Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Rádió szól? Biztiket megnézted?

a rádió szól igen. őőő...viszont érdekes információ...ha a hátsóablak fűtést ráadom.... pl az ilyen messzebbi adók amit pestről sugároznak....például ami a sláger helyén van, az elkezd recsegni..meg a rádió kijelzőjén látszik hogy elveszi az áramot, mert halványabb lesz.

Link to comment
Megosztás:

a rádió szól igen. őőő...viszont érdekes információ...ha a hátsóablak fűtést ráadom.... pl az ilyen messzebbi adók amit pestről sugároznak....például ami a sláger helyén van, az elkezd recsegni..meg a rádió kijelzőjén látszik hogy elveszi az áramot, mert halványabb lesz.

Érdekes, valami zárlat, vagy kontakt lehet?

Link to comment
Megosztás:

Tényleg most mi is van ezzel a két adóval? Megszüntek? Nem hallom többet a Jáksót? :lol:

megszűntek...jah

és elvileg nem :huh: bár én a bumerángot sajnálom nagyon :D ;) :angry: :lol:

bánatomban ezért vettem tegnap mp3at és már inkább saját zenét hallgatok... Amit szerettem ( sláger ) az nincs többé. Más nem kell..

Link to comment
Megosztás:

megszűntek...jah

és elvileg nem :huh: bár én a bumerángot sajnálom nagyon :lol: :D ;) :lol:

bánatomban ezért vettem tegnap mp3at és már inkább saját zenét hallgatok... Amit szerettem ( sláger ) az nincs többé. Más nem kell..

danubius szinte ugyan az...pl ottmaradt jáksó, meg ahogy hallgattam van még pár ismerős hang, eddigse hallgattam éjjel nappal :angry:

slágrmeg fogható lesz hamarosan vhol állítólag.

Link to comment
Megosztás:

danubius szinte ugyan az...pl ottmaradt jáksó, meg ahogy hallgattam van még pár ismerős hang, eddigse hallgattam éjjel nappal :huh:

slágrmeg fogható lesz hamarosan vhol állítólag.

én is így hallottam...csak ebbe is van bőven politika...eredetileg a roxy rádió frekijén akarták folytatni, viszont a sláger egy amerikai érdekeltésgű rádió is...és a nagyfejeknek nagyon rosszul esett amit műveltek a rádióval, és hogy meghazuttolták őket valami letett pénzösszeget illetően. így erősen gondolkodnak hogy itthagyják az egészet a 3,14 csába, és nem lesz többet sláger rádió.

Link to comment
Megosztás:

Hening! Nem látlak se itt, se msn-en.

Pedig szólnék, hogy megy az exploreren egy tankokról szóló film... :huh:

én meg Téged nem látlak msnen :lol: :D

kis rejtőzködő :blink:

gyaaa a nyali :

de szerintem már 10x látta ő is ;)

am én meg téged nem látlak msnen, pedig szólnék hogy.... !!

:angry:

Te se? :lol:

Link to comment
Megosztás:

az üvegfűtés meghúzza a hálózatot...

még az alapjárat is be szokott inogni.

Nekem nem! Lehet a nyomaték miatt? :lol: :lol:

amúgy az alapjárat nekem se ingózik be... csak a rádiónál 1-1 távoli adó... pl volt danubius, vagy volt sláger. Viszont a rádió1-nél nem.... :huh: ééérdekes.

Még szép, hogy a dizelben nem venni észre! - de nem a nyomaték miatt hanem mert az áram nélkül is elketyeg.. :D

Link to comment
Megosztás:

Hening! Nem látlak se itt, se msn-en.

Pedig szólnék, hogy megy az exploreren egy tankokról szóló film... :huh:

Na és, vagy már ment olyannal, de lehet már szerelte is. :lol:

Még szép, hogy a dizelben nem venni észre! - de nem a nyomaték miatt hanem mert az áram nélkül is elketyeg.. :lol:

De szerintem a nyomaték is számít, mármint hogy a diesel már korábban ledja a maxot, meg nem is az hogy megterheli a rendszert, henem jobban fékezi a generátort, és a motort is ha nagyobb terhelést adsz neki. Pölö ha hideg motornál ráadom a refit egyből leesik, aztán persze megemeli az alapjárai moci, de volt olyan, hogy nem volt rá ideje, mert le is fulladt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.