Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:huh: jaja. Nekem már az új felniket centirozni kéne....ma nincs rá idő mert estig vagyok a laborban, na de holnap vagy holnapután :D alig várom hogy felkerüljenek ;) jó nem aszondom hogy nagycucc felnik...de multkor amikor feldobtuk nagyon illett alá.

Nézzétek! De szép :lol:

http://www.sa-transport.co.za/police_and_r...ce_car_cd04.JPG

S még Géjesí is :lol:

Hát ez? hihi

Link to comment
Megosztás:

olyan kár hogy nem voltam ott...:blink: és nem volt ott az én "kamillám"... :lol: régi osztályból a csajok hívták így mert fehér :D

Még jó hogy nem nevezte el senki Piroskának a Ribit... Tuti besértődött volna rá ha azt a nevet kapja :) ;) Rájöttem hogy előferdülhet hogy kula a termosztátom :huh: Egyre tovább tart bemelegedni, csak még nem sikerült eldönteni hogy azért mert egyre hidegebb van reggelente, vagy azért mert baja van :lol: Nah megyek azt ledezek valamit :) :angry:

Link to comment
Megosztás:

az a baj, hogy ha eddig nem jött elő semmi,akkor már később se fog... 10évesen meg gondolom nem fogjátok szervizeltetni vagy igen???

Ha rajtam múlna nem is ez az autó lenne az asszony alatt de akkoriban nem rajtam múlt :huh: "más sz#ra" nem kellett neki, igaz ami igaz annak az autónak ha törik ha szakad de mennie kell, nem olyan mint az enyém, hog y a garázsban tölti az élete javát... :P

szép Hűha lánya van neki

Télleg :( olyan régen volt már Hűűhaaa, nem rossz bringa :D de a bringa se rossz.. ;) ;) :angry:

Nah megyek azt ledezek valamit ;) :blink:

Kezdheted a középkonzolommal :) :) úgyis el van sötétedve a hőszabályzónál lévő rész.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha rajtam múlna nem is ez az autó lenne az asszony alatt de akkoriban nem rajtam múlt :huh: "más sz#ra" nem kellett neki, igaz ami igaz annak az autónak ha törik ha szakad de mennie kell, nem olyan mint az enyém, hog y a garázsban tölti az élete javát... :(

Télleg :) olyan régen volt már Hűűhaaa, nem rossz bringa :D de a bringa se rossz.. ;) ;) :angry:

Kezdheted a középkonzolommal :blink: :) úgyis el van sötétedve a hőszabályzónál lévő rész.. :lol: :lol:

egy fiatal c14nz B corsi nem jó lett volna neki?

annk nem sok baja adódhat.

hidrotőke... meg egy két jeladó... ami szokott cserélődni

am ma csak kíváncsiságból beindítottam a kocsit, hogy vajon kelepel e a hidrotőke, és nem

még annyit se kelepelt, amennyit nyáron.

középkonzolodat meg szeggyedddd már ki, azt csinájab megfele, úgy se megy a kocsi dec 6 ig sehova :P

;)

Link to comment
Megosztás:

Télleg :D olyan régen volt már Hűűhaaa, nem rossz bringa :huh: de a bringa se rossz.. ;) :lol: :lol:

Ja olyan cicás nézése van nekije, csak kicsit soványka. :angry:

Ma szereltem a céges Boxert, nem volt töltése azt hittük hogy csak szénkefés, de amikor levettem a generátort kiderült, hogy a szénkefe már rég elkopott, és az foglalata megette a csúszógyűrűt, és már a tengelyt karistolta. Szerencsére volt tartalék, abba betettem a szénkeféket, és felraktam azt. Fel kellett vele állni egy betonblokkra mert allul van, nehezen férni hozzá. Most faxán műxik, és tölt is. Holnap szabin leszek, mert megyek dokihoz, ha időben végzek kikapom a középkonzolt, valahogy rögzítem a bowdeneket a megfelelő pozícióban, és nekiállok a jó meleg pincébe ledezni.

Link to comment
Megosztás:

Ja olyan cicás nézése van nekije, csak kicsit soványka. :lol:

Ma szereltem a céges Boxert, nem volt töltése azt hittük hogy csak szénkefés, de amikor levettem a generátort kiderült, hogy a szénkefe már rég elkopott, és az foglalata megette a csúszógyűrűt, és már a tengelyt karistolta. Szerencsére volt tartalék, abba betettem a szénkeféket, és felraktam azt. Fel kellett vele állni egy betonblokkra mert allul van, nehezen férni hozzá. Most faxán műxik, és tölt is. Holnap szabin leszek, mert megyek dokihoz, ha időben végzek kikapom a középkonzolt, valahogy rögzítem a bowdeneket a megfelelő pozícióban, és nekiállok a jó meleg pincébe ledezni.

csinálj fényképet, vagy jelöld őket össze, az a tuti

egy darabig én is gondolkodtam, hogy na most meik hol is volt? :huh: el lehet vele játszani :lol:

Link to comment
Megosztás:

csinálj fényképet, vagy jelöld őket össze, az a tuti

egy darabig én is gondolkodtam, hogy na most meik hol is volt? :huh: el lehet vele játszani :lol:

Azt tudom melyik-melyik, csak mivel nem lesz fenn a tekerő egy darabig, úgy kell rögzítenem őket, hogy pölö langyosat fújjon ablakra-lábra.

Link to comment
Megosztás:

Azt tudom melyik-melyik, csak mivel nem lesz fenn a tekerő egy darabig, úgy kell rögzítenem őket, hogy pölö langyosat fújjon ablakra-lábra.

az lényegtelen

én ki is vettem, meg nekem abba vannak a ledek is tudod.

amikor rakod vissza a bowden kilógása úgyis odaekeri a gombot, ahova épp kell

Link to comment
Megosztás:

az lényegtelen

én ki is vettem, meg nekem abba vannak a ledek is tudod.

amikor rakod vissza a bowden kilógása úgyis odaekeri a gombot, ahova épp kell

Tudom bakker, de nem biztos hogy még aznap visszarakom, vagy akár másnap, és ha így megyek vele befagy a seggem. :huh: A hideg-meleg rugós, és alapból hidegre áll be.

Link to comment
Megosztás:

na hali! Hazagyűntem a laborból..

De hülyeség megy a coolon a cobra11be...Egy szakadt rendőr vectrának kiesett a 2 hátsó kereke...1 darabig úgy mentek vele...aztán a kocsi kettétört.. úgy mentek vele 1 jódarabig..gyanús..a tank nem hátul van az alatt is? :huh:

De hátul van, talán ezért mentek vele csak egy darabig, nem végig a fél országon. Ilyen keveset eszik. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.