Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hú, de kinoooos! :) Majdnem minden nap szétröhögöm a nagy fejemet miattad. :) :D Mi a sz@rnak mentél vissza!? Biztosan csak azért vette el tőled mert azt gondolta, hogy nem lehet valaki ilyen hülye...pedig de! :lol: :lol:

nemvagy egyedül ezzel.

de am nem is értem...

még kérte volna el azt az egy százast is???

Egyrészt, mert én ilyen hülye becsületes vagyok, ami nem az enyém az nem kell. Másrészt ez egy olyan ürge, aki 2 forintért is visszamegy ha kiejtette a kocsiablakon, pedig van pénze, még az is lehet direkt csinálta próbára akart tenni. Én meg nemkartam 2 ropi miatt elveszteni a jövőbeli maszekoás lehetőségét.

Klubtagoknak van külön társalgó, ahol minden szabad. B)

Tudom de jópár ember van még itt akikkel csevegni szoktam, és ők sem klubtagok. Ha belépek akkor is csak az egyébbe tudok velük beszélni erről-arról.

Link to comment
Megosztás:

Egyrészt, mert én ilyen hülye becsületes vagyok, ami nem az enyém az nem kell. Másrészt ez egy olyan ürge, aki 2 forintért is visszamegy ha kiejtette a kocsiablakon, pedig van pénze, még az is lehet direkt csinálta próbára akart tenni. Én meg nemkartam 2 ropi miatt elveszteni a jövőbeli maszekoás lehetőségét.

Igazad van, teljes mértékben egyetértek! :) Nem volt bántó szándék az előző hsz-ban, elnézést kérek ha mégis úgy tűnt!

...de akkor is jókat nevetek a történeteiden. :)

Tudom de jópár ember van még itt akikkel csevegni szoktam, és ők sem klubtagok. Ha belépek akkor is csak az egyébbe tudok velük beszélni erről-arról.

Ez már "lerágott csont itt"...és ráadásul mindegyikünk tudja hogy-mi-merre-mennyiért meg hogyan!? Nem is értem miért került ez megint szóba.

Link to comment
Megosztás:

Igazad van, teljes mértékben egyetértek! :) Nem volt bántó szándék az előző hsz-ban, elnézést kérek ha mégis úgy tűnt!

...de akkor is jókat nevetek a történeteiden. :)

Ez már "lerágott csont itt"...és ráadásul mindegyikünk tudja hogy-mi-merre-mennyiért meg hogyan!? Nem is értem miért került ez megint szóba.

Örülök, hogy néha vidámságot csempészhetek a szürke hétköznapoba, vagy valami hasonló... :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem leszek ott a találkozón.....Tegnap mentünk a kocsiért, erre a szerelő vár: Nem jó az olajnyomás...Szétszedte megint...megnézte mi lehet a baj, összerakta...csak nem jó. Széttárt karokkal annyit mondott hogy hétfőig kitalál valamit.

Szerintetek mi lehet a baj? :) ***...de elegem van már nekem ebből :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem leszek ott a találkozón.....Tegnap mentünk a kocsiért, erre a szerelő vár: Nem jó az olajnyomás...Szétszedte megint...megnézte mi lehet a baj, összerakta...csak nem jó. Széttárt karokkal annyit mondott hogy hétfőig kitalál valamit.

Szerintetek mi lehet a baj? :) picsába...de elegem van már nekem ebből :)

Első körben olajpumpa, estleg eltömődott szűrő a teknőben. Nem tudom az a cső le tud-e esni, vagy elrepedni?

228911.jpg

Link to comment
Megosztás:

Első körben olajpumpa, estleg eltömődott szűrő a teknőben. Nem tudom az a cső le tud-e esni, vagy elrepedni?

http://kep.ivpicture.hu/228911.jpg

Minden át lett nézve.. Teknő is leszedve, átvizsgálva. Az a baj hogy új alkatrészek....és azokkal elvileg nem kéne rosszul működnie..Ennek ellenére mégis van valahol valami stikli. Meg az új alkatrészek is jónak tűnnek...egyszerűen nemtudjuk... :lol: :D

Remélem rájönnek a megoldásra.... és nem kell

énekelnem mint a reklámban. :) :) :lol:
Link to comment
Megosztás:

Minden át lett nézve.. Teknő is leszedve, átvizsgálva. Az a baj hogy új alkatrészek....és azokkal elvileg nem kéne rosszul működnie..Ennek ellenére mégis van valahol valami stikli. Meg az új alkatrészek is jónak tűnnek...egyszerűen nemtudjuk... :lol: :D

Remélem rájönnek a megoldásra.... és nem kell

énekelnem mint a reklámban. :) :) :lol:

A múltkor láttam a TV-ben valamelyik autóépitős műsorban, hogy az új spéci mociban nem volt olajnyomás és az volt a baj, hogy túl lent volt az a izé amin szivta volna és nem birt annyit szivni. Igaz, azon ők a beépitéskor cseréltek olajteknőt(mert nem fért el nekik a tervezett helyén a motor) és azért történhetett ez meg.

Link to comment
Megosztás:

A múltkor láttam a TV-ben valamelyik autóépitős műsorban, hogy az új spéci mociban nem volt olajnyomás és az volt a baj, hogy túl lent volt az a izé amin szivta volna és nem birt annyit szivni. Igaz, azon ők a beépitéskor cseréltek olajteknőt(mert nem fért el nekik a tervezett helyén a motor) és azért történhetett ez meg.

Jó lenne valami ilyen kis apróság hibája lenne. Nem olyan amivel szar az egész..:) Holnapra kitalál valamit a csávó. 16 éves pályafutása alatt nem találkozott ilyen jelenséggel...És kivel fordulhat ez elő? persze hogy velem...persze hogy az enyémmel. Amikor hoztuk németből fél évig nem kapott rendszámot..miért mert persze hogy az alvázszámban valamit pluszba belenyomtak még a gyárban. Így azt hitték hogy lopott, meg hogy csiszolva lett. Aztán hívni kellett a németországot, ők a gyárat, és ott voltak szivesek mondani hogy ez ilyen. Magyarországon elvileg akkor ( 2001-2002) nem is volt belőle több.és kié volt? persze hogy az enyém...

Link to comment
Megosztás:

Minden át lett nézve.. Teknő is leszedve, átvizsgálva. Az a baj hogy új alkatrészek....és azokkal elvileg nem kéne rosszul működnie..Ennek ellenére mégis van valahol valami stikli. Meg az új alkatrészek is jónak tűnnek...egyszerűen nemtudjuk... :lol: :D

Remélem rájönnek a megoldásra.... és nem kell

énekelnem mint a reklámban. :) :) :lol:

És miből tudja hogy az olajnyomás? Kigyulladt a kannás-lámpa? Jeladót megnézte?

Más.:

Elmentem reggel bótba bicajjal, gondoltam 3 kilóméterre nem megyek kocsival válság van. Hát először is lefagyott kezem-fülem, (termosztát? B) ) meg csapódott a pára az orromba rendesen( pollenszűrő?) . Odaértem, laza mozdulattal nyúltam a 100-asért a kijelző alá aham, ezt benézted, irány haza apróért. Kifele jövet keresem a kocsikulcsot, és megyek a parkoló végébe a kocsi felé, keresem, sehol, na aztán leesett és visszamentem a biciklitárolóhoz. Gyerekek 20 évig bicajjal jártam melózni 10kilóméterre, de én mondom soha többet. ;)

Link to comment
Megosztás:

És miből tudja hogy az olajnyomás? Kigyulladt a kannás-lámpa? Jeladót megnézte?

Más.:

Elmentem reggel bótba bicajjal, gondoltam 3 kilóméterre nem megyek kocsival válság van. Hát először is lefagyott kezem-fülem, (termosztát? B) ) meg csapódott a pára az orromba rendesen( pollenszűrő?) . Odaértem, laza mozdulattal nyúltam a 100-asért a kijelző alá aham, ezt benézted, irány haza apróért. Kifele jövet keresem a kocsikulcsot, és megyek a parkoló végébe a kocsi felé, keresem, sehol, na aztán leesett és visszamentem a biciklitárolóhoz. Gyerekek 20 évig bicajjal jártam melózni 10kilóméterre, de én mondom soha többet. :P

Igen kigyulladt, meg pislákolt.... Aztán azonnal leállítottuk...besül oszt csőváz..:) :D

Dáwid, és aki még hiányolta, itt a kép. :)

Kicsit koszos, de majd ha lesz szebb lecserélem. :lol:

hmm...szexy :P ;) :lol:

(nem utolsósorban még ilyen pici képen is jól nézel ki, meg aranyosan, meg szimpatikusan ) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tudom drága Ditám :D

Gyerekek felhívtam Dáwid barátunkat. Csak ő van ott meg Novy a fórumosok közül..egyelőre. B) még lehet gyűlnek. Csak elmondtam már neki is mi a szitu a kocsimmal és miért nem vagyok ott :P :lol: :P Legalább Ők jólérzik magukat ;)

Biztos örülnek az esőnek... :)

Igen, gondoltam ha már ennyien rám találtatok, mindegy rakok-e fel képet. :D

Ebként szinte senki se veszi észre, hogy ezen a képen ketten vagyunk már javában, 8-dik hónapja. :lol:

ÉN is megtaláltalak! :D Aranyos! :)

Na, az OFFérzékenyek ma is sírni fognak! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

http://www.rtlhirek.hu/video/72179

itt megtekinthető néhai főnökasszonyom. :)

melóhelyen is tudott pár ilyen abrakadabra mondást vetíteni.

amúgy meg az a baj, hogy ők bentragadtak....

Ha jól emlékszem ez egy szociliba!

Ő volt aki támogatta a szalmaerőmű építését még annak az árán is, hogy a megvalósulás esetén elvehetik a Tokaji Borvidék a Világörökség Része címet.....

Most meg de felvág a tokaji borvidékre!!!

Undorító! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.