Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Kezd el csapkodni a tetejét, közben rántsd ki a konnektorból, hogy baccameg mégse jó! :) Ha közben füstőt is eregetne hátulról még hitelesebb lenne. :)

és hogy dumálom ki ha a gyerek naphosszat azt lesi???

Szerintem Novy arra gondolt, hogy miért nem kérdezted meg tőle hogy "Te javitottad meg?"... :D

akkor el se hozta volna...

Link to comment
Megosztás:

Szerintem Novy arra gondolt, hogy miért nem kérdezted meg tőle hogy "Te javitottad meg?"... :lol:

Mert gondolom egyértelmü volt, aki Opelt szerel az tévét is. :lol: Én meg maszekoltam a Chipsgyárban kaptam 6400forintot, aztán az ürge a ház előtt leszámolt a kezembe 1 ötezrest, 1 kétezrest, 1 ezrest, meg 1 ötszázast. nem is figyeltem, de azt megkérdeztem visszaadjak egy százast? Á hagyd csak nem érdekes. Aztán bent nézem mennyit adott, utánnamentem, becsöngettem, hogy többet adott. Tényleg? :) Kösz nagyon rendes vagy, na helló! És bement a kétezressel a kezében. :) :D

Link to comment
Megosztás:

és hogy dumálom ki ha a gyerek naphosszat azt lesi???

"Nem, nem működik, de így legalább nem hülyeséget néz benne" :)

Én is javítottam TV-t a múlt héten. Egyik beszállítónál a srácok megkértek hogy nézzek már bele mert nem kapcsol be, pedig már egy dolgozó is megnézte. Hát amikor én is belenéztem azthittem besz.rok :) D végülis kapcsoló kiiktatással múkodik. :D alkatrészt nem adtak, én meg nem pazarlom bele a kapcsolót :lol: Drót betol-bekapcs, drót kihúz-kikapcs :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mert gondolom egyértelmü volt, aki Opelt szerel az tévét is. B) Én meg maszekoltam a Chipsgyárban kaptam 6400forintot, aztán az ürge a ház előtt leszámolt a kezembe 1 ötezrest, 1 kétezrest, 1 ezrest, meg 1 ötszázast. nem is figyeltem, de azt megkérdeztem visszaadjak egy százast? Á hagyd csak nem érdekes. Aztán bent nézem mennyit adott, utánnamentem, becsöngettem, hogy többet adott. Tényleg? :) Kösz nagyon rendes vagy, na helló! És bement a kétezressel a kezében. :) :lol:

na itt a másik :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mert gondolom egyértelmü volt, aki Opelt szerel az tévét is. :P Én meg maszekoltam a Chipsgyárban kaptam 6400forintot, aztán az ürge a ház előtt leszámolt a kezembe 1 ötezrest, 1 kétezrest, 1 ezrest, meg 1 ötszázast. nem is figyeltem, de azt megkérdeztem visszaadjak egy százast? Á hagyd csak nem érdekes. Aztán bent nézem mennyit adott, utánnamentem, becsöngettem, hogy többet adott. Tényleg? :) Kösz nagyon rendes vagy, na helló! És bement a kétezressel a kezében. :) ;)

Hú, de kinoooos! :D Majdnem minden nap szétröhögöm a nagy fejemet miattad. :lol: :lol: Mi a sz@rnak mentél vissza!? Biztosan csak azért vette el tőled mert azt gondolta, hogy nem lehet valaki ilyen hülye...pedig de! :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

Hú, de kinoooos! :) Majdnem minden nap szétröhögöm a nagy fejemet miattad. :) :D Mi a sz@rnak mentél vissza!? Biztosan csak azért vette el tőled mert azt gondolta, hogy nem lehet valaki ilyen hülye...pedig de! :lol: :lol:

nemvagy egyedül ezzel.

de am nem is értem...

még kérte volna el azt az egy százast is???

Link to comment
Megosztás:

lenne egy kérdésem.

a CHAT topik létrehozásának mi is a gondja???

miért nem lehet létrehozni???

az lehetne úgy is, hogy pl mondok egy számot 50 oldalanként törölve lenne, az azt megelőző 50 oldal, és akkor terhelve se lenne a fórum olyan szinten.

így az egyébb is tisztább lenne, műszakibb

hm??

Link to comment
Megosztás:

lenne egy kérdésem.

a CHAT topik létrehozásának mi is a gondja???

miért nem lehet létrehozni???

az lehetne úgy is, hogy pl mondok egy számot 50 oldalanként törölve lenne, az azt megelőző 50 oldal, és akkor terhelve se lenne a fórum olyan szinten.

így az egyébb is tisztább lenne, műszakibb

hm??

Van csevegés topic. Csak az fizetős. :)

Link to comment
Megosztás:

lenne egy kérdésem.

a CHAT topik létrehozásának mi is a gondja???

miért nem lehet létrehozni???

az lehetne úgy is, hogy pl mondok egy számot 50 oldalanként törölve lenne, az azt megelőző 50 oldal, és akkor terhelve se lenne a fórum olyan szinten.

így az egyébb is tisztább lenne, műszakibb

hm??

Van csevegés topic. Csak az fizetős. :)

Klubtagoknak van külön társalgó, ahol minden szabad. :)

Link to comment
Megosztás:

Erre hadd ne mondjak semmit.

a hézag az kedves invi és day, hogy ti a csevegésben tudok dumálni bármiről...

mi meg csórók, akik még nem tudtuk, vagy nem akartuk befizetni(vagy elfelejtgetjük) csak itt.

és mindig akad egy téma, ami autósból indul ki , és szépen lassan átmegy másba.(ha csaka hűhát veszük alapul pl... és oda aztán mindenki kifejtegettte a nyálcsorgatós véleményét)

laleeval Sancival Dáw al nem szoktam semmi olyat beszélni, és ők se velem, ami off, mert ott az msn

de pl zotyával napi szinten történnek dolgok, amik hiába off, de mindenki hozzászól legalább egy hsz erejéig.

szóvala hiba az én készülékemben van??

de akkor mindenkiében, kivéve a kedves klubtagokat.

elnézést, hogy ennyire pofátlan vagyok

Link to comment
Megosztás:

a hézag az kedves invi és day, hogy ti a csevegésben tudok dumálni bármiről...

mi meg csórók, akik még nem tudtuk, vagy nem akartuk befizetni(vagy elfelejtgetjük) csak itt.

és mindig akad egy téma, ami autósból indul ki , és szépen lassan átmegy másba.(ha csaka hűhát veszük alapul pl... és oda aztán mindenki kifejtegettte a nyálcsorgatós véleményét)

laleeval Sancival Dáw al nem szoktam semmi olyat beszélni, és ők se velem, ami off, mert ott az msn

de pl zotyával napi szinten történnek dolgok, amik hiába off, de mindenki hozzászól legalább egy hsz erejéig.

szóvala hiba az én készülékemben van??

de akkor mindenkiében, kivéve a kedves klubtagokat.

elnézést, hogy ennyire pofátlan vagyok

Most erre inkább nem mondanék semmit, mert megint kitör a flémelés és tele lesz offolva egy olyan témával az egyébcsev, amivel már számtalanszor foglalkoztunk. :)

Link to comment
Megosztás:

Valószínűleg én sem leszek népszerű...

Nem tudom miért olyan nagy baj az off. Ha nem trágár, nem nyilvánosságot sértő dologról van szó, szerintem el kéne hogy férjen itt.

Érthető, hogy ez egy műszaki fórum, de ha nincs semmi személyes, semmi humoros rész, tehát kimarad minden off, akkor jóformán kihal a fórum, hiszen műszaki problémája hál'Istennek nincs mindig az embernek. Előbb-utóbb elmarad mindenki, kivéve néhány kitartó klubtagot.

Nem kötözködni akarok, de ha csak színtisztán műszaki dolgokról folyik a csevej, annak nincs igazi összetartó ereje, az olyan mint egy munkahely ahol megszabják hogy nem állhatsz le az udvaron beszélgetni...

Ha nem alakulnak ki kapcsolatok, miért akarnék találkozóra menni?

Én sem vagyok klubtag, nem azért mert sokallom a tagdíjat, hanem azért, mert most vettem az autómat és egyszerűen nincs pénzem rá /pillanat.

De ami késik nem múlik, én szeretnék az lenni.

Bár mostanában mintha éreznék egy-két klubtagtól némi lenézést.

Sajnálom...

Link to comment
Megosztás:

Valószínűleg én sem leszek népszerű...

Nem tudom miért olyan nagy baj az off. Ha nem trágár, nem nyilvánosságot sértő dologról van szó, szerintem el kéne hogy férjen itt.

Érthető, hogy ez egy műszaki fórum, de ha nincs semmi személyes, semmi humoros rész, tehát kimarad minden off, akkor jóformán kihal a fórum, hiszen műszaki problémája hál'Istennek nincs mindig az embernek. Előbb-utóbb elmarad mindenki, kivéve néhány kitartó klubtagot.

Nem kötözködni akarok, de ha csak színtisztán műszaki dolgokról folyik a csevej, annak nincs igazi összetartó ereje, az olyan mint egy munkahely ahol megszabják hogy nem állhatsz le az udvaron beszélgetni...

Ha nem alakulnak ki kapcsolatok, miért akarnék találkozóra menni?

Én sem vagyok klubtag, nem azért mert sokallom a tagdíjat, hanem azért, mert most vettem az autómat és egyszerűen nincspénzem rá /pillanat.

De ami késik nem múlik, én szeretnék az lenni.

Bár mostanában mintha éreznék egy-két klubtagtól némi lenézést.

Sajnálom...

Itt nem erről van szó.

Link to comment
Megosztás:

Valószínűleg én sem leszek népszerű...

Nem tudom miért olyan nagy baj az off. Ha nem trágár, nem nyilvánosságot sértő dologról van szó, szerintem el kéne hogy férjen itt.

Érthető, hogy ez egy műszaki fórum, de ha nincs semmi személyes, semmi humoros rész, tehát kimarad minden off, akkor jóformán kihal a fórum, hiszen műszaki problémája hál'Istennek nincs mindig az embernek. Előbb-utóbb elmarad mindenki, kivéve néhány kitartó klubtagot.

Nem kötözködni akarok, de ha csak színtisztán műszaki dolgokról folyik a csevej, annak nincs igazi összetartó ereje, az olyan mint egy munkahely ahol megszabják hogy nem állhatsz le az udvaron beszélgetni...

Ha nem alakulnak ki kapcsolatok, miért akarnék találkozóra menni?

Én sem vagyok klubtag, nem azért mert sokallom a tagdíjat, hanem azért, mert most vettem az autómat és egyszerűen nincspénzem rá /pillanat.

De ami késik nem múlik, én szeretnék az lenni.

Bár mostanában mintha éreznék egy-két klubtagtól némi lenézést.

Sajnálom...

Inkább a mennyiséggel van baj, nem azzal hogy miről megy a csevej. Néha úgy érzem, hogy ez egy chat oldal, nem pedig fórum. A csetelést az MSN-re kéne bízni, a fórumot meg arra használni ami való, nem 2 szavas postokból kéne állnia oldalkon keresztül.

Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Inkább a mennyiséggel van baj, nem azzal hogy miről megy a csevej. Néha úgy érzem, hogy ez egy chat oldal, nem pedig fórum. A csetelést az MSN-re kéne bízni, a fórumot meg arra használni ami való, nem 2 szavas postokból kéne állnia oldalkon keresztül.

Szerintem.

Hopp-hopp,valaki ráérzett arra ami miatt megutáltam a fórumot! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.