Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Te kérdezted hogy az mi lehet! :lol:

de te az elejéről, a teknőről beszélsz :lol: én meg dekniről, és a vezérlés alatt :D

na de csak jönnek az okosabbak...

de ez abuzi szrvíz is, kétszer szereltünk astrát...

egyikhez nem engedtek oda direkt... másikban meg futómű... :huh:

Link to comment
Megosztás:

de te az elejéről, a teknőről beszélsz :D én meg dekniről, és a vezérlés alatt ;)

na de csak jönnek az okosabbak...

de ez abuzi szrvíz is, kétszer szereltünk astrát...

egyikhez nem engedtek oda direkt... másikban meg futómű... :lol:

Akkor még nem mondtad hogy hol pontosan, csak azt hogy az oldalán. :huh:

Egyébként meg tessék bújni a könyvet és talán saját magad is rájössz hogy oda mi való. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hűűű srácok!!! Micsoda kúltúrális okfejtés: Odium humanitas generis, ad astra per aspera, Macte, puer, macte, sic itur ad astra, Initium sapientiae est timor Domini, panem et circenses...kár hogy egy büdös szót se értek belőle :lol: :lol: Hiába, én ilyen egyszerű vagyok mint a 100-as szög :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sapienti sat. :huh: :angry:

;) :lol:

Holnap kiszedem az ülésed, nem koptatom tovább. Valszeg másodikán megyek fel győrbe délelőtt, muteromat viszem korházba és ha jó neked valamikor, akkor vissza is adom az ülésed, valamint addigra a rútereddel is kezdek valamit (mindig lent felejtem a kocsiban :D). Ha még lesz időnk és kedvünk, idő is kedvez, akkor a riasztódra is ránézek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

:D :huh:

Holnap kiszedem az ülésed, nem koptatom tovább. Valszeg másodikán megyek fel győrbe délelőtt, muteromat viszem korházba és ha jó neked valamikor, akkor vissza is adom az ülésed, valamint addigra a rútereddel is kezdek valamit (mindig lent felejtem a kocsiban :lol:). Ha még lesz időnk és kedvünk, idő is kedvez, akkor a riasztódra is ránézek. :lol:

Megdumáltuk. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hűűű srácok!!! Micsoda kúltúrális okfejtés: Odium humanitas generis, ad astra per aspera, Macte, puer, macte, sic itur ad astra, Initium sapientiae est timor Domini, panem et circenses...kár hogy egy büdös szót se értek belőle :lol: :D Hiába, én ilyen egyszerű vagyok mint a 100-as szög :lol:

sztem egy lócát össze tudnánk szögelni, ha megszámoljuk, kik azok, akik a felét se értik ennek az offtömegnek ;) :angry: :blink: :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.