Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Sonique hol szereztél be ilyen motor s mennyiért s hova építetted be és tsai? Ha gondolod pmbe vagy itt fejtsd ki plz előre is big thx :wink:

8ezer volt dunaharasztiban egy bontoban

igen 1xrű beszerelni le bontod a régit és ez siman fölmegy a helyére

a müanyagot értelem szerüen cserélni kell ..

ami a vectrában volt .. is belemegy de ronda igy megrendeletem az astrába valot vagy 3e ért

szal kb ennyi ... csak találni kell motort .... ahonnan én hoztam ott most nincs több

Holnap megyek egy masik bontoba ott van szinten ilyen motor ...

10e ft ért ha kell valakinek szoljan ha a kess nek nem kell :)

egyébként én innen lestem az 5letet

Kess nezd meg ...

http://www.astraturbo.com/how2/sr.htm

Link to comment
Megosztás:

szegasztok fanatikus sorstársaim!-)

Rég nem jártam erre...kézzejétek mi történt velem!-)nem adták meg nekem a jobb kezet,és végigszántották a kocsim oldalát,sárvédötöl-sárvédöig! 8) pofám leszakad!most vetethetem fel cserére az egész oldalát!-))))

Link to comment
Megosztás:

de ezt nem a bal oldalára tervezted :roll: :?:

de igen!ott találták el!mondom a szitut.-)):jöttem fentröl 40km/h tempoval,és nekem balrol jött egy öreg mazda 323,és át akart elöttem menni.mikor meglátott ráfékezett,én amennyire tudtam elhuztam a kormányt.de késö volt!...-)és végigszántotta a jobb elsö sarka a kocsim egész oldalát!-)

Link to comment
Megosztás:

mélykék :) :)

Skacok! Csinálta már vki meg azt, h a féknyergeket lefestette vmilyen szinüre? Én személy szerint pircsire szeretném...

Csak azon filozok, elnézegetvén öket, hogy igencsak meg kellene dolgozni öket festés elött..vagy neeem?

szal ha valaki már csinált ilyet, megosztaná velem az "élményeit"?

csak mert lassan asszem itt a fékbetét,meg valszeg tárcsa csere ideje...

Tényleg..féktárcsa felszabályzás kb. mi pénz? érdemes?

Link to comment
Megosztás:

Csinálta már vki meg azt, h a féknyergeket lefestette vmilyen szinüre? Én személy szerint pircsire szeretném...

Csak azon filozok, elnézegetvén öket, hogy igencsak meg kellene dolgozni öket festés elött..vagy neeem?

Ja, mielött nekiállnál festegetni őket, jobb ha egy kicsit megdörzsized őket drótkefével, meg csiszolópapírral.....aztán szépen áttörölgeted nitrós vagy valamilyen féktisztitóval és utána már fújhatod is!!!

1ébként külön ilyen festéket lehet kapni bármelyik autósboltban.....én a Bárdi-nál kérdeztem legutoljára. Ott volt piros és sárga színben, kifejezetten féknyereg és fékdob spray.

Link to comment
Megosztás:

wow!! thx!! akkor veszek majd.. márcsak olyan kis szervizt kellene találnom, ahol ezt a kis optikai tuningomat kivitelezhetném...

Házilag fékcsere? Haver mondjuk megcsinálta háznál....

Esetleg tudtok vmi rugalmas mestert? Most hogy a sztráda redöny :)

"Ez" a Patyi Laci mester milyen embör? Sokat hallom itt emlegetni, meg ha jol vettem ki, 15keri... nekem pont jo lenne.

Link to comment
Megosztás:

wow!! thx!! akkor veszek majd.. márcsak olyan kis szervizt kellene találnom, ahol ezt a kis optikai tuningomat kivitelezhetném...

Házilag fékcsere? Haver mondjuk megcsinálta háznál....

Ahol ezt kivitelezik???? Hmmm, ezt szerintem otthon is megtudod oldani!!!! Felemeled a kocsit, leveszed a kereket, majd leveszed a féknyergeket! (két imbusz csavar tartja!!) Jobban nem is kell megbontanod ha nem akarod/nem mered, így is le lehet fújni, max. körbe kell ragasztani , hogy mást ne fúúj le pirosra....

Link to comment
Megosztás:

Ahol ezt kivitelezik???? Hmmm, ezt szerintem otthon is megtudod oldani!!!! Felemeled a kocsit, leveszed a kereket, majd leveszed a féknyergeket! (két imbusz csavar tartja!!) Jobban nem is kell megbontanod ha nem akarod/nem mered, így is le lehet fújni, max. körbe kell ragasztani , hogy mást ne fúúj le pirosra....

Hélóóóóóóóóóó !

A betét és tárcsa cseréjéről volt szó :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.