Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Én a kaziadapterre kötött mp3-ról beszélek, azt kell külön lekapcsolni ha megállok.

már nemtom mit akartam megválaszolni neked :huh: :lol: :lol:

de én pl tudok 15ért olyan fejet, ami volt használva, de beszámított áruként bevizsgált termék, és tud usb-t meg memóriakarit is kezelni.

Link to comment
Megosztás:

már nemtom mit akartam megválaszolni neked :huh: :lol: :lol:

de én pl tudok 15ért olyan fejet, ami volt használva, de beszámított áruként bevizsgált termék, és tud usb-t meg memóriakarit is kezelni.

Az nem rossz. De valahogy nekem elég amit tud a gyári rádió kaziadapterrel tunigolva. Most hogy írta Tiv ezt a FM-kütyütt jobb megoldásnak tűnik, max. váltok arra.

Link to comment
Megosztás:

Én a kaziadapterre kötött mp3-ról beszélek, azt kell külön lekapcsolni ha megállok.

Nekem van adapterem a discmanhez, szivargyújtóba. Szivargyújtó átkötve a kormányzáros tápra (kulcs kihúz, nincs ott mán vellany satöbbi). Erre kikapcsol a discman is, de megjegyzi, hogy hol tartott. Egyedül bekapcsolni kell a discmant, amint a rádió is bekapcsolt.

Link to comment
Megosztás:

Nekem van adapterem a discmanhez, szivargyújtóba. Szivargyújtó átkötve a kormányzáros tápra (kulcs kihúz, nincs ott mán vellany satöbbi). Erre kikapcsol a discman is, de megjegyzi, hogy hol tartott. Egyedül bekapcsolni kell a discmant, amint a rádió is bekapcsolt.

Nekem meg a pincében van egy P-II-esem ara rákötve egy erősítővel két hangfal, azon szoktam zenét halgatni. Erre asszongya az asszony, hogy egy snassz cd-lejátszó helyett megy egy monitor, egy számítógép, meg egy erősítő hangfalakkal, ami elfoglal egy asztalt?? Mondom nem érted, ez már volt, nem kellett semmit venni, csak összerakni. Nem érti. :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még megyek a tescoba venni valami mp3 lejátszót olcsón...

A médijamárktban lehet ilyen fejegységet kapni asszem 16-ért (ha lejjebb nem vitték azóta az árát), egész tuti kis cucc :D

popup.jpg

Leírás - InnoCD

fateromnak sajna a dózerba ez nem játszik... nem sok szivargyujtó van, de még 12 voltot is keresgélni kell :lol:

Mivel általában a munkagépek 24V-os üzeműek, nem mindegyikben van olyan 24/12V-os fesz.váltókapcsoló (vagy minek hívják :huh: nem jut eszembe a neve :lol: ) mint az Ifákban.. ;)

Link to comment
Megosztás:

A médijamárktban lehet ilyen fejegységet kapni asszem 16-ért (ha lejjebb nem vitték azóta az árát), egész tuti kis cucc ;)

Mivel általában a munkagépek 24V-os üzeműek, nem mindegyikben van olyan 24/12V-os fesz.váltókapcsoló (vagy minek hívják :huh: nem jut eszembe a neve :lol: ) mint az Ifákban.. :angry:

erről a fejről beszéltem, de már elfogyott...

nem mondod, hogy 24 voltosak? :lol:

pár napot üldögéltem olyanba :D

és pont ezért mondom, hogy keresni kell a 12 voltot :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem meg a pincében van egy P-II-esem ara rákötve egy erősítővel két hangfal, azon szoktam zenét halgatni. Erre asszongya az asszony, hogy egy snassz cd-lejátszó helyett megy egy monitor, egy számítógép, meg egy erősítő hangfalakkal, ami elfoglal egy asztalt?? Mondom nem érted, ez már volt, nem kellett semmit venni, csak összerakni. Nem érti. :lol: :(

Inkább adj egy jó könyvet a kezébe és mindjárt nem okoskodik a dolgokba ;) ;) enyém asszony most ebbe a könyvbe van belekattanva:

twilightcover.jpg

Azóta még a tv is ki van kapcsolva ;) nagyon le tudja foglalni :P ;)

A könyvről.

Én meg ebbe akarnék belebújni:

twilight2.jpg

De hát van Opel fórum is.. :huh: :P

erről a fejről beszéltem, de már elfogyott...

nem mondod, hogy 24 voltosak? ;) pár napot üldögéltem olyanba :P

és pont ezért mondom, hogy keresni kell a 12 voltot ;)

Sajnálatos de ennyiért szerintem egy olcsó de használható fejet kap az user.. :)

Én meg pár éve javítgatok ilyen retkeket téli időszakban :D :) főleg az a buli mikor ott kellene lennie a betápnak és sehol sincs.. :angry: :blink:

Legutóbb egy Merci kamionnal szívtam mire találtam benne egy 12V-os kapcsot -csak mert bele dobtam a gazdijának egy Sony fejet.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

[]

Én meg ebbe akarnék belebújni:

[]

De hát van Opel fórum is.. :huh: :)

Sajnálatos de ennyiért szerintem egy olcsó de használható fejet kap az user.. :angry:

Én meg pár éve javítgatok ilyen retkeket téli időszakban :lol: :blink: főleg az a buli mikor ott kellene lennie a betápnak és sehol sincs.. :D ;)

Legutóbb egy Merci kamionnal szívtam mire találtam benne egy 12V-os kapcsot -csak mert bele dobtam a gazdijának egy Sony fejet.. :lol:

mindneki ezzel a filmmel van kiakadva... farkaskutya emberből, meg vámpír.. de a farkas akkora, mint egy tehén...

csak nekem tünik meseregénynek?

Link to comment
Megosztás:

mindenki ezzel a filmmel van kiakadva...

csak nekem tünik meseregénynek?

De jó film :) a 2-t szivesen megnézném, az 1 megvan :angry: és igen, meseregény de eddig tetszik :)

Te! Volt neked gyerekszobád? :lol:

:D ;)

Van az olcsóbbért is.. itt

Jóvanna :blink: Debrecenben ennyiért láttam ott és legolcsóbban :huh: tehát nem zárja ki, hogy máshol olcsóbb... :lol:

Link to comment
Megosztás:

erről a fejről beszéltem, de már elfogyott...

nem mondod, hogy 24 voltosak? :huh:

pár napot üldögéltem olyanba :lol:

és pont ezért mondom, hogy keresni kell a 12 voltot :D

Hát rakjál bele kettőt sorbakötve. ;) Legyetek már egy kicsit kreativak! :lol: A feleségem a netről töltöget sorozatokat azokat nézi. Fogalmam sincs miket néz, de valahonnan tölti hozzá a szinkronokat is. Én meg most zizit kajálok emlékszik még valaki rá?

Link to comment
Megosztás:

Hát rakjál bele kettőt sorbakötve. ;) Legyetek már egy kicsit kreativak! :(

A feleségem a netről töltöget sorozatokat azokat nézi. Fogalmam sincs miket néz, de valahonnan tölti hozzá a szinkronokat is.

Én meg most zizit kajálok emlékszik még valaki rá?

Hát te nem panaszkodhatsz kreativitásból :P :lol: :lol:

Nekem is letölthetné madzsar szinkronban az Alkonyat II.-t ;) és ha postán feltenné... :huh: :) :)

Hogyne emlékeznék :blink: annak a zsacskóját tépkedtem szanaszét igencsak fiatal "idegséges" időszakomban.. :D ;) :angry:

Link to comment
Megosztás:

De jó film ;) a 2-t szivesen megnézném, az 1 megvan :lol: és igen, meseregény de eddig tetszik :angry:

Az 1-et én is láttam, kénytelen voltam itthon megnézni a barátosnémmal. Jövőhét csütörtökön meg megy megnézni a 2-t a moziba. Én addig itthon maradok. :lol: Ha meg kijön dvd-n, akkor leszedem! :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Hát te nem panaszkodhatsz kreativitásból :P :lol: :D

Nekem is letölthetné madzsar szinkronban az Alkonyat II.-t ;) és ha postán feltenné... :huh: :) :(

Hogyne emlékeznék :) annak a zsacskóját tépkedtem szanaszét igencsak fiatal "idegséges" időszakomban.. ;) :angry: :blink:

Arról van szó? Twilight - Alkonyat? A lányaim meg úgy bontják a chipset, hogy összenyomják a zacsit, és akkor majd szétreped. Persze 10-ből 9-szer alul. ;) És akkor: apa, kiszoródott a chips! Tényleg?! És hogyan, mint a mult héten 4-szer pont úgy?! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen innocd van a corsában...ha gyártanának más SD fogalaltos fejet azért cserélnék,nem túl jó az erősítője,értsd nem hozza át a mélyeket szépen.Mondjuk 10ropiért mit is várok. :lol:

Hiszen van olyan több is, vagy nem? :huh: Azt tudom, hogy többet is láttam amiben volt kártyaolvasó is, de hogy SD kártyára volt-e, arra nem esküszöm. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na előgyűntem. A tecsóba láttam a 2990est...néztem volna pendriveot...csak 5990 volt a legolcsóbb...mondom köszi nem kérek. így 3990ért vettem egy 2Gigás mp3at, és most az adja a zenét.vagyis még itt van fent, de majd holnap már adni fogja :huh:

5990-ért volt/van egy 2GB pendrive+ugyanaz a transmitter egy csomagban a tescoban...legalábbis Komáromban. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van az olcsóbbért is.. itt

ezt akartam mutatni :) még jó hogy más találi meg :)

De jó film ;) a 2-t szivesen megnézném, az 1 megvan :angry: és igen, meseregény de eddig tetszik ;)

Te! Volt neked gyerekszobád? :lol:

:D ;)

Jóvanna ;) Debrecenben ennyiért láttam ott és legolcsóbban :huh: tehát nem zárja ki, hogy máshol olcsóbb... :lol:

volt, d kinőttem már belőle, bár a hulkot nézem :(

Nekem ilyen innocd van a corsában...ha gyártanának más SD fogalaltos fejet azért cserélnék,nem túl jó az erősítője,értsd nem hozza át a mélyeket szépen.Mondjuk 10ropiért mit is várok. :P

jaja erről azér tudni kel, hogynem high end... de a dzsári hangszórókhoz jóje :blink:

egyébként van más sd-s cucc nem?? vagy nem jól láttam? USB-s van sok, sd az ritkább, de mintha láttam volna.

Link to comment
Megosztás:

Az 1-et én is láttam, kénytelen voltam itthon megnézni a barátosnémmal. Jövőhét csütörtökön meg megy megnézni a 2-t a moziba. Én addig itthon maradok. :lol: Ha meg kijön dvd-n, akkor leszedem! :lol: :huh:

meg se merem kérdezni, hogy a nagy otthonmaradásod közepedte nem tudná e elintézni a dobbetétet...

Link to comment
Megosztás:

Hálóóó :angry:

Én nem unom a CD írkálást, mert ahhoz is lusta vagyok hogy megírjam :D A múltkor szándékosan elajándékoztam a cd-t ami a kocsiba volt hogy kénytelen legyek írni másikat, aztán meg hülyének voltam nézve hogy amikor haverra várok a ház előtt a kocsiban cd-t írok :blink: ;) De megszerettem a panaszkodik fejet. :huh: fölpattintottam az ajtókárpitokat. Azért jobban áll neki a szürke nah :lol: Érdekes hogy nem zörög :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.