Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ha így fog kinézni az új Astra Tourer akkor én bele fogok fosni :huh: :lol: :lol: :angry:

én szivesen ellennék egy ilyen formájú géppel :D

de ha te úgy szeretsz kocsikázni, hogy össze...tad :blink:

az oltásról:

h1n1 : megkaptam semmi hatást nem vettem észre

megkaptam a 10en akárhányéve forgalombanlévőt: olyan lázam volt, mint talán még soha... szarul voltam két napig.

szóval fejlesztgethetik 10évig is akkor se lesz jó.

ezek a bénulásos dolgok meg ;)

Link to comment
Megosztás:

Szasztok...

Az oltóanyaggal az az egyik alapvető baj, hogy egy olyan vírus ellen fejlesztik ki, ami az egyik legváltozékonyabb fajta. ebből ered a sikeressége. Képes akár néhány "életciklusonként" változtatni a formáját. Ergo a vakcina akkor már hatástalan lesz. :huh:

Én inkább azt sejtem, h le lett gyártva egy csomó ilyen vacak és most el akarják adni. Eddig sosem lettem beoltva influenza ellen és sosem haltam bele... :lol:

Felesleges kockázatnak meg nem fogom magam kitenni...

Inkább kocsikázok én is! :D

Ui.: Én is EGTV-t végeztem...biotechnológusi szakon... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szasztok...

Az oltóanyaggal az az egyik alapvető baj, hogy egy olyan vírus ellen fejlesztik ki, ami az egyik legváltozékonyabb fajta. ebből ered a sikeressége. Képes akár néhány "életciklusonként" változtatni a formáját. Ergo a vakcina akkor már hatástalan lesz. :lol:

Én inkább azt sejtem, h le lett gyártva egy csomó ilyen vacak és most el akarják adni. Eddig sosem lettem beoltva influenza ellen és sosem haltam bele... :D

Felesleges kockázatnak meg nem fogom magam kitenni...

Inkább kocsikázok én is! :angry:

Ui.: Én is EGTV-t végeztem...biotechnológusi szakon... ;)

Tényleg? melyik évben? és ki volt az ofő? Neked nem egy Kék 2ezres GSi-d van, vagy volt? Suli udvarán tavaly/tavaly előtt láttam 1 párszor 1 olyat..:huh: oldalán nagy felirat: 2.0 GSi ( ja azóta látom 1.4esed van. Nemszóltam :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Tényleg? melyik évben? és ki volt az ofő? Neked nem egy Kék 2ezres GSi-d van, vagy volt? Suli udvarán tavaly/tavaly előtt láttam 1 párszor 1 olyat..:huh: oldalán nagy felirat: 2.0 GSi ( ja azóta látom 1.4esed van. Nemszóltam :lol: )

Kérlek alássan még 96-ban végeztem a technikusival! :lol:

És azóta talán kétszer jártam abban a suliban...

Ja és az ofőm Hajas Zsuzsa volt! :D

Link to comment
Megosztás:

Kérlek alássan még 96-ban végeztem a technikusival! :lol:

És azóta talán kétszer jártam abban a suliban...

Ja és az ofőm Hajas Zsuzsa volt! :D

Ismerem ;) nyelvtantanár volt régebben nekem :lol:

HOgy itt tegnap este óta mekkora köd van....Durva, és zavaró hogy a közeli fáktól nem látok messzebre... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ismerem :blink: nyelvtantanár volt régebben nekem :lol:

HOgy itt tegnap este óta mekkora köd van....Durva, és zavaró hogy a közeli fáktól nem látok messzebre... :huh:

itt nincs köd :angry:

tegnap meg a nap is sütött

védőoltásra még egyszer hadd térjek már vissza

pontosabban arra a mérnökemberre

15év kell kifejleszteni??

az igen

akkor már mindenki halott lenne :lol:

15év alatt egy ilyen vírus mi pusztítást tudna végezni???

az oké, hogy évek... bár ez is furcsa... mert ha minden éven uj vírus okozza a járványt, akkor nem tök mindegy, hogy 3 év mulva megvan az oltás, ami tutijó? :D

én se akartam magam beoltatni, de a családban beoltottak mindenkit, és akkor ne tőlem kapják már el ;)

egyébként senki se bénult le, senkinek semmi baja a h1n1es oltástól.

ellenben a sokéve használt másiktól mindenkinek baja van

Link to comment
Megosztás:

Ismerem :D nyelvtantanár volt régebben nekem :lol:

HOgy itt tegnap este óta mekkora köd van....Durva, és zavaró hogy a közeli fáktól nem látok messzebre... :huh:

Most voltam itt el...Szabadság híd közepén állva nem lehet látni se a budai partot, se a pestit....vicces. :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra..._2.0_cd-3424896

nagyon szép ez a kis autó, az árát nem tudom, hogy jó-e, de nekem nagyon tetszik :huh:

Nem ismerem a napi piaci árakat, sejtem, hogy válság okán most sokkal lementek, de ez tényleg szép, és ha nem lenne 2 kuvaszom akiket néha szállítanom kell, meg is venném. Egy kis áralku után (min. 10%) mindenkinek ajánlom akinek kabrióra fáj a foga!

Link to comment
Megosztás:

Nem ismerem a napi piaci árakat, sejtem, hogy válság okán most sokkal lementek, de ez tényleg szép, és ha nem lenne 2 kuvaszom akiket néha szállítanom kell, meg is venném. Egy kis áralku után (min. 10%) mindenkinek ajánlom akinek kabrióra fáj a foga!

Szépek az F kabriók...és nagy előnyük a többi kabrióval szemben hogy az alap miatt a tetőn kívül olcsó hozzá az alkatrész.

CABRIO ez a C14SE is nagyon szép.

Nyáron jól szellőznek szóval klíma helyett sem rossz a nyitott tető, de ropogósra is lehet benne sülni gondolom.

Link to comment
Megosztás:

Szépek az F kabriók...és nagy előnyük a többi kabrióval szemben hogy az alap miatt a tetőn kívül olcsó hozzá az alkatrész.

Azt te csak hiszed :huh:

Csomagtérajtó 270e körül... oldalablak 100e körül, szélvédő is elég drága... meg még sorolhatnám.

Azonkívül legtöbbben nem műxik pl az automata tetőcsukó sem, aminek a hidraulikus egysége 800e ft :lol:

És örülsz ha kapsz egyáltalán gyárit, utángyári semmi nincs hozzá :lol:

Link to comment
Megosztás:

itt nincs köd :angry:

tegnap meg a nap is sütött

védőoltásra még egyszer hadd térjek már vissza

pontosabban arra a mérnökemberre

15év kell kifejleszteni??

az igen

akkor már mindenki halott lenne :lol:

15év alatt egy ilyen vírus mi pusztítást tudna végezni???

az oké, hogy évek... bár ez is furcsa... mert ha minden éven uj vírus okozza a járványt, akkor nem tök mindegy, hogy 3 év mulva megvan az oltás, ami tutijó? :D

én se akartam magam beoltatni, de a családban beoltottak mindenkit, és akkor ne tőlem kapják már el ;)

egyébként senki se bénult le, senkinek semmi baja a h1n1es oltástól.

ellenben a sokéve használt másiktól mindenkinek baja van

Mindeninek szíve ügye hogy beoltatja magát avagy sem. Hallani sokféle dolgot...olyat is hallottam hogy ólommal lett tisztítva az anyag. Nemtommm....Na kicsit más téma. lementem a kocsihoz, beindítom... nézegetem...kóstolgatom...mek vele 1 kört..Erre le akarom itt az ablakmosóval az szélvédőt csapatni...látom egyre csökken a nyomás, majd nem jön...hazajövök. Hát elvágták a csövet ami a tartályt meg a kis porlasztót összeköti..De hálistennek van akváriumom és hozzá 1 rakás gumicső.összetoldottam a két végét :huh: így már faxa :blink: na meg a légszűrőnek a burkolatáról a baloldali kapcsot eltökítették, vagy lenyúlták, vagy elfelejtették visszatenni....:lol:

Link to comment
Megosztás:

Mindeninek szíve ügye hogy beoltatja magát avagy sem. Hallani sokféle dolgot...olyat is hallottam hogy ólommal lett tisztítva az anyag. Nemtommm....Na kicsit más téma. lementem a kocsihoz, beindítom... nézegetem...kóstolgatom...mek vele 1 kört..Erre le akarom itt az ablakmosóval az szélvédőt csapatni...látom egyre csökken a nyomás, majd nem jön...hazajövök. Hát elvágták a csövet ami a tartályt meg a kis porlasztót összeköti..De hálistennek van akváriumom és hozzá 1 rakás gumicső.összetoldottam a két végét ;) így már faxa :) na meg a légszűrőnek a burkolatáról a baloldali kapcsot eltökítették, vagy lenyúlták, vagy elfelejtették visszatenni....:angry:

Ilyen apróságokra nem volt idő :lol: :) Laza volt a város ma. Fullteleköddel. De tetszett :lol: Csak azt magyarázza meg valaki hogy 2-3 km/h-val araszoló tömött sorban mi a tökömre jó a ködlámpa? :huh: (azon kívül hogy süti a szememet, és a buzuki stifteknél elnyomja a féklámpát :blink: :D )

Link to comment
Megosztás:

Ilyen apróságokra nem volt idő :lol: :) Laza volt a város ma. Fullteleköddel. De tetszett :lol: Csak azt magyarázza meg valaki hogy 2-3 km/h-val araszoló tömött sorban mi a tökömre jó a ködlámpa? :huh: (azon kívül hogy süti a szememet, és a buzuki stifteknél elnyomja a féklámpát :) :D )

? 1 hónap ? ;)

Ja igen...köd....sajnos sokan úgy vannak vele hogy háát köd van és KÖTELEZŐ ködlámpát kapcsolni...Azt bírtam amikor multkor a szomszédban égettek, a füstje pedig az út felé szállt..és volt 1 nagyon kicsi pár méteres füstsáv az útnál. Volt 1 pár autó aki felkapcsolták a ködlámpát....aztán ahogy kiértek belőle persze úgyfelejtették :angry: sztem van aki azt hiszi hogy a ködlámpával átlát a ködön és elmúlik tőle, vagy ilyesmi...:blink:

Link to comment
Megosztás:

? 1 hónap ? :huh:

Ja igen...köd....sajnos sokan úgy vannak vele hogy háát köd van és KÖTELEZŐ ködlámpát kapcsolni...Azt bírtam amikor multkor a szomszédban égettek, a füstje pedig az út felé szállt..és volt 1 nagyon kicsi pár méteres füstsáv az útnál. Volt 1 pár autó aki felkapcsolták a ködlámpát....aztán ahogy kiértek belőle persze úgyfelejtették :lol: sztem van aki azt hiszi hogy a ködlámpával átlát a ködön és elmúlik tőle, vagy ilyesmi...:lol:

ha köd van nekem semmibajom.. égesse

de mikor nincs köd, és még neki áll fentebb, mikor rávillogok...

Link to comment
Megosztás:

? 1 hónap ? :huh:

Ja igen...köd....sajnos sokan úgy vannak vele hogy háát köd van és KÖTELEZŐ ködlámpát kapcsolni...Azt bírtam amikor multkor a szomszédban égettek, a füstje pedig az út felé szállt..és volt 1 nagyon kicsi pár méteres füstsáv az útnál. Volt 1 pár autó aki felkapcsolták a ködlámpát....aztán ahogy kiértek belőle persze úgyfelejtették :lol: sztem van aki azt hiszi hogy a ködlámpával átlát a ködön és elmúlik tőle, vagy ilyesmi...:lol:

Nah de a ködzáróval is? (tudom tudom, az parkoláshoz van :D ;) )

Link to comment
Megosztás:

ha köd van nekem semmibajom.. égesse

de mikor nincs köd, és még neki áll fentebb, mikor rávillogok...

én csak akkor lövöm fel a ködlámpákat elől, hátul, hogyha országúton megyek és tényleg olyan köd van mint most. Amúgy nemigazán szoktam.. városban például minek? ha ég a tompa akkor ugyanúgy meglátják azt is mint a ködöst. meg a hátsó lámpát is észre lehet venni. Viszont lámpánál ha égne a hátsóködlámpám...hát igencsak vakító fénnyel szinte izzik vörösen. Nagyon kellemetlen tud lenni :huh: Ezt akkor tapasztaltam amikor a kadettet vezettem még tavasszal, és fater előttem ment az astrával, aztán köd volt és égett hátul is.

Nah de a ködzáróval is? (tudom tudom, az parkoláshoz van :lol: :lol: )

ahogy Olvasom winkler barátunk támogatja a ködzárót.... :D ;) miért nem lepődtem meg?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.