Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A gumifüstölés cirkuszba való, és semmi köze nincs a motor pörgetéséhez. Amúgy az a póz, ahogy az asconás a kezét az ablakon kilógatja, abban meg a rohadt csikkje lóg, igazán undorító. Ennyi a véleményem.

há' de őjja lazacsávó :lol: Amúgy ahogy ott elnéztem azt az autót, meg az embert is mellette, szerintem tavaszra kompletten szétszedte és összerakta az egészet ;) amúgy rá is férne csóró asconára egy kis foglalkozás. :huh: Viszont régen voltam driften, és jó volt egy kis gumifüstöt színni :D A mantát jobban sajnáltam amúgy. Az igazán szép volt :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/opel/astra..._2.0_cd-3424896

nagyon szép ez a kis autó, az árát nem tudom, hogy jó-e, de nekem nagyon tetszik :huh:

De gázos!! ne mán egy cabrioba gázrendszer! Na és az ár csak ezer ft? Ez valami átverés. Miért nem lehet odaírni egy rendes irányárat??

Szerk.: Most látom a szöveg végén ott van hogy 600eft na de miért nem lehet ezt az adatoknál is beírni? Csak azért hogy előrébb kerüljön a listában? Kár, hogy itt nincs olyan fogyasztóvédelmi szabály mint a boltoknál, hogy ami ár ki van írva azon kell eladniuk a terméket még ha azt esteleg ők árazták félre akkor is.

Link to comment
Megosztás:

Ezt olvassa el mindenki!!!

http://hu.netlog.com/Magylala/blog/blogid=45472

NE OLTASSÁTOK BE MAGATOK H1N1 ELLEN!!!!!!!

Na akkor offolok én is. Feleségem terhes és gondolkodtunk azon, hogy a környezetét azaz engem és az első gyereket beoltatjuk, nehogy hazavigyük. Azt hogy őt is oltassuk, az egy pillanatig sem jutott eszünkbe. Na de aztán jött a történés: Feleségem egyik kolleganője is beoltatta magát. 7-8 napra rá lebénult deréktol lefelé. :huh: Orvosok azt mondták, hogy ez van minden 10ezredik embernél előfordul. Most csak azért izgulnak, hogy átmeneti lebénulás legyen és idővel megszűjön.

Szóval mi tuti kihagyjuk az oltást.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor offolok én is. Feleségem terhes és gondolkodtunk azon, hogy a környezetét azaz engem és az első gyereket beoltatjuk, nehogy hazavigyük. Azt hogy őt is oltassuk, az egy pillanatig sem jutott eszünkbe. Na de aztán jött a történés: Feleségem egyik kolleganője is beoltatta magát. 7-8 napra rá lebénult deréktol lefelé. :lol: Orvosok azt mondták, hogy ez van minden 10ezredik embernél előfordul. Most csak azért izgulnak, hogy átmeneti lebénulás legyen és idővel megszűjön.

Szóval mi tuti kihagyjuk az oltást.

Éppen ezért "offoltam" mert úgy gondolom mindenkit aki itt van fórumon érint ez a hisztéria és nagy szívások vannak ezzel az oltással mert nem lehet tudni mit juttatnak a szervezetünkbe. E-mailen kaptam egy tökös leírást egy svéd orvos véleményével csak nem tudom, hogyan tudnám megosztani veletek...na az odalő ami abban le van írva.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ezt olvassa el mindenki!!!

http://hu.netlog.com/Magylala/blog/blogid=45472

NE OLTASSÁTOK BE MAGATOK H1N1 ELLEN!!!!!!!

Ezzel nem mondasz újdonságot! :huh: Eddig a környezetemben 4-en kerültek kórházba, az oltás miatt. Sőt a barátnőm ismerőse elég súlyos állapotban volt. A környezetemben senki sem oltja meg magát, még a gyerekeket sem! :lol: Nehogymá! Eddig ha kellett valami oltás, akkor évekig tesztelték és fejlesztették. Most meg pár hónap alatt kész volt! Igyák meg!

Link to comment
Megosztás:

Nah jóóvan, és mikor jön a mutáns gyilkos méhekkel teli repülőgép ami mellettünk zuhan le? :lol: Valaki túl sok TV-t néz :huh: (nem bénultam le és nem nőtt még egy fejem, és a sötétben sem világítok :lol: )

Persze nagy a hisztéria meg sok a rémtörténet és a lebénulásnak is kisebb az esélye mint hogy most a fejemre esik a csillár, de mivel én nem vagyok amugy sem fogékony az influenzára és sosem oltattam be magam és ha feleségem nem lenne terhes nem is gondolkodtunk volna rajta. Ez a közeli történés pedig csak egy csepp volt ami visszabillentett a mégsem kell oldalra.

Amugy aki nem oltatta be magát csak pár dolog amire odafigyel és máris csökkentheti az esélyt: 1, El a kezekel a szádtól! ne turkáld az orrod és nyulkálj a szádba. 2, gyakran moss kezet; 3,Időnként öblögess sós vízzel vagy igyál forró italokat pl.tea mert ez elpusztítja a már szájba került de még szaporodásnak nem indult kórokozókat 4, sok zöldség, gyümülcs, c vitamin és a c vitamin felszívódását segítő cink.

Link to comment
Megosztás:

Ezzel nem mondasz újdonságot! :huh: Eddig a környezetemben 4-en kerültek kórházba, az oltás miatt. Sőt a barátnőm ismerőse elég súlyos állapotban volt. A környezetemben senki sem oltja meg magát, még a gyerekeket sem! :lol: Nehogymá! Eddig ha kellett valami oltás, akkor évekig tesztelték és fejlesztették. Most meg pár hónap alatt kész volt! Igyák meg!

Épp ezért gondoltam megosztom veletek. Dawman ne poénkodj mert lehet a Resident Evil főszereplője leszel :lol:

Szerk: Sikerült feltöltenem. LINK javítva

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! :huh:

Na, tegnap végre túlestünk egy szélvédőjavításon ill. feltöltésen.

Volt egy nagyon csúnya rajta, izgultam is, hogy azt már csak egy szélvédőcserével lehet orvosolni, de sikerült feltöltetni.

A többivel együtt 9ezer Ft-ba került.

Találtam egy kulcsmásolót is, megérdeklődtem mennyi lenne egy pótkulcs...

...18ezer. :lol: Hát asszem, ezzel még várok egy kicsit.

Javasolta, hogy vigyázzak rá, ne sokat ejtsem le, mert tönkremehet a chip (vagy miabánat) benne. :lol: Hát én még azt se tudtam, hogy van benne. :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Ezzel nem mondasz újdonságot! :huh: Eddig a környezetemben 4-en kerültek kórházba, az oltás miatt. Sőt a barátnőm ismerőse elég súlyos állapotban volt. A környezetemben senki sem oltja meg magát, még a gyerekeket sem! :lol: Nehogymá! Eddig ha kellett valami oltás, akkor évekig tesztelték és fejlesztették. Most meg pár hónap alatt kész volt! Igyák meg!

Bocsi az offért, de az én véleményem:

Ugye én EGT vegyipari technikusin vagyok...Van 1 rakás ismerősöm például az EGIS gyógyszergyárban, a TEVA gyógyszergyárban...beszélgettem sok emberrel, ott dolgozókkal, technikusokkal, mérnökökkel, laboránsokkal. Mindegyik ellene volt/van. Viszont az egyik mérnök véleménye volt az ami szerintem a legérdekesebb, és legdurvább.Mégpedig azt mondta hogy a tudomány "mai" állása szerint ennek az oltóanyagnak a kifeljesztéséhez !ALSÓHANGON! 15 év kellene..................

én ezekután azt mondom köszönöm szépen, de nem kérek belőle. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Bocsi az offért, de az én véleményem:

Ugye én EGT vegyipari technikusin vagyok...Van 1 rakás ismerősöm például az EGIS gyógyszergyárban, a TEVA gyógyszergyárban...beszélgettem sok emberrel, ott dolgozókkal, technikusokkal, mérnökökkel, laboránsokkal. Mindegyik ellene volt/van. Viszont az egyik mérnök véleménye volt az ami szerintem a legérdekesebb, és legdurvább.Mégpedig azt mondta hogy a tudomány "mai" állása szerint ennek az oltóanyagnak a kifeljesztéséhez !ALSÓHANGON! 15 év kellene..................

én ezekután azt mondom köszönöm szépen, de nem kérek belőle. :lol:

Ez kb olyan mint a szept. 11-ei támadás. Van egyik oldal, van másik, vannak összeesküvés-elméletek....stb...engem nem izgat...inkább elvagyok az ótómmal. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ez kb olyan mint a szept. 11-ei támadás. Van egyik oldal, van másik, vannak összeesküvés-elméletek....stb...engem nem izgat...inkább elvagyok az ótómmal. :huh:

Amúgy én legszomorúbb leg"depressziósabb" időszakaimban a szabadidőm 90%át az autónak, meg a fórumnak szentelem, a többi 10et meg alvásra. :lol:

Sose beszél vissza a kocsi, Nem fertőz meg(max csak a sebesség mámorával :angry: ), nem okoz csalódást, lehet benne gyönyörködni ;) (nagyon nagy buzija vagyok az autómnak? :lol: ) :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy én legszomorúbb leg"depressziósabb" időszakaimban időm 90%át az autónak, meg a fórumnak szentelem, a többi 10et meg alvásra. :lol:

Sose beszél vissza a kocsi, Nem fertőz meg(max csak a sebesség mámorával :angry: ), nem okoz csalódást, lehet benne gyönyörködni ;) (nagyon nagy buzija vagyok az autómnak? :huh: ) :lol:

majd kinövöd :D

Link to comment
Megosztás:

Bocsi az offért, de az én véleményem:

Ugye én EGT vegyipari technikusin vagyok...Van 1 rakás ismerősöm például az EGIS gyógyszergyárban, a TEVA gyógyszergyárban...beszélgettem sok emberrel, ott dolgozókkal, technikusokkal, mérnökökkel, laboránsokkal. Mindegyik ellene volt/van. Viszont az egyik mérnök véleménye volt az ami szerintem a legérdekesebb, és legdurvább.Mégpedig azt mondta hogy a tudomány "mai" állása szerint ennek az oltóanyagnak a kifeljesztéséhez !ALSÓHANGON! 15 év kellene..................

én ezekután azt mondom köszönöm szépen, de nem kérek belőle. :lol:

erről beszélek én is! Ez az egész az állambácsinak nagy lólé....

Ez kb olyan mint a szept. 11-ei támadás. Van egyik oldal, van másik, vannak összeesküvés-elméletek....stb...engem nem izgat...inkább elvagyok az ótómmal. :huh:

:lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez tuti :) Végülis első autó...most úgy vagyok vele hogy nekem sosem kell másik ;) De annó faterom is így volt az első zsigulijával...:huh: aztán még 2 ladával egy golfal később astránál van :angry:

Akkor ő nem nőtte ki! :lol:

Egyébként én is sokat foglalkozom Gizive, néha a csajos meg is jegyzi! :lol:

Inkább beletankolom! :D vagy ráköltöm :)

Pont tegnap beszéltük, hogy tán 3e az oltás, inkább beletankolom az autóba. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Akkor ő nem nőtte ki! :huh:

Egyébként én is sokat foglalkozom Gizive, néha a csajos meg is jegyzi! :lol:

Pont tegnap beszéltük, hogy tán 3e az oltás, inkább beletankolom az autóba. :lol:

Amikor muterom kimondta hogy...Na ez túl sokba fog kerülni(generál)adjuk el! Faterral egymásra néztünk és kinevettük...Nem adsz el semmit sem! megcsináljuk aztán király kocsi, még kiszolgál 1 csomó ideig. Fater is nagyon szereti ezt az autót. A szerelőtől a régi dugattyúkat ő hozta el és mondta hogy meg kell pucolgatni, és dísz+emlék.

Nagyon szeretjük ezt a kocsit.Legjobb emlék: Még nyáron amikor mentünk a balatonra fóti pihenő után nemsokkal az M3ason pest felé mentünk vagy 130 körül. Belsőben egy ugyanolyan facelift előtti kombi naranccsárga 1.7D astra elhúzott mint a szél. Nézünk is hogy Hééééjjjj LUJZAAA hova mész ennyire??? :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy én legszomorúbb leg"depressziósabb" időszakaimban a szabadidőm 90%át az autónak, meg a fórumnak szentelem, a többi 10et meg alvásra. :lol:

Sose beszél vissza a kocsi, Nem fertőz meg(max csak a sebesség mámorával :angry: ), nem okoz csalódást, lehet benne gyönyörködni :D (nagyon nagy buzija vagyok az autómnak? :huh: ) :lol:

Te is pont a sebességet emlegeted :blink: ...ha mondjuk azt írtad volna, hogy a füstje mámorával akkor már más a helyzet ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.