Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

kinéznek ha nem állsz be? Már csak azért se állnék be...idióták gyülekezete az ilyen. amúgyis Valahogy jobban szeretem a rallyt. Ott legalább nem csillogóvillogó Yarisok meg twingók vannak amit kaptak aputól a kettes átlagért :lol:

nem?

yaris pont volt a mezőnyben

és tele van suzukival

szal a rally már egy KAKA

van pár wrc amit annyira féltenek, hogy sinautózás van csak...

leg látványosabb ott is az opel ascona :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek. Speciel azon röhögtem magamban, hogy a sok optikai tuningos calibrás meg mittoménkik állandóan lesodródtak a pályáról, mert az egyenes szakaszokon tolták neki mint az állat, mert mégis a hangja ugye, de mikor jött a kanyar, akkor ott is világított a féklámpa, ahol nem kéne. :lol: Valamint nem is gyári felfüggesztésük volt az biztos, én meg a gyárival egyszer kaptam el a rázókövet. :lol:

A Fater meg tolta le Őket a kadettal. :huh:

Link to comment
Megosztás:

A Fater meg tolta le Őket a kadettal. :huh:

Azért a Calibra mondjuk elvérzett azon a pályán. SZűk kanyarok..stb, nem a nagy, nehéz Calinak való. Szenvedtek. Ezen a pályán jól kijött a könnyű, fordulékony Astra előnye, de a Corsáknál még jobban tapasztalható volt ugyanez.

Link to comment
Megosztás:

nem?

yaris pont volt a mezőnyben

és tele van suzukival

szal a rally már egy KAKA

van pár wrc amit annyira féltenek, hogy sinautózás van csak...

leg látványosabb ott is az opel ascona :huh: :lol:

Én az olyan rallyt mondom amit pl itt közel hozzánk vámospércsen rendeznek. Kúúúfa jo hangulata van. Van ott D kadett, Sok zsiga, régi merci, bömös, stb...de szutyoki nincs.

videóm itt van. Ilyen rallyra gondolok :lol:
Link to comment
Megosztás:

hát.. mondjuk Atommanót kérdezd meg mi is igazábol a gyorsulás, és ha csak fele olyat fogsz gyorsulni, mint ő ugyan olyan kocsival, akkor mondhatod, hogy csak állni kell a gázon :huh:

egyébként pályanapon igencsak visszahozná a veki híd a befektetett melót, Gabi se mókás kedvéből tette be a verseny sasba :lol:

Akkor gáz és váltás. Nem érdekes. Élményben sem nyújt annyit a gyorsulás nekem mint egy kör a pályán. Ennyi. Az egyenesmenésben nem találok élvezetet.

Link to comment
Megosztás:

A Fater meg tolta le Őket a kadettal. :lol:

Ja. :lol:

hú akkor ő is egy húde"hülye" ember.

ami képeket láttam tőle, róla... ő ezen az asconás mutatványon is 100x tultesz :angry:

pedig az a kadi se egy 5éves autó ;)

Szerintem meg nem hülye ember, mert attól hogy még ökörködik, nagyon jól bánik a verdájával, nagyon érzi. Meg ugye az se mindegy, hogy tök egyenes úton milyen gyors vagy, vagy éppenséggel egy versenypályán kell minél gyorsabbnak lenned, ahol figyelni kell a kanyarvételekre és hogy minél jobban tudjál belőle kijönni, a gyorsulás végett és a kanyar végsebesség miatt. Más az hogy látványelem, vagy tudás. :huh: Én is tudnék egyhelyben pörgetni és gumitégetni, de minek, inkább a pályán mentem, hogy jobban megismerjem az autó határait.

Valakik meg azon szörnyülködtek, hogy a gyári felfüggesztéssel kívülről nagyon veszélyes mutatványokat alkottunk, mi gyárisok. :blink: Belülről meg mindig úgy éreztem, hogy még bírná jobban, így minden körnél jobban tapostam az adott kanyarokban, ezért is volt egy kicsúszásom a rázókőre, mert ott már sok volt és a legközelebbi körön már figyeltem erre.

Ja és igen, túltesz 100x az asconás mutatványon! :D

Link to comment
Megosztás:

Én az olyan rallyt mondom amit pl itt közel hozzánk vámospércsen rendeznek. Kúúúfa jo hangulata van. Van ott D kadett, Sok zsiga, régi merci, bömös, stb...de szutyoki nincs.

videóm itt van. Ilyen rallyra gondolok :lol:

nem néztem meg a videót, de akkor stem rally cross az amiről beszélsz :lol:

Akkor gáz és váltás. Nem érdekes. Élményben sem nyújt annyit a gyorsulás nekem mint egy kör a pályán. Ennyi. Az egyenesmenésben nem találok élvezetet.

hát fenemód leegyszerűsted a gyorsulást, ez tény :huh:

de az is tény, hogy egy kanyargós úton menni tényleg jobb élmény, főleg hogy kismotorral se mész lasabban, mint egy nagy mocival :D

őőő azon a hétvégén alálestem egy veki alá

igaz 1.7td veki volt, de azon volt külső stabrúd hátul, és az olyasmi volt, mint nekünk az első gyárija.

a kerkeke mögött volt rögzítve a hídhoz, ott volt is neki lyuk, és ha jol láttam, olyan csonttal volt rögzítve, mint day nak az első, a hídhoz felül meg úgyszintén úgy volt rögzítve, mint nekünk elől a gyári középen.

az astra hídon is van akerekek mögött lyuk, szóval szerintem az is hasonlóan lehet rögzítve...

Link to comment
Megosztás:

Ja. :lol:

Szerintem meg nem hülye ember, mert attól hogy még ökörködik, nagyon jól bánik a verdájával, nagyon érzi. Meg ugye az se mindegy, hogy tök egyenes úton milyen gyors vagy, vagy éppenséggel egy versenypályán kell minél gyorsabbnak lenned, ahol figyelni kell a kanyarvételekre és hogy minél jobban tudjál belőle kijönni, a gyorsulás végett és a kanyar végsebesség miatt. Más az hogy látványelem, vagy tudás. :huh: Én is tudnék egyhelyben pörgetni és gumitégetni, de minek, inkább a pályán mentem, hogy jobban megismerjem az autó határait.

Valakik meg azon szörnyülködtek, hogy a gyári felfüggesztéssel kívülről nagyon veszélyes mutatványokat alkottunk, mi gyárisok. :blink: Belülről meg mindig úgy éreztem, hogy még bírná jobban, így minden körnél jobban tapostam az adott kanyarokban, ezért is volt egy kicsúszásom a rázókőre, mert ott már sok volt és a legközelebbi körön már figyeltem erre.

Ja és igen, túltesz 100x az asconás mutatványon! ;)

itt jön elő az, hogy te csak ott láttad :)

valószínűleg te ne láttad őt ugyan úgy egyhelyben állva gumit ledurrantani :)

Én annak nevezem. De más nem nagyon. :lol: :D

én mem ismerem, de több ember elmondásából ő olyan emberke, hogy ha egy ilyen gumifüstölős mutatvány, vagy 2méter magas gumioszlopon való táncolás után odamegyek, és füligérő vigyorral kezetfogok vele, és megszakadva a nevetéstől azt mondom, hogy Fater te hülye vagy, max nevet egyet :angry:

Link to comment
Megosztás:

itt jön elő az, hogy te csak ott láttad :lol:

valószínűleg te ne láttad őt ugyan úgy egyhelyben állva gumit ledurrantani ;)

Miért? Te láttad? :huh:

Amúgymeg arra akartam utalni, hogy nem kell agyontuningolt meg optikaizott verda ahhoz, hogy alázhasson. :D

Egyébként asszem Ádámnak is megjegyeztem, vagy a barátnőjének, hogy "Fater alááááz!". :lol:

Link to comment
Megosztás:

Miért? Te láttad? :huh:

Amúgymeg arra akartam utalni, hogy nem kell agyontuningolt meg optikaizott verda ahhoz, hogy alázhasson. :)

Egyébként asszem Ádámnak is megjegyeztem, vagy a barátnőjének, hogy "Fater alááááz!". :lol:

hát az opelforumon kívül is van élet :lol:

erre csak enyit mondok :D

és igen láttam, vhol igazolványképe is dumiégetésközben készült ;)

meg pár videjó is :angry:

am igen persze hogy alázni nem a cicomázott kocsikkal lehet csak

sőt...

leginkább az ilyen kívülről ütött kopott, vagy gyárinak kinéző vasak okoznak a legtöbb meglepetést :blink:

astrán ott lehet szrevenni, hogy már vmi kezdődik, hogy kanyarban nem bílókázik, meg mikor mellédér, valahogy az a kocsi nem bólint :) aztán zöld, és ott sincs :(

ja agyontuningolt...

kadettban hova kell nagyobb tuning egy c20ne nél? :P

vagy Xe van most neki?

Link to comment
Megosztás:

Én az olyan rallyt mondom amit pl itt közel hozzánk vámospércsen rendeznek. Kúúúfa jo hangulata van. Van ott D kadett, Sok zsiga, régi merci, bömös, stb...de szutyoki nincs.

videóm itt van. Ilyen rallyra gondolok :D

Régebben mi is rendeztünk saját magunk szórakoztatására ilyen rallykat. Összejöttünk vagy 20-an, kivittünk vagy 5-6 autót és kínoztuk Nyírturán a rally pályán. :huh: Volt mikor csináltunk olyat, hogy a motoros ugratón autóval ugrattunk! :lol: Szép látvány volt! Meg menet közben kigyulladt az autó... stb. Az ilyen összejövetelek végén már csak tréleren vittük haza az autókat. Mentek a bontóba! :lol:

Link to comment
Megosztás:

hát az opelforumon kívül is van élet :huh:

erre csak enyit mondok :lol:

és igen láttam, vhol igazolványképe is dumiégetésközben készült :lol:

meg pár videjó is :D

am igen persze hogy alázni nem a cicomázott kocsikkal lehet csak

sőt...

leginkább az ilyen kívülről ütött kopott, vagy gyárinak kinéző vasak okoznak a legtöbb meglepetést ;)

astrán ott lehet szrevenni, hogy már vmi kezdődik, hogy kanyarban nem bílókázik, meg mikor mellédér, valahogy az a kocsi nem bólint :blink: aztán zöld, és ott sincs :)

ja agyontuningolt...

kadettban hova kell nagyobb tuning egy c20ne nél? :)

vagy Xe van most neki?

Ja jó, értem! Bocsánatot kívánok! Ha te láttad videón és fényképen, akkor én sehol sem vagyok, hogy már élőben is láttam. :angry:

C20NE amúgy.

Link to comment
Megosztás:

Régebben mi is rendeztünk saját magunk szórakoztatására ilyen rallykat. Összejöttünk vagy 20-an, kivittünk vagy 5-6 autót és kínoztuk Nyírturán a rally pályán. :huh: Volt mikor csináltunk olyat, hogy a motoros ugratón autóval ugrattunk! :lol: Szép látvány volt! Meg menet közben kigyulladt az autó... stb. Az ilyen összejövetelek végén már csak tréleren vittük haza az autókat. Mentek a bontóba! :lol:

Mi is próbáltunk már ilyet. De a zsigát nem nyírtuk ki mert uncsimék 1ik kocsija a kadett mellett. Csak kicsit csapattuk :D Nagyon jó volt. Amúgy nagyon nehéz sztem megtartani ha elindul a segge valamilyen irányba..ránézésre mindíg azt hittem hogy óóóó lufi az egész az egész, ellenkormányzás és kész. Francot! Elég érdekes technikája van ennek.

Link to comment
Megosztás:

Ja jó, értem! Bocsánatot kívánok! Ha te láttad videón és fényképen, akkor én sehol sem vagyok, hogy már élőben is láttam. :huh:

C20NE amúgy.

ú te fiú :lol:

nem azt mondom, hogy nekem több közöm van hozzá, de ti itt azzal vagytok ki, hogy milyen egy galád az az amber aki gumifüstölést csinál, és opelosfater az ász(egyébként tényleg ász, még senki nem mondott róla rosszat) de ő is benne van mindig egy kis mókában, gumifüstölés meg egy alap neki is :lol:

Link to comment
Megosztás:

ú te fiú :lol:

nem azt mondom, hogy nekem több közöm van hozzá, de ti itt azzal vagytok ki, hogy milyen egy galád az az amber aki gumifüstölést csinál, és opelosfater az ász(egyébként tényleg ász, még senki nem mondott róla rosszat) de ő is benne van mindig egy kis mókában, gumifüstölés meg egy alap neki is :lol:

Ja, de nem csak a gumifüstölés az egyetlen tudása ez it a lényeg, meg hogy gyorsulni tud. Múltkor Győrött akkorát kézifékezett, aszittem lebontja a kórház kerítését a hátuljával. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Ja, de nem csak a gumifüstölés az egyetlen tudása ez it a lényeg, meg hogy gyorsulni tud. Múltkor Győrött akkorát kézifékezett, aszittem lebontja a kórház kerítését a hátuljával. :huh:

és én mondtam ilyet, hogy a gumifüstölés, meg a gyorsulás a lényeg? :lol:

egyébként nekem a 14nz nem is tudna gumit füstölni, nem bírja megfull...

odaverem neki elkezd kaparni, de hamar kezd fullni szóval hurka...

Link to comment
Megosztás:

és én mondtam ilyet, hogy a gumifüstölés, meg a gyorsulás a lényeg? :lol:

Fatert védtem. Amúgy nem írtál, csak lehülyézted Fatert, hogy ő is ökörködik... mindegy hagyjuk. Nem akarok offmester és második helyezett lenni megint az asszisztensben, mert két oldalon keresztül kell magyaráznom valamit. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Fatert védtem. Amúgy nem írtál, csak lehülyézted Fatert, hogy ő is ökörködik... mindegy hagyjuk. Nem akarok offmester és második helyezett megint az asszisztensben, mert két oldalon keresztül kell magyaráznom valamit. :huh:

hát ha az idézőjelet nem veszed figyelembe, akkor 10 oldalon keresztül is magyarázhatsz :lol:

Link to comment
Megosztás:

OFF! (bocsi)

Tudtátok hogy a slágerrádió egy másik frekin fogható lesz ismét? :huh: Nah rohadt sokat elért ezzel az ortt... :lol: :lol: :D de szánalmas az ilyen...

én azt nm értem, hogy miértnem lehetett ezzel kezdeni?

nincs üres sáv?

de ma nézni kell a fábrit

Link to comment
Megosztás:

én azt nm értem, hogy miértnem lehetett ezzel kezdeni?

nincs üres sáv?

de ma nézni kell a fábrit

ez az! felkurblizták az országot...és amikor megszűnik szólnak hogy tovább megy. Én személyszerint örülök neki hogy nem "múlik el":huh: Pedig már kezdtem rászokni a petőfire. Azért csak az az igazi feeling amikor nyáron megy a család a balatonra és a bumeráng megy reggel...:lol:

Mindenképp nézem a fábrit.

Link to comment
Megosztás:

ez az! felkurblizták az országot...és amikor megszűnik szólnak hogy tovább megy. Én személyszerint örülök neki hogy nem "múlik el":huh: Pedig már kezdtem rászokni a petőfire. Azért csak az az igazi feeling amikor nyáron megy a család a balatonra és a bumeráng megy reggel...:lol:

Mindenképp nézem a fábrit.

hát offolunk amúgy :lol: de vogát kihagynám a bumerángból...

amúgy se sokat hallgattam a slágert...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.