Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Megadták a ladának a kezdő löketet! De utána sem ment gyorsabban! :) :)

Hát igen mert bejáratós lett :D

A tizennégy éves lány újságolja az anyjának, hogy kimaradt egy mensese.

A szülők felmérgesedve, zokogva, kétségbe esve kérdik lányukat, hogy melyik disznó tette ezt vele.

A lány felveszi a telefont, beszél, majd leteszi.

Fél óra múlva megáll a ház előtt egy vadiúj Ferrari, kiszáll egy öregedő, őszes halántékú úriember, drága, elegáns öltönyben, cipőben, és belép a

házba.

Határozottan a nappaliba megy, és leül a szülők és a lány közé.

- Jó reggelt! - mondja. - Hallom a lányuktól, hogy mi történt. Családi okok miatt nem tudom őt feleségül venni, de ajánlatom a következő.

Amennyiben lánya születne, kap tőlem három üzletet, két apartmannházat, tengerparti villát és 500 000 dollárt évente.

Ha fiú lesz, nevére íratom két gyáramat, és ugyanúgy az 500 000 dollárt

évente.

Amennyiben ikrek lennének, egy-egy gyár és évi 250 000 dollár lenne az

apanázsuk.

Amennyiben elvetélne,.....

Itt az apa kihasználva a lélegzetvételnyi szünetet, közbeszól:

- Megb@szod mégegyszer!!!

Link to comment
Megosztás:

Este 10-után kifele a városból? A virgonckodó suzukin kívül senki közel-távol. Amúgy meg ahogy írták is 4-be se lő ki 50-röl, hameg már váltani kell visszarakom 2-be. Valami ilyenre gondoltál? :)

Ezen ne vitázzunk már pls!

Elhiszem,hogy ott Győrben nincs,de pl engem már villogtak ki 80-nal hajnal 2-kor a hungárián nyerges vontatók!

Másfelöl nem tesz jót a mocinak 5.ben 50-nel gurulni.

Link to comment
Megosztás:

Jah... találkozón egy caravan volt, sedan, meg 5 meg 3 ajtós bezzeg egy parkolónyi :lol: :) Nah ki nyert helyzetjelzőt a kipuffogó-versenyben? :lol: B)

Hali mindenki!

Gratulálok Dávid! ;) Úgy sajnálom hogy nem tudtam elmenni :D PEdig akkor már én is csatlakoztam volna a caravanosok köréhez :)

Biztos nagyon jó volt!

Megvan mi a baj.....az a kúva köszörüs elbaszta a főtengely köszörülést...valami 25ös méret alá ment köszörülésnél...Na megint visszaküldik...ááá már a ######om televan...

Link to comment
Megosztás:

az én lámpinjaimban meg egybe van az a rész, ami ezeken fekete.. a foncsorral

egy anyag az egész, és ez a darab eltakarja az egész lámpaházat.

biztosan nem takarja el, max ha tökre a csillagokat világítod a foncsorral

de tudod mit? innentől nem érdekel a lámpád. kérdeztél, válaszoltam többször is...ezekután mindig megkérdőjelezted amit mondtam, akkor oldd meg magadnak. találd ki egyedül mit hogyan.

Link to comment
Megosztás:

biztosan nem takarja el, max ha tökre a csillagokat világítod a foncsorral

de tudod mit? innentől nem érdekel a lámpád. kérdeztél, válaszoltam többször is...ezekután mindig megkérdőjelezted amit mondtam, akkor oldd meg magadnak. találd ki egyedül mit hogyan.

megint csak pattogsz meg durogsz

én nem téged kérdőjeleztelek meg, hanem kérdeztem tőled.

itt van a kezembena lámpa, fulra visszahúztam minden irányból, és egy maximum kétcmes csík van a lámpa házából, ha ez fekete, akkor befeketíti a foncsort?

és az utángyári lámpát is szét lehet úgy húzni, vagy csak a gyári kötése enged melegítésre??

Link to comment
Megosztás:

hihiííííííííííííííííííí ;) :P :lol::) hívott a szerelő és mondta hogy a főtengely nincs elkúrva, csak a csapágy volt a szar amit rátettek. Más méretű csapágy volt a dobozban mint ami rá volt írva :P Na végre 1 jóhír :lol:

:lol: A komoly szákemberek sorozata :D Nem veszi észre hogy más csapágyat tesz a dobozba. A következő nem veszi észre mit vesz ki belőle, a harmadik meg nem veszi észre hogy mit épít be :lol: (jójójó kussoltam :D ) Betoltam a helyzetjelzőket. Mocskul tetszik, de ez is ad neki egy kis kékes beütést, a megalight is fehér mint állat, ha ezt nem nézik xenonnak a sünik akkor semmit B) De nem érdekel, a megalight doboza ott van az ülés alatt, a helyzetjelző meg remélem nem érdekli őket. Valaki próbálta már egy régi kocka-kulcsból (ami viszont lámpás volt) kiszedni a tollat? :) én addig jutottam hogy lemezkék, rugó, belerohadt elemmaradék, és törött izzófogalalt eltávolítva, de ettől még nincs benne az én kulcsomnak a szára :)

Link to comment
Megosztás:

:lol: A komoly szákemberek sorozata :D Nem veszi észre hogy más csapágyat tesz a dobozba. A következő nem veszi észre mit vesz ki belőle, a harmadik meg nem veszi észre hogy mit épít be :lol: (jójójó kussoltam ;) ) Betoltam a helyzetjelzőket. Mocskul tetszik, de ez is ad neki egy kis kékes beütést, a megalight is fehér mint állat, ha ezt nem nézik xenonnak a sünik akkor semmit B) De nem érdekel, a megalight doboza ott van az ülés alatt, a helyzetjelző meg remélem nem érdekli őket. Valaki próbálta már egy régi kocka-kulcsból (ami viszont lámpás volt) kiszedni a tollat? :) én addig jutottam hogy lemezkék, rugó, belerohadt elemmaradék, és törött izzófogalalt eltávolítva, de ettől még nincs benne az én kulcsomnak a szára :)

szerintem azt olvasztani kellene...

Link to comment
Megosztás:

megint csak pattogsz meg durogsz

én nem téged kérdőjeleztelek meg, hanem kérdeztem tőled.

itt van a kezembena lámpa, fulra visszahúztam minden irányból, és egy maximum kétcmes csík van a lámpa házából, ha ez fekete, akkor befeketíti a foncsort?

és az utángyári lámpát is szét lehet úgy húzni, vagy csak a gyári kötése enged melegítésre??

Szerintem már hiába kérdezed. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.