Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Te beszélsz? A biciklit is tiltásig tekered! :) :)

De az nz birja. :D Nem is magjavultam ezt a tankot kihajtom 3000-alatt. Aztán majd meglátom van-e értelem visszavenni a nagylábból. Ma majdnem elcsábultam, egy Swiftes kiscsákó virgonckodott mellettem, lazán gurultunk 60-al 5-be, és megfordult a fejemben, hogy vissze kettő, és padló. Így is lehagytam, mert amíg ő lámpától-lámpáig gyorsult magával, addíg én stabil tempóval végiggurultam a zöldhullámon, aztán persze félúton mindíg beért, és megvárt a pirosnál. Vagy 4-5 lámpát végigjátszottunk így, és nem esett le neki, hogy egyrészt semmi értelem huzatni, ha belefut a pirosba, másrészt nem vagyok partner a gyorsuláshoz.

Link to comment
Megosztás:

De az nz birja. :) Nem is magjavultam ezt a tankot kihajtom 3000-alatt. Aztán majd meglátom van-e értelem visszavenni a nagylábból. Ma majdnem elcsábultam, egy Swiftes kiscsákó virgonckodott mellettem, lazán gurultunk 60-al 5-be, és megfordult a fejemben, hogy vissze kettő, és padló. Így is lehagytam, mert amíg ő lámpától-lámpáig gyorsult magával, addíg én stabil tempóval végiggurultam a zöldhullámon, aztán persze félúton mindíg beért, és megvárt a pirosnál. Vagy 4-5 lámpát végigjátszottunk így, és nem esett le neki, hogy egyrészt semmi értelem huzatni, ha belefut a pirosba, másrészt nem vagyok partner a gyorsuláshoz.

Vááá! Ezt is bírja az NZ hosszútávon? :)

Link to comment
Megosztás:

Légy üdvözölve itt a fórumon, és az opelosok körébe dita....és persze a sedanosok körébe is :) Egyre többen leszünk akinek sedan pöfög a popója alatt. Persze még 5ajtósból és Caravan-ból még mindig többség van, de türelem sedan-t terem :D

Jah... találkozón egy caravan volt, sedan, meg 5 meg 3 ajtós bezzeg egy parkolónyi :lol: :) Nah ki nyert helyzetjelzőt a kipuffogó-versenyben? :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

De az nz birja. :) Nem is magjavultam ezt a tankot kihajtom 3000-alatt. Aztán majd meglátom van-e értelem visszavenni a nagylábból. Ma majdnem elcsábultam, egy Swiftes kiscsákó virgonckodott mellettem, lazán gurultunk 60-al 5-be, és megfordult a fejemben, hogy vissze kettő, és padló. Így is lehagytam, mert amíg ő lámpától-lámpáig gyorsult magával, addíg én stabil tempóval végiggurultam a zöldhullámon, aztán persze félúton mindíg beért, és megvárt a pirosnál. Vagy 4-5 lámpát végigjátszottunk így, és nem esett le neki, hogy egyrészt semmi értelem huzatni, ha belefut a pirosba, másrészt nem vagyok partner a gyorsuláshoz.

5. 60nál? az csak 100 felett kell...

am meg nem mindenki azért gyorsul h lenyomjon, én pl szeretek kigyorsítani hamar.. dehát ezt hiába magyaráznám aki 5be közlekedik 60al, majd ha hirtelen gyorsítani kéne, mert átmegy rajtad egy nyergesvontató, akkor majd belátod miért is nem jó alapjáraton szüttyögni :)

Link to comment
Megosztás:

5. 60nál? az csak 100 felett kell...

am meg nem mindenki azért gyorsul h lenyomjon, én pl szeretek kigyorsítani hamar.. dehát ezt hiába magyaráznám aki 5be közlekedik 60al, majd ha hirtelen gyorsítani kéne, mert átmegy rajtad egy nyergesvontató, akkor majd belátod miért is nem jó alapjáraton szüttyögni :)

ja mert ha 4.el mész 60at húdekilő

és olyan gyakori, hogy főutcán, csak úgy átmegy egy nyergesvontató mi? :)

jó vicc

Link to comment
Megosztás:

ja mert ha 4.el mész 60at húdekilő

és olyan gyakori, hogy főutcán, csak úgy átmegy egy nyergesvontató mi? :)

jó vicc

nem lő ki, de jobban mint 5ből...60 meg am is 3as :)

láttam már ilyet, sztem te sem röhögnél, ha tapasztatad volna....de mondjuk pesten is vezetgethetsz napközben, az is tud mókás lenni :D

Link to comment
Megosztás:

nem lő ki, de jobban mint 5ből...60 meg am is 3as :D

láttam már ilyet, sztem te sem röhögnél, ha tapasztatad volna....de mondjuk pesten is vezetgethetsz napközben, az is tud mókás lenni :lol:

megeshet persze, de akkor sajna íj.. és egy fékevesztett vonató felgyorsult 90re azt mire észreveszed át is ment rajatad.

ha olyana forgalom lehet cikázni 2.al 60-70et is

ma is megvolt mi DÁW :lol:

jah már látom :) :lol: Egyből elmesélted hogy lezúztam magam B) De a nyalóka megérte :P :)

hagytam neked is kibontakozási lehetőséget nah ;)

azt jó volt a nyalóka??

Link to comment
Megosztás:

megeshet persze, de akkor sajna íj.. és egy fékevesztett vonató felgyorsult 90re azt mire észreveszed át is ment rajatad.

ha olyana forgalom lehet cikázni 2.al 60-70et is

ma is megvolt mi DÁW :lol:

hagytam neked is kibontakozási lehetőséget nah :lol:

azt jó volt a nyalóka??

nemtom, még nem bontottam ki, csak az illatosítót mert az a qrva macska valszeg megázott hogy rohadjon meg... :) :) :D

Link to comment
Megosztás:

nemtom, még nem bontottam ki, csak az illatosítót mert az a qrva macska valszeg megázott hogy rohadjon meg... :) :) :D

mindegy

az a lényeg, lett szép kagylós ülésed :lol:

meg hogy hazaértél épségben nem kis köd volt mifelénk...

néha 2csíkig láttam csak...

ugyebár voltak ügyes emberek, akik megeleőzve belassítottak B) :lol:

Link to comment
Megosztás:

mindegy

az a lényeg, lett szép kagylós ülésed :D

meg hogy hazaértél épségben nem kis köd volt mifelénk...

néha 2csíkig láttam csak...

ugyebár voltak ügyes emberek, akik megeleőzve belassítottak :lol: :)

nekem is 1-2 csík volt az átlag a 114-es kavicsig, ahol éppen a szalagkorlátból szedtek ki egy fekete nemláttamaködmiattmitdesedanvolt. Aztán találtam egy rönyót akinek facás ködlámpái voltak elöl, a hátsóval nem sütötte ki a szemem mert amikor elém ért lekapcsolta (rendes volt, mé' nincs ilyen több) és még a tempója is olyasmi volt amit én jöttem volna úgyhogy beálltam mögé aztán hajrá. Egész hatvanig előttem jött, de addigra már amúgy is tiszta volt az idő, úgyhogy nem volt gőz. b.cameg hogy dolgozni kell, legszívesebben ülést takarítnék holnap :)

Link to comment
Megosztás:

jó volt ez a pizza nem DÁW, ne is tagadd, úgybeverted, nekem még több mint a fele megvolt, mikor neked már semmi se maradt :P

úgy fáj a lábam, az egésznapos ácsingózástól geccc

de megérte ;)

Ha egyszer evés van akkor evés van :lol:

Mikor beértem newpestre elkezdett zörögni a bal első ajtókárpitom. :lol: lehet hogy érzi a vesztét? :lol: (mindenesetre kiröhögtem, és belekönyököltem egy kicsit hátha csak egy bolha engedett el a sarkában, de nem pattant vissza... :) ) Le kellett volna szedni arról a buggyról a hellákat... B)

más: illetve nem más, az eddigi volt a más, vagy már mittomén, szal a lényeg: a kormányom ferdén áll. Pont úgy áll ferdén hogy ha leveszem és egy lehetőséggel odébbteszem vissza, akkor már a másik irányba ferde. Mit tudnék állítani (ha tudok egyáltalán) hogy a kormányom középállása tényleg középen legyen? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ha egyszer evés van akkor evés van :P

Mikor beértem newpestre elkezdett zörögni a bal első ajtókárpitom. :lol: lehet hogy érzi a vesztét? :lol: (mindenesetre kiröhögtem, és belekönyököltem egy kicsit hátha csak egy bolha engedett el a sarkában, de nem pattant vissza... :) ) Le kellett volna szedni arról a buggyról a hellákat... B)

más: illetve nem más, az eddigi volt a más, vagy már mittomén, szal a lényeg: a kormányom ferdén áll. Pont úgy áll ferdén hogy ha leveszem és egy lehetőséggel odébbteszem vissza, akkor már a másik irányba ferde. Mit tudnék állítani (ha tudok egyáltalán) hogy a kormányom középállása tényleg középen legyen? :D :)

elbaszták akormányközepet

gondolom nem tudtak annyit csavarni a csavarokon, hogy középre hozzák...

itt már azért megvolt akellő hangulat ;)

http://pics.coldline.hu/pics/7358-20091116-ZJuAZ5.jpg

2.2es blok volt benne, és kiümlőtt belőle egy pár liter víz, mire a tulaj csak annyit mondott:

semmi baja, tul volt tltve, és ami sok volt azt kinyomta magából....

legvégén még a kipufogó dob vége is beizzot kicsit

Link to comment
Megosztás:

elbaszták akormányközepet

gondolom nem tudtak annyit csavarni a csavarokon, hogy középre hozzák...

Eddig is ferde volt, csak eddig kóvájgott is össze meg vissza, mióta van egyenesfutása az autónak (a futómű be lett állítva) azóta idegesít hogy a kormánynak viszont nem közepe a közepe :)

Link to comment
Megosztás:

Eddig is ferde volt, csak eddig kóvájgott is össze meg vissza, mióta van egyenesfutása az autónak (a futómű be lett állítva) azóta idegesít hogy a kormánynak viszont nem közepe a közepe :)

akkor is elbaszták akormnyközepet, azt be kellett volna nekik lőni, és aztán állítgatni.

nécsak mit tettem be az előző hszbe :)

Link to comment
Megosztás:

akkor is elbaszták akormnyközepet, azt be kellett volna nekik lőni, és aztán állítgatni.

nécsak mit tettem be az előző hszbe ;)

Jáá a fizforraló. :lol: még a c oszlop szellőzőjén is füstölgött szegény :lol: nekem van képem az izzó rendszerről, meg egy amin még a vég is izzik. (átpiroslik még a füstön is :D ) majd elküldöm, de az má' nem ma lesz :) jah, és van gombos-világítós kulcsom. Ha lesz kis időm belegyártom az enyémnek a tollát, és lesz egy gyári opelkulcsom B) (röhej d eddig egy gyári kulcs nem volt az autómhoz :) )

Link to comment
Megosztás:

Vááá! Ezt is bírja az NZ hosszútávon? :)

Igazából 50-nel is szoktam menni 5-ben.

5. 60nál? az csak 100 felett kell...

am meg nem mindenki azért gyorsul h lenyomjon, én pl szeretek kigyorsítani hamar.. dehát ezt hiába magyaráznám aki 5be közlekedik 60al, majd ha hirtelen gyorsítani kéne, mert átmegy rajtad egy nyergesvontató, akkor majd belátod miért is nem jó alapjáraton szüttyögni :)

Este 10-után kifele a városból? A virgonckodó suzukin kívül senki közel-távol. Amúgy meg ahogy írták is 4-be se lő ki 50-röl, hameg már váltani kell visszarakom 2-be. Valami ilyenre gondoltál? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.