Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hálóóó :angry:

Én nem unom a CD írkálást, mert ahhoz is lusta vagyok hogy megírjam :D A múltkor szándékosan elajándékoztam a cd-t ami a kocsiba volt hogy kénytelen legyek írni másikat, aztán meg hülyének voltam nézve hogy amikor haverra várok a ház előtt a kocsiban cd-t írok :blink: ;) De megszerettem a panaszkodik fejet. :huh: fölpattintottam az ajtókárpitokat. Azért jobban áll neki a szürke nah :lol: Érdekes hogy nem zörög :lol:

most mi van?

visszaraktad a szürke kárpitokat??

Link to comment
Megosztás:

Én meg ilyet raktam a verdába, mert útálom a zsinóros vagy fülbedugdosós kihangosítókat. Sonymex Bt2500. 4×52W, bluetooth-os beépített kihangosító, előlapján 3,5-ös sztereo jack bemenet amire bármilyen mp3, discman...stb csatlakoztatható aminek fülhallgatókimenete van. De ha megfelelő telefon van hozzá, arról is lejátsza a zenét bluetooth-on keresztül. Nem vagyok belezúgva a Sony-ba, de 30 ropit sztem megért :huh:

Link to comment
Megosztás:

Jövőhét csütörtökön meg megy megnézni a 2-t a moziba. Ha meg kijön dvd-n, akkor leszedem! :) :angry:

Khm :huh: kunyerálhatok? ;) :)

Hiszen van olyan több is, vagy nem? :lol: Azt tudom, hogy többet is láttam amiben volt kártyaolvasó is, de hogy SD kártyára volt-e, arra nem esküszöm. :blink:

egyébként van más sd-s cucc nem?? vagy nem jól láttam? USB-s van sok, sd az ritkább, de mintha láttam volna.

Nekem ilyen van:

h023BBANE48-f_mt.jpeg

Nekem nagyon is megfelel :( egyetlen dolog idegesít benne, a bekapcsoló gomb kék és annak a színe nem változik a kijelzőéhez hasonlóan, éjszaka kegyetlenül zavar.. :D

-----------------------------------------------------------------------------------------

Van ám létszám :lol:

22 regisztrált felhasználó olvassa jelenleg ezt a fórumot (8 vendég és 0 anonim felhasználó)

14 felhasználó: Sanci, zotya975, daykiller, J0hnny, Opeles90, billáden, brezsó, conquistador, brekeke, invictus, egyhapsi, Tiv., Novy, Dáwid

Link to comment
Megosztás:

Én meg ilyet raktam a verdába, mert útálom a zsinóros vagy fülbedugdosós kihangosítókat. Sonymex Bt2500. 4×52W, bluetooth-os beépített kihangosító, előlapján 3,5-ös sztereo jack bemenet amire bármilyen mp3, discman...stb csatlakoztatható aminek fülhallgatókimenete van. De ha megfelelő telefon van hozzá, arról is lejátsza a zenét bluetooth-on keresztül. Nem vagyok belezúgva a Sony-ba, de 30 ropit sztem megért :lol:

Ilyen van a céges fosvágenemben is. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én meg ilyet raktam a verdába, mert útálom a zsinóros vagy fülbedugdosós kihangosítókat. Sonymex Bt2500. 4×52W, bluetooth-os beépített kihangosító, előlapján 3,5-ös sztereo jack bemenet amire bármilyen mp3, discman...stb csatlakoztatható aminek fülhallgatókimenete van. De ha megfelelő telefon van hozzá, arról is lejátsza a zenét bluetooth-on keresztül. Nem vagyok belezúgva a Sony-ba, de 30 ropit sztem megért :huh:

Ezek a Bluetooth-os fejek olyanok hogy ha hívnak megnyomod a fejen a gombot és beszélsz? Szóval mikrofon is van beépítve?

Link to comment
Megosztás:

Ezek a Bluetooth-os fejek olyanok hogy ha hívnak megnyomod a fejen a gombot és beszélsz? Szóval mikrofon is van beépítve?

Igen. Megnyomod a gombot és beszélhetsz. A mikrofonja az előlap mögé van beépítve, legalábbis ebbe. Kifogástalanul müxik. Bejövő híváskor automatikusan átkapcsol kihangosítóra, vagyis az autó hangszóróin szólal meg a teló

A cégesben a belső tükörnél van a mikrofon... de ez ugye gyári szerelése, széria tartozék, szóval lehet ezért.

Akkor az mégse ilyen

Link to comment
Megosztás:

Igen. Megnyomod a gombot és beszélhetsz. A mikrofonja az előlap mögé van beépítve, legalábbis ebbe. Kifogástalanul müxik. Bejövő híváskor automatikusan átkapcsol kihangosítóra, vagyis az autó hangszóróin szólal meg a teló

Akkor az mégse ilyen

Annyi, hogy nem kéken világít, hanem pirosan, hogy passzoljon a fűtéskonzol színéhez, gondolom én. :huh: Amúgy az antennakábellel megy le együtt, mivel ugye fosvágen mánia, hogy a szélvédőn van az antenna.

Link to comment
Megosztás:

Zotya

Bocs, hogy megkérdezem, de miért kell a lábtérbe világítás?? Lehet túl földhözragadt vagyok és egyébként tök egyszerű a válasz... ;)

Nem tudom, ezen még sosem gondolkodtam. Láttam valakinél és tetszett. Meg egyszer leejtettem a kulcsot a lábam alá, és akkor jólett volna ha van. :angry: De még nem tuti, hogy ott is fog maradni. Azért raktam bele a koax-csatornába, hogy oda tudja tenni ahova akarom. Lehet felrakom az ajtó élére allulra. Ha tök sötétben szállok ki látom emkkora a pocsolya.

Hamarabb megtalálod a leesett bugyit! :lol: :D (néha nekem is jól jött volna egy ilyen világítás) :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hamarabb megtalálod a leesett bugyit! :lol: :angry: (néha nekem is jól jött volna egy ilyen világítás) :lol: :D

Hát szerintem már öregszem. tegnap este is jött a kórháznál 4 csaj félseggig érő szoknyában, és nem az volt a reakcióm, hogy aztaaaa! ;) hanem az, hogy bakker, hogy néznek ki! :huh: Hát ez van. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen van:

http://akamaipix.crutchfield.com/products/...ANE48-f_mt.jpeg

Nekem nagyon is megfelel :lol: egyetlen dolog idegesít benne, a bekapcsoló gomb kék és annak a színe nem változik a kijelzőéhez hasonlóan, éjszaka kegyetlenül zavar.. :huh:

nekem ilyen van:

89679-autohifi-lg-lac5900rn-fejegyseg-nagy.jpg

29 ropi volt, kiválóan szól, az egyetlen hátránya, hogy egy kicsit lassan dolgozik....ez egy picikét zavaró :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :huh:

Ha már zenéről van szó...

Az enyémben valószínűleg a gyári rádiósmagnó van benne, viszont semmire nem reagál. Jövő héten megnézik azt is, hátha csak valami érintkezési problémája van.

Látom, hogy kódos. Ha sikerül életrekelteni, kell hozzá a kód (ugyanis azt nem kaptam) vagy ez már felismeri az autót?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :huh:

Ha már zenéről van szó...

Az enyémben valószínűleg a gyári rádiósmagnó van benne, viszont semmire nem reagál. Jövő héten megnézik azt is, hátha csak valami érintkezési problémája van.

Látom, hogy kódos. Ha sikerül életrekelteni, kell hozzá a kód (ugyanis azt nem kaptam) vagy ez már felismeri az autót?

Kellene a kód elvileg. De szervízben is kiütik kód nélkül, csak az ugye píz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.