Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amúgy epk! Isten áldjon meg téged! :) Sikeresen leharcoltam a párásodást a kék kupakos piros flakonos ablakmosóval. :D Semmi csík nincs, se kosz, így pára sem tud képződni olyan könnyen. :)

jaaa igen

voltam ma autósboltba, és ahogy ott beszélgettünk, észrevettem egy páramentesítő sprayt.

használt már vki ilyet??

próbára 1000pénzt nem akartam kiadni...

de ártani nem ártana biztosan.

Link to comment
Megosztás:

Meg ha lenne egy kis humorérzéked offmaster,akkor még boldog ember is lehetnél! :) ;)

hát mert nálad sok poén volt eddig :P

A rájönni és a tudni két különböző dolog kistáska. :lol:

"Meg ha lenne egy kis humorérzéked offmaster,akkor még boldog ember is lehetnél! :) :lol:"

kis hibával de ide pont jó :lol: B) :D

Link to comment
Megosztás:

észrevettem egy páramentesítő sprayt.

használt már vki ilyet??

Én is használtam már, de leszoktam róla. Tényleg jól működött és láthatóan nem párásodott az ablak, de éjszaka a szembe fények bizony furcsán csillogtak az amúgy olajos filmrétegen amit ez a páramentesítő csinál. És tényeleg szabadon kell hagyni pár ablakfelületet ahol nem zavar és kicsapódhat a pára. Én inkább a pollenszűrő szárazontartására gyúrnék helyetted.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy epk! Isten áldjon meg téged! :lol: Sikeresen leharcoltam a párásodást a kék kupakos piros flakonos ablakmosóval. :D Semmi csík nincs, se kosz, így pára sem tud képződni olyan könnyen. :huh:

Köszi a jókívánságodat és viszont kívánok neked is hasonlót! :lol: Azonban várd ki a hidegebb időt, és akkor mondj majd véleményt. Szerintem ez a párásodás összetett dolog. Kell hozzá a vízmentes szellőző rendszer is.

Link to comment
Megosztás:

Köszi! :huh: Hát...200 már ki van fizetve, holnap lesz kifizetve a vége. A szerelő akkorra számítja ki, azt mondta hogy az is közel lesz a 200hoz. Tehát sztem olyan 370-380 körül lesz valahogy a vége mindennel együtt.

hát... ah hfesen eladtavolna 100ért a kocsit, akkor is 500ból vehetélvolna már jobbat, hiába van felíjtva a mocid

400az már kibebaszott sok

Link to comment
Megosztás:

hát... ah hfesen eladtavolna 100ért a kocsit, akkor is 500ból vehetélvolna már jobbat, hiába van felíjtva a mocid

400az már kibebaszott sok

sokkalta olcsóbban is ki lehetett volna hozni ezt. Csak én nem a névtelen alkatrészeket kértem bele. Minden ami új alkatrész nem az alsókategóriásból van kiválasztva. De egyszerűen álom..:lol: Pöccre indul.( kiváncsi leszek reggel ). aztán a hangja jóval szolídabb, nem nagyon lett próbálgatva mert ilyen bejáratlan motort nem szabad gyilkolni, de ha 1 kicsit jobban megnyomom a gázt nagyon ugrik. Nem füstöl a kipufogó. Sőt...a szaga is sokkal másabb lett mint volt. Régen ilyen erősen dizelszagú volt, meg ha alátettem a kezem össze vissza köpködött kormolt alapjáraton, most semmi..max egy kis meleglevegőt fúj rám :lol: nagyon állat :huh:

Link to comment
Megosztás:

sokkalta olcsóbban is ki lehetett volna hozni ezt. Csak én nem a névtelen alkatrészeket kértem bele. Minden ami új alkatrész nem az alsókategóriásból van kiválasztva. De egyszerűen álom.. :lol: Pöccre indul.( kiváncsi leszek reggel ). aztán a hangja jóval szolídabb, nem nagyon lett próbálgatva mert ilyen bejáratlan motort nem szabad gyilkolni, de ha 1 kicsit jobban megnyomom a gázt nagyon ugrik. Nem füstöl a kipufogó. Sőt...a szaga is sokkal másabb lett mint volt. Régen ilyen erősen dizelszagú volt, meg ha alátettem a kezem össze vissza köpködött kormolt alapjáraton, most semmi..max egy kis meleglevegőt fúj rám :lol: nagyon állat :huh:

Kíváncsi leszek a hosszabb távú tapasztalatokra....fogyasztás stb. :D

Link to comment
Megosztás:

Hát, gratulálok!

És mi volt végülis az olajnyomásprobléma megoldása? Az a csapágy, amit írtál?

Igen. Főtengelyen van valami csapágy. Na az lett elszúrva. :huh: Nem megfelelő méretűek lettek rátéve, de az is ki lett javítva :D asszem valami 25ös méretű kellett volna rá, és ettől kissebbet tettek rá. :lol:

Kíváncsi leszek a hosszabb távú tapasztalatokra....fogyasztás stb. ;)

Én is. :angry: Most még szűzen kb 5-6 kilóméterrel bent áll a garázsban. Holnap megyek vele 1 kicsit. Aztán hétvégén sztem Pestig meg vissza egy olyan 80as tempóval végig. Akkor már tudok mondani bővebben erről dolgokat :blink:

Jut eszembe Invi! Láttam ma a klónodat. Hátsólámpa is felni is elsőlámpa is kalppolt. Csak ez kicsit mintha magas lett volna. de egyből te jutottál eszembe! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen. Főtengelyen van valami csapágy. Na az lett elszúrva. :huh: Nem megfelelő méretűek lettek rátéve, de az is ki lett javítva :D asszem valami 25ös méretű kellett volna rá, és ettől kissebbet tettek rá. :lol:

Én is. ;) Most még szűzen kb 5-6 kilóméterrel bent áll a garázsban. Holnap megyek vele 1 kicsit. Aztán hétvégén sztem Pestig meg vissza egy olyan 80as tempóval végig. Akkor már tudok mondani bővebben erről dolgokat :)

Jut eszembe Invi! Láttam ma a klónodat. Hátsólámpa is felni is elsőlámpa is kalppolt. Csak ez kicsit mintha magas lett volna. de egyből te jutottál eszembe! :lol:

az a 80 kicsit sok lesz szerintem egyből neki....

invinek már nem ez a lámpa van :angry:

400 ezer... hát nemigazán vágom az alkatrészárakat... de ha egy xe-t 2-3 százból oznak rendbe...

bár tény hogy a dízi drágább...

mindegy

egyen jó és e a lényeg :blink:

rem legközelebb találkozunk debrecenben!!

jaaaa megnövekedő fogyira ne lepődj meg majd... nem lehetelen, hogy még többet fog enni

összerakás utáni bejáratási időben ez nem meglepő.

el kell majd vinni adagolóshoz is lehet :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.