Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nincs elég adósságod? :angry: Még többet akarsz??? :lol: :D :huh:

gondolom nem hitelbe értette :)

Persze nem hitelre gondoltam "rámszakadna a bank" ez annyit tesz, ha hirtelen nagyon sok pénzem lenne. Lottóötös, amerikai nagybácsi vagy valami hasomló. Az embernek legyenek álmai, ha jönne egy valag pénz ne kelljen kapkodni hirtelen mire költsem. :( De új autó akkor sem lenne. Azon mit bütyköljek? Megnézzem az olajszintet, meg az ablakmosót? :lol: Képzeld vinném az első kötelező szervízre: Szabó úr, hát ez mi??? Ja! Beledeztem a műszeregységet, mér baj? ;) :blink: Meg raktam bele bödönt, tudja a kartergáz miatt, hogy ne kelljen folytószelepet takarítani. :P És lezártam az AGR-t csak megelőzni a bajt. :)

Link to comment
Megosztás:

gondolom nem hitelbe értette :)

Én sem :) van olyan cucc is, hogy államadósság, abból meg itt van bőségesen.. :huh:

De új autó... Képzeld vinném az első kötelező szervízre: Szabó úr, hát ez mi??? Ja! Beledeztem a műszeregységet, mér baj? :lol: :lol: Meg raktam bele bödönt, tudja a kartergáz miatt, hogy ne kelljen folytószelepet takarítani. :( És lezártam az AGR-t csak megelőzni a bajt. :blink:

Ez már kóros... :D ;) :angry:

Link to comment
Megosztás:

Persze nem hitelre gondoltam "rámszakadna a bank" ez annyit tesz, ha hirtelen nagyon sok pénzem lenne. Lottóötös, amerikai nagybácsi vagy valami hasomló. Az embernek legyenek álmai, ha jönne egy valag pénz ne kelljen kapkodni hirtelen mire költsem. :blink: De új autó akkor sem lenne. Azon mit bütyköljek? Megnézzem az olajszintet, meg az ablakmosót? :huh: Képzeld vinném az első kötelező szervízre: Szabó úr, hát ez mi??? Ja! Beledeztem a műszeregységet, mér baj? :lol: :lol: Meg raktam bele bödönt, tudja a kartergáz miatt, hogy ne kelljen folytószelepet takarítani. :) És lezártam az AGR-t csak megelőzni a bajt. ;)

hát ha tehetném szívesen járnék 0 kmes kocsival... és szrvízbe hordanám.

de nemtehetem még vagy 10 évig :D

utána meg már ki fog élni? :angry:

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Itt a történet egy koccanásról:

Még októberben beletoltak az előttem lévőbe. Vonóhorgom megvédett, de elöl pont akkora ütést kapott a kocsi, hogy elpattant a felső tartóbakjánál a hűtő (fagyállót elfosta). Első rendszám lett még hullámos. Ennyi.

Betétlap, azzal el a szervizbe, akik majd rendeznek mindent a károkozó biztosítójával.

Hamar meg is kaptam a kocsit javítva: felkerült elöl-hátul új rendszámtábla-tartó (persze a szerviz reklámjával), kasztnit nem kellett még huzatni sem és meghegesztették (!) a műanyag hűtőt. :lol:

A szöveg az volt, hogy hú, hát a biztosító alig fizet, nem akarták cserélni, de így is nyomáspróbázva lett... menjek vissza, ha mégis tönkremenne, kicserélik újra.

Ezek után jött meg a biztosító levele (nem is tudtam, hogy majd küldik nekem), miszerint az én autóm javításáért a szerviznek kifizették a 236eFt-os javítási díjat. :huh:

Tehát jelentkeztem az új hűtőért, amit hímezve-hámozva, de kicserélnek. Ja, és még érezzem magam kitüntetve, mert az avulást ugye a biztosító levonja tőlük és nekem kéne megfizetni az új alkatrész árát! :lol:

A szörnyű egyébként az, hogy ez a szerviz jó minőségben javít (céges flottát rendszeresen kasztnizzák és fényezik horpadáskor), de ezek szerint ahol lehet mindenkit levesznek.

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Itt a történet egy koccanásról:

Még októberben beletoltak az előttem lévőbe. Vonóhorgom megvédett, de elöl pont akkora ütést kapott a kocsi, hogy elpattant a felső tartóbakjánál a hűtő (fagyállót elfosta). Első rendszám lett még hullámos. Ennyi.

Betétlap, azzal el a szervizbe, akik majd rendeznek mindent a károkozó biztosítójával.

Hamar meg is kaptam a kocsit javítva: felkerült elöl-hátul új rendszámtábla-tartó (persze a szerviz reklámjával), kasztnit nem kellett még huzatni sem és meghegesztették (!) a műanyag hűtőt. :lol:

A szöveg az volt, hogy hú, hát a biztosító alig fizet, nem akarták cserélni, de így is nyomáspróbázva lett... menjek vissza, ha mégis tönkremenne, kicserélik újra.

Ezek után jött meg a biztosító levele (nem is tudtam, hogy majd küldik nekem), miszerint az én autóm javításáért a szerviznek kifizették a 236eFt-os javítási díjat. :huh:

Tehát jelentkeztem az új hűtőért, amit hímezve-hámozva, de kicserélnek. Ja, és még érezzem magam kitüntetve, mert az avulást ugye a biztosító levonja tőlük és nekem kéne megfizetni az új alkatrész árát! :lol:

A szörnyű egyébként az, hogy ez a szerviz jó minőségben javít (céges flottát rendszeresen kasztnizzák és fényezik horpadáskor), de ezek szerint ahol lehet mindenkit levesznek.

hát persze hogy levesznek, de ez nekik elő van írva, hogy x%ban leveszik a zsét, az autó korának függvényében.

s senkit se érdekel, ogy az a kocsi egy 50ezret futott 12éves kímélt autó, vagy egy 400at futott 12éves összevisszagyalázott kocsi.

de azt én kétségesnek tartom, hogy ha a hűtőd kiment, nem kellett a kasztnit húzni.

mikor elcsaptam az őzet, semmi baja se lett a hűtőnek, de a zárhidat még most is igazgatni kell

Link to comment
Megosztás:

nézd meg van rólad is pár kép

nekem meg akárhányan fényképezték 3 kép van róla, de egyiken se az amit annyira néztek ;) :lol:

Néztem... Nem volt rossz az az eső, így legalább úgy csillog a Ribi mintha jó lenne rajta a festés :angry: :D De ezek a teszkós dísztárcsáim rájöttem hogy még télihez is csúnyák :lol: Mindegy... ezeken a képeken má' ígymarad :huh:

Link to comment
Megosztás:

Néztem... Nem volt rossz az az eső, így legalább úgy csillog a Ribi mintha jó lenne rajta a festés ;) :lol: De ezek a teszkós dísztárcsáim rájöttem hogy még télihez is csúnyák :lol: Mindegy... ezeken a képeken má' ígymarad :huh:

szoljál 90esnek

megoldi :D

Link to comment
Megosztás:

lehet van egy újpesti srác aki eladja a rendőrfelnijeit ;)

hohő :angry: az a "lehet" mennyire esélyes százalékban kifejezve? :huh: Ha tudsz valamit akkor írj egy üzit légszi :lol: elvileg tavasszalra lesznek rendőrfelnik annál a bontósnál ahova időnként zarándoklást rendezek :D de csak elvileg, ez meg ha itt van közel akkor... :lol:

Jó nehezek....kellenének a fenének. :)

Egye fene, fene leszek, nekem kell :blink: Erősnek erős, dísztárcsa nem kell rá, nekem tetszik és autóra kitalált mérete van, nem olyan mint ami most van :)

Link to comment
Megosztás:

hohő ;) az a "lehet" mennyire esélyes százalékban kifejezve? :huh: Ha tudsz valamit akkor írj egy üzit légszi :lol: elvileg tavasszalra lesznek rendőrfelnik annál a bontósnál ahova időnként zarándoklást rendezek :D de csak elvileg, ez meg ha itt van közel akkor... :lol:

há most vette, de nem tetszik neki azzal a trampli gumival(másnak se :angry:) ugyh most a faterjával kavar vmi....majd szólok ha aktuális lesz.

Link to comment
Megosztás:

Srácok! Itt a történet egy koccanásról:

Szervízbe, főleg márkaszervízbe soha nem fogom vinni a kocsit. Megismertem egy szerelőt egy melón keresztül, szép Hűha lánya van neki, ha minden kötél szakad hozzá elviszem. Írtam már egyszer két bérautóról, amik szennyezett diesel miatt leálltak egyenként több mint fél misi volt a végösszeg. Gyakorlatilag az egész üanyagrandszert cserélték, porlasztócsúcsokat, adagoló miegymás. Utánna amit kicseréltek azt még papiron ki is tisztították. Azt még leírták a végén, hogy ugyan levették a tankot kitisztítani, de maradhattak benne szennyeződések, ezért ajánlják az új tank beszerzését. Hihetetlen összegek voltak benne egy-egy alkatrészért, és a munkadíjért. A tank tisztítása pölö 30-ropi volt, de azért cseréljék ki, mert koszos maradhatott. Hát kösz. :huh:

Link to comment
Megosztás:

szoljál 90esnek

megoldi :lol:

:huh: jaja. Nekem már az új felniket centirozni kéne....ma nincs rá idő mert estig vagyok a laborban, na de holnap vagy holnapután :D alig várom hogy felkerüljenek ;) jó nem aszondom hogy nagycucc felnik...de multkor amikor feldobtuk nagyon illett alá.

Nézzétek! De szép :lol:

opel_astra_police_car_cd04.JPG

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.