Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

ááá...inkább cobra11es módra gondolkodj...1ik ilyen istállóból átmentek vele a falon egy másikba, amibe volt 1 kupac deszka és arra felhajtottak :huh:

Az a legjobb amikor frontálisan ütköznek, de nem sajtolódnek egymásba, henem az egyik (a gonosz) mindíg felrepül a másik orrán (ők a jók) és felborul. Aztán a jók kipattannak a kocsiból aminek csak benyomódott a lököse, kirángatják a 26X megpördült roncsból a gonoszakat, nem törődve az esetleges nyakcsigolyasérüléssel megbilincselik őket, és ismertetik a jogaikat. Van valahol egy ilyen pc-játékom, egész jól elvoltam vele egy darabig.

Link to comment
Megosztás:

Az a legjobb amikor frontálisan ütköznek, de nem sajtolódnek egymásba, henem az egyik (a gonosz) mindíg felrepül a másik orrán (ők a jók) és felborul. Aztán a jók kipattannak a kocsiból aminek csak benyomódott a lököse, kirángatják a 26X megpördült roncsból a gonoszakat, nem törődve az esetleges nyakcsigolyasérüléssel megbilincselik őket, és ismertetik a jogaikat. Van valahol egy ilyen pc-játékom, egész jól elvoltam vele egy darabig.

Cirkuszt és kenyeret a népnek! vagy hogy is van :D amúgy én az sajnálom amikor az astrákat meg a szép kadetteket törik..;) 1ik részben mantát is törtek :lol: :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Cirkuszt és kenyeret a népnek! vagy hogy is van :D amúgy én az sajnálom amikor az astrákat meg a szép kadetteket törik..;) 1ik részben mantát is törtek :lol: :huh: :lol:

Mivel gondolom német film, és egy 15éves astrának ott nem sok értéke van, kivéve ha fanatikus az illető, mint mi.

Link to comment
Megosztás:

egy fiatal c14nz B corsi nem jó lett volna neki?

középkonzolodat meg szeggyedddd már ki, azt csináljad megfele, úgy se megy a kocsi dec 6 ig sehova :angry: :blink:

Néztem is neki egy elég jó állapotú 1.5TD-t, nem kellett pedig szervó és villanyos ablak is wót benne.. ;)

Szedi a csoda, nincs nekem arra időm :huh: ha haza jövök akkor vagy alszok vagy b....ok :D nekem még van munkahelyem ahol tartanom kell a frontot... :lol: :lol:

Ja olyan cicás nézése van nekije, csak kicsit soványka. :)

Óóó, hogy neked semmi sem jó.. duhos2.gif De legalább megmaradnak nekeeeem... :) vigyor3.gif

Link to comment
Megosztás:

Néztem
a videót...és figyelem hogy annyira hasonlít az enyémre.... ezen sincs tetősín! :huh:

Én meg azon gondolkodtam hogy érdemes lenne egy Voltmérőt beépíteni a kocsiba, gyujtásra bekapcsolna, látnám mennyire esik vissza az akkufeszültség indításkor, és hogy mennyi a töltés. Vagy csak miért is ne alapon. Pölö egy ilyet. Vagy a hamutartó helyére gondoltam,de az nincs szem előtt, vagy inkább az A-oszlop burkolatába. Azon a zöld cabrión voltak ott műszerek. Vennék bontóban egy burkolatot, aztán max. eldobom ha nem sikerül belefarigcsálni.

Link to comment
Megosztás:

Én meg azon gondolkodtam hogy érdemes lenne egy Voltmérőt beépíteni a kocsiba, gyujtásra bekapcsolna, látnám mennyire esik vissza az akkufeszültség indításkor, és hogy mennyi a töltés. Vagy csak miért is ne alapon. Pölö egy ilyet. Vagy a hamutartó helyére gondoltam,de az nincs szem előtt, vagy inkább az A-oszlop burkolatába. Azon a zöld cabrión voltak ott műszerek. Vennék bontóban egy burkolatot, aztán max. eldobom ha nem sikerül belefarigcsálni.

Erre én is gondoltam, egy mini occsó tuskós multiméter szétszedésével. A kijelzőt kikapni, aztán haddszóljon. Tápnak meg 10V-ról is elmegy egy 10V-os stab ic-vel. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én meg azon gondolkodtam hogy érdemes lenne egy Voltmérőt beépíteni a kocsiba, gyujtásra bekapcsolna, látnám mennyire esik vissza az akkufeszültség indításkor, és hogy mennyi a töltés. Vagy csak miért is ne alapon. Pölö egy ilyet. Vagy a hamutartó helyére gondoltam,de az nincs szem előtt, vagy inkább az A-oszlop burkolatába. Azon a zöld cabrión voltak ott műszerek. Vennék bontóban egy burkolatot, aztán max. eldobom ha nem sikerül belefarigcsálni.

ennyi pénzt kiadni ilyenre? :huh:

veszel egy 750ft os voltmérőt... azt meg van oldva :lol:

Link to comment
Megosztás:

Erre én is gondoltam, egy mini occsó tuskós multiméter szétszedésével. A kijelzőt kikapni, aztán haddszóljon. Tápnak meg 10V-ról is elmegy egy 10V-os stab ic-vel. :huh:

Aham, csak én ezt a ic-s dolgot már nem vágom, én ehhez hülye vagyok. ;)

ennyi pénzt kiadni ilyenre? :lol:

veszel egy 750ft os voltmérőt... azt meg van oldva :lol:

Linket. :D

Link to comment
Megosztás:

Erre én is gondoltam, egy mini occsó tuskós multiméter szétszedésével. A kijelzőt kikapni, aztán haddszóljon. Tápnak meg 10V-ról is elmegy egy 10V-os stab ic-vel. :huh:

én is filóztam már ezen, 3 órás egység... szép lenne, csak baromi drága megvenni... ha meg nem veszed meg, hanem pl ladából alakítod ki.. hát egyrészt sokat kell vele mókuskodni, mire elfogadható állapotba hozod esztétikumilag, illetve pl olajnyomás mérőnek vhol be kell tenni egy érzékelőt, ami passzol az órával... ugyan így a víznek is... de a feszültségjelző az legalább egyszerű :lol:

apropó... olajnymást hol szoktak véregetni az astrán?? a blok oldalán van egy csavaros lezárt "cső" az oldaldekniben, esetleg ott?? vagy az nyomáscsökkentő lenne?

Link to comment
Megosztás:

én is filóztam már ezen, 3 órás egység... szép lenne, csak baromi drága megvenni... ha meg nem veszed meg, hanem pl ladából alakítod ki.. hát egyrészt sokat kell vele mókuskodni, mire elfogadható állapotba hozod esztétikumilag, illetve pl olajnyomás mérőnek vhol be kell tenni egy érzékelőt, ami passzol az órával... ugyan így a víznek is... de a feszültségjelző az legalább egyszerű :huh:

apropó... olajnymást hol szoktak véregetni az astrán?? a blok oldalán van egy csavaros lezárt "cső" az oldaldekniben, esetleg ott?? vagy az nyomáscsökkentő lenne?

Melyik oldalán? Ha az orra fele, akkor oda menne az olajszint érzékelő a BC-hez. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.