Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

de hallgatom a másikat, ott meg a csaj hangja ugyan az... szóval ez is csak egy figyelemelterelőművelet volt a szarról, amiben vagyunk, és lassan hullámozni is fog :lol:

jaja! Amúgy ez ilyen nagy hírt keltett szerte a világon? most online megy a sláger, és az előbb Madonna üdvözölte a hallgatókat, és mondta hogy keepingjeljük meg a szokásunkat és listeningeljük tovább a sláger rédijót. :lol:

A műsorvezető meg azt mondta hogy lehet már holnap sugározni fognak ismét...áááááá nem vágom én ezt az egészet. Megy itt a kavarás.

Na de legalább már van király autóm :D ( amikor rájövök hogy el kell szomorodni mert tényleg nagy a kula, akkor mindíg valami pozitív dologra gondolok) :huh:

Link to comment
Megosztás:

Winkler nem Opelellenes, érdemes megnézni azt a részt mikor H Astra új teszt van, ott még mondja is, hogy az F Astra is jól néz ki, a G is, csak az a baj velük, hogy sok van az utakon, ezért nem vesszük észre, hogy jól néz ki.

ezt a tesztet nem láttam, és nem is olvastam, azt viszont igen, amiben fikázza... és amire Dáwid is berágott és írt neki, és valószínűleg több ilyen megnyilvánulása vaolt... mert a többiek se opel astra fan ként ismerik :huh:

am most találtam egy képet se lendkerékről, betettem a váltó topikba....

Link to comment
Megosztás:

ezt a tesztet nem láttam, és nem is olvastam, azt viszont igen, amiben fikázza... és amire Dáwid is berágott és írt neki, és valószínűleg több ilyen megnyilvánulása vaolt... mert a többiek se opel astra fan ként ismerik :huh:

am most találtam egy képet se lendkerékről, betettem a motort topikba....

LINK a linken meg tudod tekinteni a fentebb említett tesztet. Érdemes.

Link to comment
Megosztás:

ezt a tesztet nem láttam, és nem is olvastam, azt viszont igen, amiben fikázza... és amire Dáwid is berágott és írt neki, és valószínűleg több ilyen megnyilvánulása vaolt... mert a többiek se opel astra fan ként ismerik :lol:

am most találtam egy képet se lendkerékről, betettem a váltó topikba....

Ja igen amikor egy lepuccant 1.7D kombi astrát, egy új G astrát, meg egy mégújabb H-t hasonlítanak össze...( Arra gondolsz? ) Azon én is berágtam..."max csak kispolski az ellensége....) Ahoz képest Dáw mutatott nekem olyan képet hogy az 1.7D-vel közel 170el ment(óra szerint) de akkoris...Azt se tudja milyen hűséges kis kocsi és agyonra fikázza... :huh:

Link to comment
Megosztás:

nem én arra gondolok, mikor másfajta autókkal hasonlította össze, és a belteret fikázta... meg úgy összességében.

igazából most ebben a videóban is pont az a tejüveges verzió van , ami szerintem nem néz ki olyan jól, mint a későbbi sötétített kiadás...

de mindegy ezekszerint tényleg csak ilyen médiás hírcerés miatt volt ez a fikázós korszaka :huh:

Link to comment
Megosztás:

nem én arra gondolok, mikor másfajta autókkal hasonlította össze, és a belteret fikázta... meg úgy összességében.

igazából most ebben a videóban is pont az a tejüveges verzió van , ami szerintem nem néz ki olyan jól, mint a későbbi sötétített kiadás...

de mindegy ezekszerint tényleg csak ilyen médiás hírcerés miatt volt ez a fikázós korszaka :huh:

Szerintem a tejüveg búra zsír.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a tejüveg búra zsír.

nem rossz.. de szerintem nagyon elüt a kositól, főleg egy feketén, vagy piroson...

mondjuk neked a sárga index is tetszik, nekem meg az se :huh:

:lol:

ja am talátam se kuplungtárcsáról képet...

még életemben nem láttam ilyen tárcsát, pedig sokat cseréltünk, de az mind egyenes volt..gondolom a nagyobb nyomatékot a megdöntött oldalakkal megnövelt felülettöblettel kompenzálták.

Link to comment
Megosztás:

Ez is, de nappali kép jobb szerintem, hiába 8 megapixel. :huh:

Amúgy az egész hátfal cserélve lett, valamint a pótkerék részénél is kellett javítani.

azegész hátfal? :lol:

de gondolom csak azért, hogy ne toldozva foldozva legyen, hanem akkor már egybe az egész

Link to comment
Megosztás:

Azért mert sz*rrá rohadt. :lol: Azok a remek sós latyakos téli esték. :huh: Mindenki szereltessen fel legalább hátulra sárhányógumit, a karosszériás ajánlotta. :lol:

Az sem old meg mindent, néha le kell veretni télen is. Szerencsére most nincs veszés csak ha hó meg sózás van.

Link to comment
Megosztás:

Az sem old meg mindent, néha le kell veretni télen is. Szerencsére most nincs veszés csak ha hó meg sózás van.

De többet véd mint a "csupasz" hátsó rész.

Lekátrányozták egyébként mint az állat és rohadt büdös van az autóban. :lol: Még száradnia kell, de utána elillan a szag. Most a pótkerék is meg van fordítva, hogy belül is száradjon az a rész. :lol:

Hja és 15 ezer forintba került csak a művelet. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.