Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Tényleg..féktárcsa felszabályzás kb. mi pénz? érdemes?

De ha elfogyott a tárcsád és akkora vállai vannak, mint Schwarzenegger-nek, akkor ott mit lehet lehet még felszabályozni ? :roll:

Ha hátul dobféked lenne és azzal kapcsolatban kérdeznéd, akkor arra azt mondanám, hogy véleményem szerint belefér. A mi kocsinkon is felszab+új réteg betétet paszíroztak rá, és nincs vele semmi problematic.

Link to comment
Megosztás:

A mi kocsinkon is felszab+új réteg betétet paszíroztak rá, és nincs vele semmi problematic.

Óccsójános! :)

Mellesleg a hűtött tárcsát nem illik szabályozni, mer utána könnyen törhet, hiszen a falvastagság lényegében nulla marad. :?

Link to comment
Megosztás:

Kösz a tippeket!!

Asszem marad az uj tárcsa...asszem ez a honap is koplalós lesz :evil: :twisted:

Amúgy a féktárcsa betét cserét is gondoltam házilag..egyik márkatársunknak sikerül :roll: 8)

No persze nem egyedül fognék neki, hanem vmi szakavatottabb emberke segitségével gondoltam... :wink:

Link to comment
Megosztás:

Csak a megfelelő imbuszkulcs kell a nyereghez.

Meglepetést pedig csak a tárcsát rögzítő kis metrikus csavar

tud okozni, Nálam eddig mindig úgy kellett kifúrni.

Imbuszkulcs és rengeteg csavarlazító spray!!! :)

1ébként az én tárcsatartó csavarkám is beleszakadt.....de mind1, a kerékcsavarok úgyis odafogják a tárcsát!! Nem nagy veszteség! :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ááá, csak ki kell bérelni egy súlyemelő-bajnokot, vagy egy jól

megtermett securitit. :)

Ja, és akkor tutira beleszakad az összes csavar!!!!! :shock: :)

1ébként szerintem van egy Joker az egész szereléshez!!!! Imbuszkulcshoz hosszabításnak használd a gyári kerékkulcsot.....az mindenre jóóó!!!! :) :o 8)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.