Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

hát azé formára se nyerő mindegyik Thalia :D

és ez az espace se tecc nekem annyira...

Télleg a thalia. Meg a régebbi gülü szemű clio. Az is gyökerül nézett ki ezeket nem akartam elővadászni az agyam hátuljából... most felejthetem el azt a c oszlopot, mag azt a puttonycsomagtartót... :lol: tuti valami régi dacia hagyaték a thalia segge :lol: . De az eszpész az jöhet. (főleg mióta zafirázok... rájöttem hogy szeretek egyterűt vezetni ;) :huh: )

Link to comment
Megosztás:

Egyterűben szép, rönyóék nem csinálnak csúnya autókat, csak óckodok tőlük. Viszont formára a legtöbb tecc :huh: , (monnyuk azért az f caravan a legszebb :) :blink: :lol: )

oszt? én is bagzok, legalább ő lehet hogy nem hagyja el állandóan a gyújtót és tud adni :lol:

:D ;)

El is tudom képzelni amúgy ahogy keresed a gyújtót...Cigi a szádban lóg, és arra vár hogy meggyújsd.. De a gyújtó már messze van...:angry:

Link to comment
Megosztás:

Meg állandóan a dohányzóba van lent...nemkő :huh:

Fúúú dohányzó... az nekem sem köne.

Családi és baráti körben már a második ember szenvedésének vagyunk tanui akik a dohányzás miatt lettek rákosak(első a negynéném már meghalt). Tudom van erre sok ellenpélda is de minek kockáztatni.

Csak hogy ne legyek off. Tegnap én is bedobtam az autóba a mega ultra +90%-osokat. Amire rájöttem: 1, tényleg tök jó, sokkal jobban látni vele! 2, akiket eddig mega+90eseknek hittem azok nem azok voltak (talán inkább valami gagyi izzósok). megnéztem saját autóm szemből sötétben és közel sem vakítottak annyira mint sokakanak akiket eddig szidtam. Igaz nekem jól be is van állítva a fényszóróm.

Most már csak a magasságállítót kellene beletennem, hogy ha leterhelem se vakítsak ill. ne kelljem kézzel állítgatni.

Ja és egy sztori a gagyi izzókról:

Egy kollegám vadi új toyotáját bevitte szervízbe talán egy év után, hogy megmattult a fényszóró búrája. Elismerték, hogy megmattult, de amikor megnézték, hogy noname kékes izzó van benne rögtön mondták, hogy az nem UV szűrős izzó és az vágta tönkre a műanyag búrát. Nem lehetett olcsó saját zsebből cserélni a búrákat (nem is tudom azóta cserélte-e). de hát úgy kell az ilyennek aki a vadi új autóba gagyi izzókat beletesz. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol:

El is tudom képzelni amúgy ahogy keresed a gyújtót...Cigi a szádban lóg, és arra vár hogy meggyújsd.. De a gyújtó már messze van...:D

Mindig elhagyom. Nem is veszek csak 30 forintos cba gazdaságosat, mert elhagyni az is jó ;) Ha haver velem van az jó mert nála mindig van, csak rossz mert cigije meg sosincs, azt ha már gyújtót kérek akkor meg adok neki is :huh:

Link to comment
Megosztás:

Fúúú dohányzó... az nekem sem köne.

Családi és baráti körben már a második ember szenvedésének vagyunk tanui akik a dohányzás miatt lettek rákosak(első a negynéném már meghalt). Tudom van erre sok ellenpélda is de minek kockáztatni.

Csak hogy ne legyek off. Tegnap én is bedobtam az autóba a mega ultra +90%-osokat. Amire rájöttem: 1, tényleg tök jó, sokkal jobban látni vele! 2, akiket eddig mega+90eseknek hittem azok nem azok voltak (talán inkább valami gagyi izzósok). megnéztem saját autóm szemből sötétben és közel sem vakítottak annyira mint sokakanak akiket eddig szidtam. Igaz nekem jól be is van állítva a fényszóróm.

Most már csak a magasságállítót kellene beletennem, hogy ha leterhelem se vakítsak ill. ne kelljem kézzel állítgatni.

Ja és egy sztori a gagyi izzókról:

Egy kollegám vadi új toyotáját bevitte szervízbe talán egy év után, hogy megmattult a fényszóró búrája. Elismerték, hogy megmattult, de amikor megnézték, hogy noname kékes izzó van benne rögtön mondták, hogy az nem UV szűrős izzó és az vágta tönkre a műanyag búrát. Nem lehetett olcsó saját zsebből cserélni a búrákat (nem is tudom azóta cserélte-e). de hát úgy kell az ilyennek aki a vadi új autóba gagyi izzókat beletesz. :huh:

Ugye, hogy ugye. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindig elhagyom. Nem is veszek csak 30 forintos cba gazdaságosat, mert elhagyni az is jó :lol: Ha haver velem van az jó mert nála mindig van, csak rossz mert cigije meg sosincs, azt ha már gyújtót kérek akkor meg adok neki is :huh:

a gyufát meg elfújja a szél...:D

amúgy nekem is cserélni kéne már izzót vagy vmit csöszni vele ugyanis alig látok vele én is a setítben... :lol: ;)

sztetek milyen lenne ami árban is jó meg látni is lehet vele normálisan

Link to comment
Megosztás:

a gyufát meg elfújja a szél...:lol:

amúgy nekem is cserélni kéne már izzót vagy vmit csöszni vele ugyanis alig látok vele én is a setítben... :lol: :D

sztetek milyen lenne ami árban is jó meg látni is lehet vele normálisan

Szerintem a tungsram vagy GE megalight +90% megéri az árát. :huh:

Link to comment
Megosztás:

ez ?

Az. illetve olyasmi. Név, meg alapjan az. Én 2-ért vettem a +60-asakat, és ez is nem kicsit megdobta a bevilágított területet előttem. Azóta látom merre megyek :lol: Hogy a +90-esek milyen déli napsütést csinálnak el tudom képzelni, ha a 60-as is ennyivel jobb :huh:

hát, most erre mit mondjak? :D

beszélünk itt róla 2 hónapja, és mégis van aki rákérdez ;)

:angry: :lol:

ő akkor motorgenerálozott amíg mi megalightoztunk :blink:

Link to comment
Megosztás:

Az. illetve olyasmi. Név, meg alapjan az. Én 2-ért vettem a +60-asakat, és ez is nem kicsit megdobta a bevilágított területet előttem. Azóta látom merre megyek :lol: Hogy a +90-esek milyen déli napsütést csinálnak el tudom képzelni, ha a 60-as is ennyivel jobb :huh:

nem baj hogy a linken H1es van? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az. illetve olyasmi. Név, meg alapjan az. Én 2-ért vettem a +60-asakat, és ez is nem kicsit megdobta a bevilágított területet előttem. Azóta látom merre megyek :D Hogy a +90-esek milyen déli napsütést csinálnak el tudom képzelni, ha a 60-as is ennyivel jobb :huh:

ő akkor motorgenerálozott amíg mi megalightoztunk :P

Akkor 1 ilyennel megtoldom a kocsit!

Ez. ;)

Ahaaa... Hát...nem sok érte az ár ha tényleg olyan jó amennyire írjátok már.

hát, most erre mit mondjak? :angry:

beszélünk itt róla 2 hónapja, és mégis van aki rákérdez :blink:

:) ;)

:lol: :lol: Legalább kérdezek :) Amúgy amíg nálatok a fényszóró volt a kérdés...nálam az volt hogy lesz-e egyáltalán kocsim...:(

Link to comment
Megosztás:

hátha megrendeli onnan :angry:

Sosem rendelek internetről.:D inkább elmegyek a boltba és majd ott...az a biztosabb :huh:

nálam nem volt kérdés, több mint egy éve járok ezzel... érdekes módon nekem senki se akarta elhinni, hogy mennyivel is jobb ez az izzó :lol:

Hát nah...;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sosem rendelek internetről.:lol: inkább elmegyek a boltba és majd ott...az a biztosabb :huh:

Nekem 4 boltból 3-ban 10 perc pötyögés után a gépen,nem tudtak rendelni sem,mert nem volt már a nagykerekben.

A negyedikben a srác fejből mondta,hogy nem tud rendelni,mert ő is ilyet használ.

(H1,H7 volt mindenkinek egyből.:lol:

Így lőttem a vaterán. :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem 4 boltból 3-ban 10 perc pötyögés után a gépen,nem tudtak rendelni sem,mert nem volt már a nagykerekben.

A negyedikben a srác fejből mondta,hogy nem tud rendelni,mert ő is ilyet használ.

(H1,H7 volt mindenkinek egyből.:lol:

Így lőttem a vaterán. :lol:

úgylátszik sokan olvassák az F astra egyébb csevesgést :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mit szóltok egy kis formabontáshoz ???

A ledeket ugyan még egy kicsit igazgatni kell, mert így foltos, de az alapkoncepció már látszik :huh:

Dáwid!

Ha a cigifüsttől kilátsz az autóból legközelebb talán észreveszed, ha 2× rádvillantanak, meg ráddudálnak. Bevágtál elém káposztáson, mikor megismertem az autót jelezni próbáltam, aztán te jobbra én meg egyenesen a Szilágyira :lol:

Piros pug206 (a céges)

Link to comment
Megosztás:

Mit szóltok egy kis formabontáshoz ???

A ledeket ugyan még egy kicsit igazgatni kell, mert így foltos, de az alapkoncepció már látszik :huh:

Dáwid!

Ha a cigifüsttől kilátsz az autóból legközelebb talán észreveszed, ha 2× rádvillantanak, meg ráddudálnak. Bevágtál elém káposztáson, mikor megismertem az autót jelezni próbáltam, aztán te jobbra én meg egyenesen a Szilágyira :lol:

Piros pug206 (a céges)

Szép óra....nekem csupán a számlapok is tetszenének....az mennyi volt?

Link to comment
Megosztás:

Mit szóltok egy kis formabontáshoz ???

A ledeket ugyan még egy kicsit igazgatni kell, mert így foltos, de az alapkoncepció már látszik :huh:

Dáwid!

Ha a cigifüsttől kilátsz az autóból legközelebb talán észreveszed, ha 2× rádvillantanak, meg ráddudálnak. Bevágtál elém káposztáson, mikor megismertem az autót jelezni próbáltam, aztán te jobbra én meg egyenesen a Szilágyira :lol:

Piros pug206 (a céges)

tuti :lol:

csak próbáld meg azt, hogy a ledeket elhajtogatod...

tudod ne a számlapot világítsa egyből, hanem oldalra világítsok, hátha úgy jobb lenne

Link to comment
Megosztás:

Szép óra....nekem csupán a számlapok is tetszenének....az mennyi volt?

mivel egyedi gyártás így 14000...

tuti :huh:

csak próbáld meg azt, hogy a ledeket elhajtogatod...

tudod ne a számlapot világítsa egyből, hanem oldalra világítsok, hátha úgy jobb lenne

más tervem van, már kipróbáltam, műxik csak kell egy kicsit mókolni, de ha beválik, akkor teljesen homogén fénye lesz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.