Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

a kecskeméti pályanapon volt egy ilyen astra. nagyon nagy élmény volt nekem :lol:

Sajnos én nem tudtam kipróbálni, a sorra meg nem akartam várni. ;)

Mindeninek szíve ügye hogy beoltatja magát avagy sem. Hallani sokféle dolgot...olyat is hallottam hogy ólommal lett tisztítva az anyag. Nemtommm....Na kicsit más téma. lementem a kocsihoz, beindítom... nézegetem...kóstolgatom...mek vele 1 kört..Erre le akarom itt az ablakmosóval az szélvédőt csapatni...látom egyre csökken a nyomás, majd nem jön...hazajövök. Hát elvágták a csövet ami a tartályt meg a kis porlasztót összeköti..De hálistennek van akváriumom és hozzá 1 rakás gumicső.összetoldottam a két végét :D így már faxa :blink: na meg a légszűrőnek a burkolatáról a baloldali kapcsot eltökítették, vagy lenyúlták, vagy elfelejtették visszatenni....:angry:

Nálam meg a karosszériás elkente a frissen mosott szélvédőt. Gondolom sokat ült bent, bepárásodott neki és elkente. Reggel alig láttam valamit. :lol: :huh:

Link to comment
Megosztás:

IDÉZET(astrásgyerek @ 2009-11-20 - 08:33) *

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra..._2.0_cd-3424896

nagyon szép ez a kis autó, az árát nem tudom, hogy jó-e, de nekem nagyon tetszik wink.gif

Nem ismerem a napi piaci árakat, sejtem, hogy válság okán most sokkal lementek, de ez tényleg szép, és ha nem lenne 2 kuvaszom akiket néha szállítanom kell, meg is venném. Egy kis áralku után (min. 10%) mindenkinek ajánlom akinek kabrióra fáj a foga!

--------------------

Nem értelek benneteket!

A hirdetésben benne van h 600.000 HUF...

:lol:

És annyit meg is ér, ha nincs rothadása... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sanci nem tudsz valahol olcsó szélvédőst? aki szépen berakja és viszonylag olcsóbban?
Az, hogy "viszonylag olcsóbb" az relatív :huh: minőség vagy olcsóság? Kell felső színezett csík vagy nem? Ennyiken múlik. ;) Nekem ha gondom volt akkor Hetei Tibiékhez vittem a Jégvirág utcába -fóliáznak is, kárügyintézés, stb. (Diószegi útból nyílik).

Az oldal közepe táján van egy video. Szívesen kipróbálnám én is a tesztpályát - persze csak egy nagy adag jó nehéz ebéd után... :D ;)

Én inkább maradok a betaposott hawnál vagy jég ha jó nagy placcon van :) annál semmi sem bulisabb, a nyóckerék meg a pocsolyában rallizáshoz jó ;) igaz Karcsi? :lol: :angry: :blink:

Nem értelek benneteket!

A hirdetésben benne van h 600.000 HUF...

:(

És annyit meg is ér, ha nincs rothadása... :)

Nyári kocsinak? :lol: Szerintem 600 kicsit sok egy szezonális autóért, télen nem épp a legjobb a hőszigetelése ;) de aki fanatikus meg van rá lóvéja hát egészségére.. :P

Link to comment
Megosztás:

Az, hogy "viszonylag olcsóbb" az relatív :huh: minőség vagy olcsóság? Kell felső színezett csík vagy nem? Ennyiken múlik. :) Nekem ha gondom volt akkor Hetei Tibiékhez vittem a Jégvirág utcába -fóliáznak is, kárügyintézés, stb. (Diószegi útból nyílik).

Én inkább maradok a betaposott hawnál vagy jég ha jó nagy placcon van :blink: annál semmi sem bulisabb, a nyóckerék meg a pocsolyában rallizáshoz jó :( igaz Karcsi? :lol: :D ;)

Nyári kocsinak? :lol: Szerintem 600 kicsit sok egy szezonális autóért, télen nem épp a legjobb a hőszigetelése :P de aki fanatikus meg van rá lóvéja hát egészségére.. :)

elvileg van benne fűtés is....vagy az a kabriókba nem jár? :angry:

Link to comment
Megosztás:

Az, hogy "viszonylag olcsóbb" az relatív :huh: minőség vagy olcsóság? Kell felső színezett csík vagy nem? Ennyiken múlik. :( Nekem ha gondom volt akkor Hetei Tibiékhez vittem a Jégvirág utcába -fóliáznak is, kárügyintézés, stb. (Diószegi útból nyílik).

Én inkább maradok a betaposott hawnál vagy jég ha jó nagy placcon van :) annál semmi sem bulisabb, a nyóckerék meg a pocsolyában rallizáshoz jó :P igaz Karcsi? :D :angry: :blink:

Nyári kocsinak? ;) Szerintem 600 kicsit sok egy szezonális autóért, télen nem épp a legjobb a hőszigetelése ;) de aki fanatikus meg van rá lóvéja hát egészségére.. :)

Ehh, nem jó az arra. Az igazi a 14, vagy a 18 guriga lánccal körbevéve. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az, hogy "viszonylag olcsóbb" az relatív :huh: minőség vagy olcsóság? Kell felső színezett csík vagy nem? Ennyiken múlik. :lol: Nekem ha gondom volt akkor Hetei Tibiékhez vittem a Jégvirág utcába -fóliáznak is, kárügyintézés, stb. (Diószegi útból nyílik).

Nem kell bele csík. CSak sima egyszerű mezei szélvédő, beragasztással együtt.

Link to comment
Megosztás:

elvileg van benne fűtés is....vagy az a kabriókba nem jár? ;)

Az én sérómnak az már erősen ártalmas.. :blink: :huh:

Ehh, nem jó az arra. Az igazi a 14, vagy a 18 guriga lánccal körbevéve. :lol: :D

:lol: és úgy hívják, hogy T-xx hajctocsi.. :angry:

Nem kell bele csík. Csak sima egyszerű mezei szélvédő, beragasztással együtt.

Náluk érdeklődj vagy google és tessék rákeresni! :)

Link to comment
Megosztás:

Ködlámpatéma. :huh:

Most érkeztem meg, koromsötét, tejköd, alig látni. Igazából érdekes tapasztalataim vannak. Tompított mellett a ködlámpa lényegében kicsit fényesebbé teszi a tompított által amúgyis megvilágított részt, plusz az út szélét szépen bevilágítja. Tompított nélkül is használható sötétben de ilyenkor az út közepe kevésbé van megvilágítva

Jobb vele, de nem drasztikus a hatása. Esőben még nem próbáltam.

Link to comment
Megosztás:

na milyen volt Egerben??

Ködös, meg egész nap melóztunk. Egerszalókon egy nagy szállodában kartonoztuk a plafont. Mellettünk hőfórrás volt, szép volt, csak hiányzott a család, a kocsi meg a fórum. :huh: Jövő héten itthon maradok, de utánna úgy néz ki márciusig Egerszalókon melózunk.

Link to comment
Megosztás:

Ködlámpatéma. :huh:

Most érkeztem meg, koromsötét, tejköd, alig látni. Igazából érdekes tapasztalataim vannak. Tompított mellett a ködlámpa lényegében kicsit fényesebbé teszi a tompított által amúgyis megvilágított részt, plusz az út szélét szépen bevilágítja. Tompított nélkül is használható sötétben de ilyenkor az út közepe kevésbé van megvilágítva

Jobb vele, de nem drasztikus a hatása. Esőben még nem próbáltam.

Túloznék, ha azt mondanám, hogy elájultam a ködösöktől, de tejfölben sokkal jobb velük, mint nélkülük. Én legutóbb úgy használtam, hogy a tompítottat koppig leállítottam, mintha meglenne pakolva a verda. Egész elfogadható volt az eredmény. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Túloznék, ha azt mondanám, hogy elájultam a ködösöktől, de tejfölben sokkal jobb velük, mint nélkülük. Én legutóbb úgy használtam, hogy a tompítottat koppig leállítottam, mintha meglenne pakolva a verda. Egész elfogadható volt az eredmény. :huh:

Persze jobb velük, ezt nem vitatom, sőt nappali ködben tompított nélkül csak ködössel tuti jobb, de sötétben kell mellé a tompított is.

Egyébként 2 fajta ködlámpa van az autókon:

-olyan mint az astrán, lökhárító sarkain, ami inkább a sáv széleit világítja meg,

-kör alakúak bentebb a lökösben, amik csak előre világítanak

Link to comment
Megosztás:

Persze jobb velük, ezt nem vitatom, sőt nappali ködben tompított nélkül csak ködössel tuti jobb, de sötétben kell mellé a tompított is.

Egyébként 2 fajta ködlámpa van az autókon:

-olyan mint az astrán, lökhárító sarkain, ami inkább a sáv széleit világítja meg,

-kör alakúak bentebb a lökösben, amik csak előre világítanak

Sztem az astra megoldása a szimpibb. Részemről jobban szeretem látni a sáv széleit amiben lavírozni próbálok, előre meg úgyse lehet sokkal többet látni velük

Link to comment
Megosztás:

Persze jobb velük, ezt nem vitatom, sőt nappali ködben tompított nélkül csak ködössel tuti jobb, de sötétben kell mellé a tompított is.

Egyébként 2 fajta ködlámpa van az autókon:

-olyan mint az astrán, lökhárító sarkain, ami inkább a sáv széleit világítja meg,

-kör alakúak bentebb a lökösben, amik csak előre világítanak

Győrből hazafele ellenkező irányba elhaladt egy F Astra Caravan a másik sávban mellettem. Azokon Bosch projektoros gyári ködösök voltak és úgy tűnt, hogy nagyon előre világítanak... Egyszer ki kéne próbálni, hogy az milyen.

Szintúgy én is ködben mentem, jöttem Győrből/be. Ködöst felnyomva volt különbség, nem kevés, tompított nélkül is láttam előre (néhol tejköd is volt) és ahogy brekeke is írta, teljesen lefele állítottam a tompítottakat és úgy jobban előre lehet látni.

Link to comment
Megosztás:

Győrből hazafele ellenkező irányba elhaladt egy F Astra Caravan a másik sávban mellettem. Azokon Bosch projektoros gyári ködösök voltak és úgy tűnt, hogy nagyon előre világítanak... Egyszer ki kéne próbálni, hogy az milyen.

Szintúgy én is ködben mentem, jöttem Győrből/be. Ködöst felnyomva volt különbség, nem kevés, tompított nélkül is láttam előre (néhol tejköd is volt) és ahogy brekeke is írta, teljesen lefele állítottam a tompítottakat és úgy jobban előre lehet látni.

Persze, én is láttam tompított nélkül, de sötétben a kettő együtt a legtutibb. Projektorost én is megnézném. :huh:

Ami előre világít azzal talán a tompított is kiváltható némiképp.

Link to comment
Megosztás:

vki nézte a west coast berlin-t?

me persze hogy elaludtam

vagyis inkább át.. vagy túl? :lol:

Én igen, de csak úgy "fél szemmel"...mert nem tudott lekötni igazán.. Nem volt semmi különös benne. Embereket kerestek, épitették a műhelyt..lehet, hogy volt valami érdekes is benne, de én már ezek után nem is figyeltem rájuk(na, meg a gyakori reklám miatt sem) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Én igen, de csak úgy "fél szemmel"...mert nem tudott lekötni igazán.. Nem volt semmi különös benne. Embereket kerestek, épitették a műhelyt..lehet, hogy volt valami érdekes is benne, de én már ezek után nem is figyeltem rájuk(na, meg a gyakori reklám miatt sem) :huh:

annyira csak lesz jó, mint óverhaulinék...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.