Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ez a lepattintás hogy megy?

ebben alulról nincs csavar vagy vmi ilyesmi?

Nincs, egyszerűen el kell kezdeni feszíteni, és lepattan. Nekem mondjuk el is tört. De a könyv is így írta, meg más megoldás nincs. Igazából azért tört el, mert egyik oldalról kezdtem el, az engedett, hirtelen megrántottam, és a másik fele megfeszült. Asszem 3 fül fogja.

Ha nem felejtem el holnap lefényképezem a leszedett kormányomon hogy hol vannak a patentok. Amúgy alul a két szélen van két hengeres patentos bizbaz, fönt középen pedig egy "kampós" amit ha benyomsz fölülről akkor ki lehet akasztani. Képről érthetőbb majd fényképelek. (az elsőt én is eltörtem :huh: :lol: )

Mondjuk az offolás engem nem zavar...évente kétszer ők offolhatnak :) Ismerek olyat aki jóval többet offol ;) :lol:

ki az? Én is ismerem? :blink: :angry: :D

Link to comment
Megosztás:

sztem egy lócát össze tudnánk szögelni, ha megszámoljuk, kik azok, akik a felét se értik ennek az offtömegnek :D ;) :angry: :lol:

Szerintem meg erősen kotyogna egy-két lába. :blink:

Bazz...az este majdnem ott hagytam a fogam. Ha ne legyen ABS, ESP meg CBC meg egy halom 3 betü az autóban most nem fórumozgatnék. :huh:

Mit csináltál? :lol:

Jó reggelt mindenkinek!

Miket nem találni?? Hűha

Sovány.

Link to comment
Megosztás:

Mit csináltál? :huh:

Mit csináltál? :D

Kovályogtam jóideig egy Sprinter után de folytonos vonal, kanyar-kanyar után, nem tudtam előzni a jóistennek sem. Picit odébb nyitott 200-300m lőtávolság, belátható szakasz, szaggatott vonal. Index le, vissza 4-be, padló. Sikerült megelőzni, épp hogy vissza tudtam állni még a szaggatott részen. Felkapcsolom a hosszút és mit látok? Elöttem 50m egy hajtűkanyar. :lol: Olyan féket nyomtam, hogy minden repült ami az autóban volt. Jött az ABS, utána az ESP meg CBC komoly munkássága. Adott pillanatban a gumik hangja elnyomott minden egyebet. Érdekes érzés volt. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kovályogtam jóideig egy Sprinter után de folytonos vonal, kanyar-kanyar után, nem tudtam előzni a jóistennek sem. Picit odébb nyitott 200-300m lőtávolság, belátható szakasz, szaggatott vonal. Index le, vissza 4-be, padló. Sikerült megelőzni, épp hogy vissza tudtam állni még a szaggatott részen. Felkapcsolom a hosszút és mit látok? Elöttem 50m egy hajtűkanyar. :lol: Olyan féket nyomtam, hogy minden repült ami az autóban volt. Jött az ABS, utána az ESP meg CBC komoly munkássága. Adott pillanatban a gumik hangja elnyomott minden egyebet. Érdekes érzés volt. :huh:

Nem jártál még arra korábban, meg ki sem volt táblázva?

Link to comment
Megosztás:

Nem nagyon jártam arra viszont se egy tábla se egy jelzés. Csak a szalagkorlát látszott mikor már majdnem felkenődtem rá. Legalább fényvisszaverős lett volna....de még az sem. :huh:

Egyszer én is jártam majdnem így idegen helyen autóztam, és volt egy vár a völgyben, lenéztem, és mire visszakaptam a tekintetem, már csak azt láttam, hogy vége az útnak, és felkanyarodik élesen jobbra mellém. Pedig én max. 50-el mentem. Vannak nagyon hülye vonalvezetésű útszakaszok.

Link to comment
Megosztás:

Egyszer én is jártam majdnem így idegen helyen autóztam, és volt egy vár a völgyben, lenéztem, és mire visszakaptam a tekintetem, már csak azt láttam, hogy vége az útnak, és felkanyarodik élesen jobbra mellém. Pedig én max. 50-el mentem. Vannak nagyon hülye vonalvezetésű útszakaszok.

130 volt a tempóm a kanyar előtt, végül 70-el tudtam visító gumikkal bevenni a kanyart. Szidjátok az új autókat de az elektrónika tegnap levizsgázott jelesre. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Kovályogtam jóideig egy Sprinter után de folytonos vonal, kanyar-kanyar után, nem tudtam előzni a jóistennek sem. Picit odébb nyitott 200-300m lőtávolság, belátható szakasz, szaggatott vonal. Index le, vissza 4-be, padló. Sikerült megelőzni, épp hogy vissza tudtam állni még a szaggatott részen. Felkapcsolom a hosszút és mit látok? Elöttem 50m egy hajtűkanyar. :lol: Olyan féket nyomtam, hogy minden repült ami az autóban volt. Jött az ABS, utána az ESP meg CBC komoly munkássága. Adott pillanatban a gumik hangja elnyomott minden egyebet. Érdekes érzés volt. :lol:

Addig jó amíg az SRS nincs a hárombetűsök között :huh: Lehet hogy volt tábla csak pont a sprinter másik oldalán nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Jaja. Kényszer helyzetben nincs bejáratás :huh:

Kényszer? Ki kényszerített, hogy megelőzd? :lol:

Amugy nekem is azóta szól a hidrotőkém amióta kényszer közlekedtem. -10fokban indulás után kereszteződésben kiugráskor eggyesben elforgattam vagy 6e-ig, mert nagyon jőtt keresztforgalom és "menekültem" az ütközéstől. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kényszer? Ki kényszerített, hogy megelőzd? ;)

Amugy nekem is azóta szól a hidrotőkém amióta kényszer közlekedtem. -10fokban indulás után kereszteződésben kiugráskor eggyesben elforgattam vagy 6e-ig, mert nagyon jőtt keresztforgalom és "menekültem" az ütközéstől. :angry:

Hát reggelente én is érzem ezt a kényszert. :D Csak nekem van már erős visszatartó "tényezőm", a Lánykám.

De tragédia ami az utakon közlekedés álnéven zajlik. Minden reggel fiatal (2-6 éves) autók tartják fel a forgalmat, lakott területen kívül max. 60Km/h-ás tempóval, mindezt úgy, hogy se eső, se szél, se fagy, de még egy halvány szemetbántó, hajnali napsugár sincs. Komolyan nem értem... :lol:

Maga az út is kanyargós, záróvonalas. Alíg van egy két rövid szakasz amin előzni lehet, persze ha van összesen két autó aki Pestről kifelé halad, azt biztos kifogja az ember és esélye sincs, hogy belátható részen előzzön. :huh:

Nem is beszélve az éjjel-nappal ködlámpázó, vagy távolsági fényszórós népekről és egyebekről... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Addig jó amíg az SRS nincs a hárombetűsök között :huh: Lehet hogy volt tábla csak pont a sprinter másik oldalán nem? :D

Lehet volt de tény, hogy nem látszott még ha volt is. Ezért nem szeretek nagy gépezetek mögött haladni, mert összedzsuvázzák az autót, köveket szórnak szembe és nem látni tőlük semmit.

Kényszer? Ki kényszerített, hogy megelőzd? :lol:

Te sem kisérgetted volna ha nyomta volna szembe a sok kavicsot. Ezt megúsztam néhány féknyommal de legalább nem kell festeni a gépháztetőt. :lol:

Más: Van még rajtam kívül valaki aki belebuzult ennek a formályába??? Rönyó, nem rönyó bacott szép szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Lehet volt de tény, hogy nem látszott még ha volt is. Ezért nem szeretek nagy gépezetek mögött haladni, mert összedzsuvázzák az autót, köveket szórnak szembe és nem látni tőlük semmit.

Te sem kisérgetted volna ha nyomta volna szembe a sok kavicsot. Ezt megúsztam néhány féknyommal de legalább nem kell festeni a gépháztetőt. :angry:

Más: Van még rajtam kívül valaki aki belebuzult ennek a formályába??? Rönyó, nem rönyó bacott szép szerintem.

Egyterűben szép, rönyóék nem csinálnak csúnya autókat, csak óckodok tőlük. Viszont formára a legtöbb tecc :huh: , (monnyuk azért az f caravan a legszebb :) :blink: :lol: )

óóó...én nem foglalkozok vele...olyan lenézően néz mindenkire mintha legalább ő lenne a világ legszebbje.... Nemkő... :lol:

elég sokan nem csípik...Meg állandóan a dohányzóba van lent...nemkő :D

oszt? én is bagzok, legalább ő lehet hogy nem hagyja el állandóan a gyújtót és tud adni ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyterűben szép, rönyóék nem csinálnak csúnya autókat, csak óckodok tőlük. Viszont formára a legtöbb tecc :huh: , (monnyuk azért az f caravan a legszebb :angry: ;) :lol: )

oszt? én is bagzok, legalább ő lehet hogy nem hagyja el állandóan a gyújtót és tud adni :lol:

hát azé formára se nyerő mindegyik Thalia :D

és ez az espace se tecc nekem annyira...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.