Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Erzsébethíd ledvilágítás :lol:

Dáwid sikeresek lettünk ;)

Én csináltam öngyújtó ledekből :( :) :lol: :D

Nem bírtam tovább: beledobtam a bal első kagylós ülést az autóba. imáádom :angry: hamarabb borítom föl az autót minthogy dűlöngéljek az ülésbe :blink: tök furcsa hogy nincs szétülve, egy kicsit még magasabban is ülök mint az előzőben és azt se szoktam meg hogy a háttámla támaszt deréknál, nem csak azért van hogy ne essek be a hátsó ülésre. Szóval állat jó :huh: :)

Link to comment
Megosztás:

Én csináltam öngyújtó ledekből :) :) :lol: :lol:

Nem bírtam tovább: beledobtam a bal első kagylós ülést az autóba. imáádom ;) hamarabb borítom föl az autót minthogy dűlöngéljek az ülésbe :angry: tök furcsa hogy nincs szétülve, egy kicsit még magasabban is ülök mint az előzőben és azt se szoktam meg hogy a háttámla támaszt deréknál, nem csak azért van hogy ne essek be a hátsó ülésre. Szóval állat jó :huh: :blink:

akkor én nem is voltam ott? :D

de az a vekis ülés öcsém az volt még nagyon király...

Link to comment
Megosztás:

van astrába 3.2es blok :huh:

ha jólemlékszem 3.2es

de v6os 2.5ös bőven van.

3.2es? Gyárilag? 2.5 V6ról hallottam még csak(attól függetlenül én elhiszem hogy van 3.2es). Balatonon láttam utoljára Szárszón az orvosnak a kocsiját..az volt egy 3ezres V6os Omega. Szép volt :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

akkor én nem is voltam ott? :D

de az a vekis ülés öcsém az volt még nagyon király...

az volt de nekem astra üléseim vannak :lol: ;) Remélem holnap délután lesz szabad 1-2 órám és akkor bedobálom a többi ülést is, meg az ajtókárpitokat. :huh: ma is 2x lett volna fél órám hogy csináljam az elsőfél óra szabadidőm alatt végig szakadt az eső, a másikban meg sikerül telefonálnom 29 percet :lol: nah majd hóónap :angry:

Link to comment
Megosztás:

Most néztem hogy záksz kuplungod lett :lol: Én imádtam amikor belekerült, csak egy hétig minden reggel első indulásnál azthittem kirúgom a tűzfalat mert "kicsit" könnyebben ment be mint ahogy reflexből beleléptem :lol:

Lassan neked is teljes új autód lesz, már csak a bódéval kell foglalkozni :D :huh:

Link to comment
Megosztás:

Most néztem hogy záksz kuplungod lett ;) Én imádtam amikor belekerült, csak egy hétig minden reggel első indulásnál azthittem kirúgom a tűzfalat mert "kicsit" könnyebben ment be mint ahogy reflexből beleléptem :lol:

Lassan neked is teljes új autód lesz, már csak a bódéval kell foglalkozni :angry: :huh:

igen tavasszal fogom csinálgatni :blink: Aztán ha az is megvan akkor azt mondom hogy zsírosak vagyunk. Most ugye nyárvégén a legundormányosabb hibáját a csomagtartóajtót kicseréltük. Aztán most nem lehet látni rajta rozsdát. NO DE AZ ALJA!!!! huhúhúúúúú :lol: :D emitt amott szét van rohadva. Rá kell gyúrni az aljára

Link to comment
Megosztás:

3.2es? Gyárilag? 2.5 V6ról hallottam még csak(attól függetlenül én elhiszem hogy van 3.2es). Balatonon láttam utoljára Szárszón az orvosnak a kocsiját..az volt egy 3ezres V6os Omega. Szép volt :D :angry:

nem gyári

izéke mutatta a képet

a beteg corsás Stefan :blink:

az volt de nekem astra üléseim vannak :lol: :) Remélem holnap délután lesz szabad 1-2 órám és akkor bedobálom a többi ülést is, meg az ajtókárpitokat. :huh: ma is 2x lett volna fél órám hogy csináljam az elsőfél óra szabadidőm alatt végig szakadt az eső, a másikban meg sikerül telefonálnom 29 percet :lol: nah majd hóónap :)

nekem az a vekis jobban tetszik ;)

Link to comment
Megosztás:

igen tavasszal fogom csinálgatni :) Aztán ha az is megvan akkor azt mondom hogy zsírosak vagyunk. Most ugye nyárvégén a legundormányosabb hibáját a csomagtartóajtót kicseréltük. Aztán most nem lehet látni rajta rozsdát. NO DE AZ ALJA!!!! huhúhúúúúú :lol: :D emitt amott szét van rohadva. Rá kell gyúrni az aljára

szőnyeg alá néztél már be? :huh:

nekem az a vekis jobban tetszik ;)

Nekem nem mert az nem az enyémben van :blink: :angry: (amúgy igen :lol: )

Link to comment
Megosztás:

na igen, így nekem a tiéd is ugyan úgy, vagy ugyan úgy nem tetszik :D

mert olyanom sincs ;)

de két olyan vekis kell!!!

:angry:

azon gondolkozom hogy amíg nincsenek feltéve az ajtókárpitok addig kéne belealkotni a kilépés-világításhoz a ledeket. De akkor már megint halasztom mert vennem kell fehér ledet :huh: gyááá soha nem lesz ez kész :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Az egy Lotus Omega motor. :D Opel Omega A, Lotus 3.2-es motorral. :lol: (Ha jól tévedek. ;))

Igen linkelt valaki már róla egyszer valaki képet. Hááát elég érdekes arcot vághattam amikor megláttam... Viszont az a motortér full tele motyorral :lol: Túl sok szerszámot nem lehet beleejteni, és ha rajta marad egy 10-es kulcs már se lehet csukni a tetőt. Szépen kitöltötte a helyet az biztos :huh:

Link to comment
Megosztás:

Igen linkelt valaki már róla egyszer valaki képet. Hááát elég érdekes arcot vághattam amikor megláttam... Viszont az a motortér full tele motyorral :lol: Túl sok szerszámot nem lehet beleejteni, és ha rajta marad egy 10-es kulcs már se lehet csukni a tetőt. Szépen kitöltötte a helyet az biztos :huh:

lótuszomegásoknak meg 1-2 omegásnak amúgy nincs minden rendben....

232446.jpg

Link to comment
Megosztás:

félrebeszéltek

astraba gyárilag csak 4hengeres szívó volt magyarországon. délafrikában meg lettel is...

belerakják a 2.5, 3.0 v6ot, ilyen van itthon is, külföldön meg van 3.2 is

a lotus meg 3.6 c36get

ennyivel is okosabb lettem. :huh:

Na léptem. Jóccakát! pacsi mindenkinek!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.