Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Inkább a dúsítási emelt fordulatszám.

Nem, nincs annak köze a dúsításhoz. Mikor anno a miénket vittem zöldkártyára, ott volt egy olyan probléma vele, hogy nem tudta elérni a szükséges fordulatszámot, akkor néztem meg közelebbről, hogy is van ez. Akkor azon az ütközőcsavaron kellett állítanom, hogy elérje a szükséges fordulatot. De az semmi mást nem csinál, mint fizikailag határolja a gázkar mozgásterét.

Link to comment
Megosztás:

ilove checkengine :huh: coolant temperature sensor - low voltage

Pepe tudnál nekem erre a jeladóra egy árat írni vmikor? köszi :lol:

Persze. A gyári jeladó cikkszáma: 13 38 458, az ára: 4875Ft.

A generátor mögé benézve találod a kétvezetékest a motorblokk hátulján, kicsit lejjebb.

Ha inkább utángyárit veszel, a QH-t kerüld messzire.

De mielőtt cseréled, nézd át a vezetékeket, lehet szakadás is.

Link to comment
Megosztás:

Persze. A gyári jeladó cikkszáma: 13 38 451, az ára: 4875Ft.

A generátor mögé benézve találod a kétvezetékest a motorblokk hátulján, kicsit lejjebb.

Ha inkább utángyárit veszel, a QH-t kerüld messzire.

De mielőtt cseréled, nézd át a vezetékeket, lehet szakadás is.

köszi.

lehet h ezért nagy a fogyim is.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Mert mindig pörgeted! :lol:

néha megesik, ma nem is járt 4000felett :lol:

Bocsi, javítok: 13 38 458 a cikkszám.

Lehet ezért nagy a fogyid, igen. Ha van multimétered, mérj rá hidegen és üzemmelegen.

végülis ugyan az a 451 is, csak azt már nem lehet kapni :huh:

okayokay :D

Link to comment
Megosztás:

Köszi Lali! ;)

Hogy az ex ismerettségi köre nem bír leszakadni rólam....már a tököm tele van. Multkor az anyja írt most a barátnéja hogy "miújság".... Jobb ha most nem úgy oldom meg hogy szószerint levezetem a feszültséget... :lol: :huh:

ménem kérdezted meg köl e neki kola? :lol:

Persze. A gyári jeladó cikkszáma: 13 38 458, az ára: 4875Ft.

A generátor mögé benézve találod a kétvezetékest a motorblokk hátulján, kicsit lejjebb.

Ha inkább utángyárit veszel, a QH-t kerüld messzire.

De mielőtt cseréled, nézd át a vezetékeket, lehet szakadás is.

még attól is meszebbre :D

Link to comment
Megosztás:

Mennyibe kerül a jogsi hosszabítás? Lejár a jogsim, és még a régi fajta van,ami betelt.

Google! ;)

ménem kérdezted meg köl e neki kola? :lol:

Jah :D :lol:

:huh:

Link to comment
Megosztás:

ménem kérdezted meg köl e neki kola? ;)

még attól is meszebbre :angry:

:lol: Végülis igaz...

Szoba legújabb dísze tudjátok mi lesz? a Régi dugókat visszakaptam...:lol: meg lesznek tisztítva és ki ki lesz 1 téve valahova. Amúgy mondtam hogy kuplungszettet is cserélni kellett benne? :huh: Ami volt benne az jó volt, csak el volt fáradva az anyag. így aztán jobb volt azt is kicserélni. :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: Végülis igaz...

Szoba legújabb dísze tudjátok mi lesz? a Régi dugókat visszakaptam...:lol: meg lesznek tisztítva és ki ki lesz 1 téve valahova. Amúgy mondtam hogy kuplungszettet is cserélni kellett benne? :huh: Ami volt benne az jó volt, csak el volt fáradva az anyag. így aztán jobb volt azt is kicserélni. :D

nem, de egyelőre azt se mondtad mennyi a vége.

kuplung meg valószínűleg csak tárcsacserés volt annakidején ;)

Link to comment
Megosztás:

nem, de egyelőre azt se mondtad mennyi a vége.

kuplung meg valószínűleg csak tárcsacserés volt annakidején :huh:

390ezer Forint volt összesen mindenestül munkadíjjal együtt. (így is sok dolog volt, ami Jóval áron alul volt megvéve bele. ) A kuplungszett az elvileg 42ezer Forint lett volna...De 39 lett belőle.Asszem valami Sachs vagy ilyesmi márkájú.

Link to comment
Megosztás:

:huh: Végülis igaz...

Szoba legújabb dísze tudjátok mi lesz? a Régi dugókat visszakaptam...:lol: meg lesznek tisztítva és ki ki lesz 1 téve valahova

Még szép.. :angry: :D ;)

Ki kell polírozni :blink: sógornak van egy rakás kipolírozott motor (bringa) dugattyú, szépen mutatnak a díszpolcon... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még szép.. ;) :lol: :D

Ki kell polírozni :angry: sógornak van egy rakás kipolírozott motor (bringa) dugattyú, szépen mutatnak a díszpolcon... :huh:

muter az támadott..."minek az?"

Hát mondom ember! Ennek értéke van! Anya: add el akkor..Aztán elmondtam neki hogy nem olyaaan!Lehet tényleg másnak csak szemét lenne...nekem kincs :lol:

Holnap sztem délután ki is fényesítem őket, aztán küldök be fotót róluk :blink:

Link to comment
Megosztás:

muter az támadott..."minek az?"

Hát mondom ember! Ennek értéke van! Anya: add el akkor..Aztán elmondtam neki hogy nem olyaaan!Lehet tényleg másnak csak szemét lenne...nekem kincs :huh:

egy ideig nekem is megvolt a waresz egyik dugója

csak egy darabig megy kincsszámba, utána meg...

4 dugattyú azért jobblett volna, egy polcot lehetett volna csinálni belőle, az lett volna a 4 lába, mivel a waresz dugójának van szépen alja is, mint egy pohár :lol:

Link to comment
Megosztás:

egy ideig nekem is megvolt a waresz egyik dugója

csak egy darabig megy kincsszámba, utána meg...

4 dugattyú azért jobblett volna, egy polcot lehetett volna csinálni belőle, az lett volna a 4 lába, mivel a waresz dugójának van szépen alja is, mint egy pohár :lol:

Nekem mind megvan. :lol: Fú srácok...itt nagyon beködölt...látni alig lehet.

Sanci! Földesen is? :huh: vagy csak itt?

Link to comment
Megosztás:

muter az támadott..."minek az?"

Hát mondom ember! Ennek értéke van! Anya: add el akkor..Aztán elmondtam neki hogy nem olyaaan!Lehet tényleg másnak csak szemét lenne...nekem kincs :huh:

Holnap sztem délután ki is fényesítem őket, aztán küldök be fotót róluk :D

egy ideig nekem is megvolt a waresz egyik dugója

csak egy darabig megy kincsszámba, utána meg...

4 dugattyú azért jobblett volna, egy polcot lehetett volna csinálni belőle, az lett volna a 4 lába, mivel a waresz dugójának van szépen alja is, mint egy pohár :lol:

Esetleg egy nagyobb projekt:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=ceff57931...&aid=167351

Ezen töröm a fejem. Már van is hozzá egy v6-os renault alu blokkom :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.