Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Légy üdvözölve itt a fórumon, és az opelosok körébe dita....és persze a sedanosok körébe is :) Egyre többen leszünk akinek sedan pöfög a popója alatt. Persze még 5ajtósból és Caravan-ból még mindig többség van, de türelem sedan-t terem :D

Dita már régóta itt van köztünk :) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Légy üdvözölve itt a fórumon, és az opelosok körébe dita....és persze a sedanosok körébe is :lol: Egyre többen leszünk akinek sedan pöfög a popója alatt. Persze még 5ajtósból és Caravan-ból még mindig többség van, de türelem sedan-t terem :lol:

Köszönöm! :)

Egyébként nem is olyan rég. Úgy 3 hete?! :D Asszem. B)

Ritkán jársz a csevegőbe, egyenlőre nagyrészt itt lakom. :)

Link to comment
Megosztás:

Biztos örülnek az esőnek... :)

ÉN is megtaláltalak! :D Aranyos! :)

Na, az OFFérzékenyek ma is sírni fognak! :lol: :lol:

el akartunk hozni, de nem lehet téged elérni.

mire odaértünk elált az eső...

Dáwid kapott több díjat is:

egyetlen dízeles a kipufogómérésen

legmeszebbről érkező, és a legnagyobbat eső díja ;) :P

olyat estet.. de majd elmeséli

jó volt tényleg.

voltak olyan arcok, akik... hát nem mondok csúnyát, de nem szimpatikusak, de a öbbség rendes volt.

megmérettem a kipufogómat is: 129.9 dB

elégedett vagyok, mert a legnagyobb mérés 136dB volt, és amik erősebbek voltak, egyik se 1.4es volt, hanem mind 2.0...

összesítésben a 159induló közül 6. lettem vele B)

Link to comment
Megosztás:

3 hete? No akkor mégse olyan rég :lol: Ritkán, de ha ilyen csinos lányok vannak ott, akkor benézek :)

:lol: Annyira rendesek vagytok, de komolyan. :D Az a kép olyan pici, hogy alig látni rajta valamit.

Ja, és van egy Purpink is. Ő biza csinos és nagyon fiatal is. :)

Link to comment
Megosztás:

jaaaa

és kaptam egy komplett biztitáblát, relék hiányoznak belőlük csak, de abiztk mind benne voltak, meg ki tudok szedni kapcsokat belőle, mert azok egy két cmes vezetékkel még megvannak.

meg kaptam egy gombos kulcsfejet is :)

vki mutasson csak egy képet, hogy hogyan is néz ki kiszedve egy kapocs, hogy tudjam, hol kell feszegetni, hol vannak a fülek.

Link to comment
Megosztás:

jaaaa

és kaptam egy komplett biztitáblát, relék hiányoznak belőlük csak, de abiztk mind benne voltak, meg ki tudok szedni kapcsokat belőle, mert azok egy két cmes vezetékkel még megvannak.

meg kaptam egy gombos kulcsfejet is :)

vki mutasson csak egy képet, hogy hogyan is néz ki kiszedve egy kapocs, hogy tudjam, hol kell feszegetni, hol vannak a fülek.

Höh?!

Link to comment
Megosztás:

el akartunk hozni, de nem lehet téged elérni.

mire odaértünk elált az eső...

Dáwid kapott több díjat is:

egyetlen dízeles a kipufogómérésen

legmeszebbről érkező, és a legnagyobbat eső díja :lol: B)

olyat estet.. de majd elmeséli

jó volt tényleg.

voltak olyan arcok, akik... hát nem mondok csúnyát, de nem szimpatikusak, de a öbbség rendes volt.

megmérettem a kipufogómat is: 129.9 dB

elégedett vagyok, mert a legnagyobb mérés 136dB volt, és amik erősebbek voltak, egyik se 1.4es volt, hanem mind 2.0...

összesítésben a 159induló közül 6. lettem vele :lol:

Reggel mikor felkeltem, láttam, hogy takony idő van. Utána kétségbeesetten kerestem a számod, de nem találtam, mert szólni akartam, hogy ha erre jártok, vegyetek fel. :D Itt nálunk is volt opeltali, lejött a haver! :) a telóm bedöglött már egy ideje, de így jobb, mert nem zaklatnak! :)

Link to comment
Megosztás:

Ja, és van egy Purpink is. Ő biza csinos és nagyon fiatal is. :)

Mintha te csúnya, és öreg lennél úgy mondod. :D

Nem is tudom hogyan közöljem a rossz hírt, először üljetek le, jövő héten nem leszek net közelében, hacsak vmi internetkávézó nincs arrafele. Nem lesz baj ugye? Na ne sírjatok az a egy hét úgy elszáll, és megint jövök. :)

Link to comment
Megosztás:

Mintha te csúnya, és öreg lennél úgy mondod. :lol:

Nem is tudom hogyan közöljem a rossz hírt, először üljetek le, jövő héten nem leszek net közelében, hacsak vmi internetkávézó nincs arrafele. Nem lesz baj ugye? Na ne sírjatok az a egy hét úgy elszáll, és megint jövök. :D

:)

Aztán siessél vissza! :)

Jut eszembe, Invictus!!!

Mi van a telefonoddal? Meglett?

Link to comment
Megosztás:

Mintha te csúnya, és öreg lennél úgy mondod. :lol:

Nem is tudom hogyan közöljem a rossz hírt, először üljetek le, jövő héten nem leszek net közelében, hacsak vmi internetkávézó nincs arrafele. Nem lesz baj ugye? Na ne sírjatok az a egy hét úgy elszáll, és megint jövök. :D

:) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.