Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

félrebeszéltek

astraba gyárilag csak 4hengeres szívó volt magyarországon. délafrikában meg lettel is...

belerakják a 2.5, 3.0 v6ot, ilyen van itthon is, külföldön meg van 3.2 is

a lotus meg 3.6 c36get

Ja mert a v6 még elfér az astrában de a sor6 már nem. :huh: Amúgy google rulz. Szerinted is? :lol:

Link to comment
Megosztás:

:huh:

Az a vicc, hogy a linkre kattintva a fehér Astra jön be éde az nekem nagyon tetszik. Viszont ti a kék Asconás f@szira vagytok felhördülve igaz? Egyébként ti szoktátok mondani, hogy nyomni kell a vasat mert ellustul...

:lol:

egyébként... meglehet érteni mindkét hozzáállást.

mert ugye vigyázni kell főleg az ilyen ritkaságokra... de ki kell kormolni őket néha :lol:

évente ez a pár talis atrakció :D

egyébként mindenki a kék asconát szidja

és a piros manta??? mintha az nem ugyan azt csinálná, és az pedig sokkal szebb állapotban volt !!!!! szerintem 100% gyári, és egy hibát se találtam raja.

az asconán voltak már elég nagy hibák sajnos.

Link to comment
Megosztás:

:huh:

egyébként... meglehet érteni mindkét hozzáállást.

mert ugye vigyázni kell főleg az ilyen ritkaságokra... de ki kell kormolni őket néha :lol:

évente ez a pár talis atrakció :lol:

egyébként mindenki a kék asconát szidja

és a piros manta??? mintha az nem ugyan azt csinálná, és az pedig sokkal szebb állapotban volt !!!!! szerintem 100% gyári, és egy hibát se találtam raja.

az asconán voltak már elég nagy hibák sajnos.

Félreértés ne essék én mind a két "arcot" egy faroknak tartom, és egy baj van velem túl öszinte vagyok!

Link to comment
Megosztás:

sztem te direkt értetlenkedsz......de ha mindenképp indok kell, akkor azért mert csak.

szerintem meg te nem érted most se mit mondok, mint pl a tárcsás híd cserénél :lol:

arrol volt szó, hogy hidat cserélünk, nem csak agyakat fékeket :lol:

itt meg arról, hogy van egy ascona, amit megnyígattak cseppet.

ha egy 2.2es mocinak ez betesz... akko az másra nem is jó.

meghajtotta volt füst, meg egy kis izzs, de semmi baja nem lett.

nekünk tetszett, szivesen csinálta... nem kötelező senkinek odanézni :huh:

Link to comment
Megosztás:

szerintem meg te nem érted most se mit mondok, mint pl a tárcsás híd cserénél :lol:

arrol volt szó, hogy hidat cserélünk, nem csak agyakat fékeket :lol:

itt meg arról, hogy van egy ascona, amit megnyígattak cseppet.

ha egy 2.2es mocinak ez betesz... akko az másra nem is jó.

meghajtotta volt füst, meg egy kis izzs, de semmi baja nem lett.

nekünk tetszett, szivesen csinálta... nem kötelező senkinek odanézni :huh:

Erről ugyanaz a véleményem mint a gyorsulásról. Semmi értelme, állni a gázon mindenki tud.

Ellenben a kecskeméti pályanapon kanyarogni a pályán már egész más mutatvány. :D

Link to comment
Megosztás:

egy múzeális nagymamát se itatsz le majd mész vele partyzni.....

Hát ha azt nem is de Mayát mégiscsak derékmagasságra küldte :D a pedig nem tyemmi dolog :huh: csobbanáááássss.. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia Novy!

Tehát elöttem sok mindent leírtak a srácok, egyszerű a válaszom, Hülyének tartom az ilyen embereket, mert ez gyilkolás akár milyen moci is van benne, ezek az autók nem erre vannak kitalálva, főleg nem ennyi idős korukban! Az ilyen hulladéknak sem nevezhető mókáról és emberekről mindíg a péntek és a szombat éjjel jut eszembe a Tb mekdonác parkolóban! Az ilyen segfejek szülei zokognak a temetőben a leghangosabban a sírok között, hát ne sírjon, nevelni kellett volna a hülyegyerekét nem kényeztetni!!!!

Részemről PONT!

Egyszer kimennék a mekiparkolóba körülnézni. Mikor szoktak gyülekezni?

Link to comment
Megosztás:

Egyszer kimennék a mekiparkolóba körülnézni. Mikor szoktak gyülekezni?

Szia Invictus!

Látom begerjedtél te is az erő hallatán, bár a látvány az igazi inkább. Szerintem 10körül, mert én max meló után mikor megyek ki az egyik ott dolgozóhoz akkor szoktam látni a sok strasssssze race embert, és ugy ki vannak világítva a vasak, ja meg a kétmilló vatt is :huh:

Menj le szombat este és derülj a távolból, mert szerintem ragályos a hülyeség és ki is néznek maguk közül :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szia Invictus!

Látom begerjedtél te is az erő hallatán, bár a látvány az igazi inkább. Szerintem 10körül, mert én max meló után mikor megyek ki az egyik ott dolgozóhoz akkor szoktam látni a sok strasssssze race embert, és ugy ki vannak világítva a vasak, ja meg a kétmilló vatt is :lol:

Menj le szombat este és derülj a távolból, mert szerintem ragályos a hülyeség és ki is néznek maguk közül :D

Ebben biztos vagyok, nincs jó tuningótóm, meg nem hozzájuk képest semmit nem értek az autókhoz. :lol:

Más téma. Gyári légrugó Astrához. Ritka. :huh: LINK

Link to comment
Megosztás:

Erről ugyanaz a véleményem mint a gyorsulásról. Semmi értelme, állni a gázon mindenki tud.

Ellenben a kecskeméti pályanapon kanyarogni a pályán már egész más mutatvány. :)

hát.. mondjuk Atommanót kérdezd meg mi is igazábol a gyorsulás, és ha csak fele olyat fogsz gyorsulni, mint ő ugyan olyan kocsival, akkor mondhatod, hogy csak állni kell a gázon :lol:

egyébként pályanapon igencsak visszahozná a veki híd a befektetett melót, Gabi se mókás kedvéből tette be a verseny sasba :D

Hát ha azt nem is de Mayát mégiscsak derékmagasságra küldte :( a pedig nem tyemmi dolog :huh: csobbanáááássss.. :lol: :blink:

ez annyira azé nem publikus de minydegy :)

Szia Novy!

Tehát elöttem sok mindent leírtak a srácok, egyszerű a válaszom, Hülyének tartom az ilyen embereket,

Részemről PONT!

Inkább javítottam a hsz-t, ez a forum nem erről szól ;)

az eredeti hszedre reagálva, ez az ipse nem egy 10en de nem is 20on éves, sztem 30elett van.

és az amiről te beszélsz, meg amit ő csinált megint külön fogalom.

a közönség kedvéért égetett egy kis gumit.

egyébként meg relatív mi mire való.

nem véletlen vannak nagymotorok :angry:

autósport, olyan mint rally, rally cross vagy esetleg drifting??

lehet ezt is lenézni, de van akinek ez az élete, ebben leli örömét, utána meg szereli a vasat egy hétig, mert pl Hf es lett, de mégis.

nem vagyunk egyformák, és ezért nem kell lehülyézni másokat.

nekem van egy kis zene a kocsiban... de tartok tőle még a hülye kategóriát én is megkaptam ezért, és én hol vagyok azokhoz, akik dupla 38asokkal bélelik csomiteret heh??

vagy beszéljünk Gabiról, ő is telente leközöl egy két képecskét, mondókát, hogy megforgatta az omit.

akkor ő is "hülye" mert egy olyan szép karbantartot vasat olya hótolókkal forgat??

ismétlen nem vagyunk egyformák

van aki ezt van aki azt szereti.

ennyi erővel akkor neked minek az se??

na szal lényeg:

mond azt, hogy vérzik a szived, mert ezt kapja az az autó, de ne hülyézz!!

Link to comment
Megosztás:

Erről ugyanaz a véleményem mint a gyorsulásról. Semmi értelme, állni a gázon mindenki tud.

Ellenben a kecskeméti pályanapon kanyarogni a pályán már egész más mutatvány. :lol:

Egyetértek. Speciel azon röhögtem magamban, hogy a sok optikai tuningos calibrás meg mittoménkik állandóan lesodródtak a pályáról, mert az egyenes szakaszokon tolták neki mint az állat, mert mégis a hangja ugye, de mikor jött a kanyar, akkor ott is világított a féklámpa, ahol nem kéne. :lol: Valamint nem is gyári felfüggesztésük volt az biztos, én meg a gyárival egyszer kaptam el a rázókövet. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Szia Invictus!

Látom begerjedtél te is az erő hallatán, bár a látvány az igazi inkább. Szerintem 10körül, mert én max meló után mikor megyek ki az egyik ott dolgozóhoz akkor szoktam látni a sok strasssssze race embert, és ugy ki vannak világítva a vasak, ja meg a kétmilló vatt is :huh:

Menj le szombat este és derülj a távolból, mert szerintem ragályos a hülyeség és ki is néznek maguk közül :lol:

kinéznek ha nem állsz be? Már csak azért se állnék be...idióták gyülekezete az ilyen. amúgyis Valahogy jobban szeretem a rallyt. Ott legalább nem csillogóvillogó Yarisok meg twingók vannak amit kaptak aputól a kettes átlagért :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.