Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Na. Ködös kipróbálva. Nem rossz. Ugyanazt vettem észre, mint Hening, hogy a balos kicsit jobban bevilágít balra.

Csináltam képeket, összehasonlítást, bal oldal ködös sima izzó, jobb oldal tompított tungsram megalight90%.

Roppant hasznos felszerelés. Volt szerencsém kipróbálni őket tejfölben, tompítottal fehér fal, csak ködösökkel látszódott a következő 50 m-es karó.

Azért normál sötétben a megalight hozza a formáját :)

Link to comment
Megosztás:

Roppant hasznos felszerelés. Volt szerencsém kipróbálni őket tejfölben, tompítottal fehér fal, csak ködösökkel látszódott a következő 50 m-es karó.

Azért normál sötétben a megalight hozza a formáját :)

Igen....ködösbe is jó lenne a megalájt.

Amí nem volt ködlámpám azt hittem kb ugyanolyan lesz mintha tompítottat használnék mert olyan sokan mennek ködössel. De így tapasztalva eléggé hülyeség...hisz a tompított sokkal jobban világít.

Link to comment
Megosztás:

Igen....ködösbe is jó lenne a megalájt.

Amí nem volt ködlámpám azt hittem kb ugyanolyan lesz mintha tompítottat használnék mert olyan sokan mennek ködössel. De így tapasztalva eléggé hülyeség...hisz a tompított sokkal jobban világít.

Nem láttál bele valahol emelt fényerős izzót? Bár lehet az a titka, hogy nem fehéren vakít, emelt fénnyel lehet nem érne ködben semmit...

Link to comment
Megosztás:

Igazad van. És ami biztos, hogy így nem maradhat ahogy most van.... :) :) :D Vagy megalájt vagy valami durva sárga izzó kellene bele.

Ha találsz valami durva sárgát légyszi szólj!

Nálam egyenlőre másra kell némi anyagi támogatás. Múlt héten felraktam a téli szettet és olyan hangja lett az autónak, mint a villamos :lol:

Jó, hogy az astrán nem kerékösszetartás, hanem széttartás van, nade ekkora??? Úgy néz ki szemből, mint az ivó zsiráf. :lol:

Úgyhogy elkell vigyem futóműállításra...

Link to comment
Megosztás:

Ha találsz valami durva sárgát légyszi szólj!

Nálam egyenlőre másra kell némi anyagi támogatás. Múlt héten felraktam a téli szettet és olyan hangja lett az autónak, mint a villamos :)

Jó, hogy az astrán nem kerékösszetartás, hanem széttartás van, nade ekkora??? Úgy néz ki szemből, mint az ivó zsiráf. :)

Úgyhogy elkell vigyem futóműállításra...

LINK ez tuti sárga valamennyire.

Más: GP Thunder 3500k rá kell kérdezni pár helyen, gondolom ilyen xenonos boltokban árulják:

gp%20thunder%203500k%209006%20plasma%20g.jpg

Link to comment
Megosztás:

http://www.rtlhirek.hu/video/72179

itt megtekinthető néhai főnökasszonyom. :)

melóhelyen is tudott pár ilyen abrakadabra mondást vetíteni.

amúgy meg az a baj, hogy ők bentragadtak....

Olyan idegesítően negédes, legalábbis nekem ez a első benyomásom. :D De mennyi fa! Egész télen lehetne tüzelni vele. Vagy építeni egy nagy hodályt astrát szerelni. :)

Link to comment
Megosztás:

Olyan idegesítően negédes, legalábbis nekem ez a első benyomásom. :D De mennyi fa! Egész télen lehetne tüzelni vele. Vagy építeni egy nagy hodályt astrát szerelni. :)

micsodi???

am egy ... szemrebbenés nélkül tud úgy hazudni, hogy tudja, hogy te tudod, hogy ő tudja, hogy hazudik :)

Link to comment
Megosztás:

Negédes, arra szokták mondani, aki túlontúl kedveskedő, lerí róla, hogy megjátsza magát, nagyon akar nyalizni.

ja ehhez hozzátartozik:

"fiúk babák volt meló lacóbácsi sok gumizás volt?"

közben seggigérő mosoly és aztán:

"hát még van jó erős félóra (16:45 kor) addig törölgessétek körbe a csempéket gyorsan."

Link to comment
Megosztás:

Hol a legnagyobb a dugattyú sebessége? A dugattyú lökethosszának a közepén. Ezért kopik hordósra a henger.

Én pedig úgy tanultam, hogy azért kopik hordósra mert ahogy jön lejebb a dugattyú a hajtókar szöge miatt egyre nagyobb az oldalra ható erő komponens ami a dugattyút a hengerfalhoz nyomja.

Persze a legnagyobb sebeség is igaz, de önmagában az nem feltétlen jelent nagyobb kopást.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nincs! Asszony hozott egy kistévét, mondván 3 éve ott áll, nem működik, hozza el alkatrésznek.

Elszórakoztam vele vagy 15 percet, jéééé ez müxik, gyorsan bevittem a gyerekhez, jó lesz neki, úgyis rágja már a fülem saját tévéért. Erre asszonykám mit mond??? Hétfőn visszaadja :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nincs! Asszony hozott egy kistévét, mondván 3 éve ott áll, nem működik, hozza el alkatrésznek.

Elszórakoztam vele vagy 15 percet, jéééé ez müxik, gyorsan bevittem a gyerekhez, jó lesz neki, úgyis rágja már a fülem saját tévéért. Erre asszonykám mit mond??? Hétfőn visszaadja :) :)

ménem mondtad, hogy megjavítottad? :D

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nincs! Asszony hozott egy kistévét, mondván 3 éve ott áll, nem működik, hozza el alkatrésznek.

Elszórakoztam vele vagy 15 percet, jéééé ez müxik, gyorsan bevittem a gyerekhez, jó lesz neki, úgyis rágja már a fülem saját tévéért. Erre asszonykám mit mond??? Hétfőn visszaadja :D :)

Jószivű asszonyod van. :)

Link to comment
Megosztás:

Ilyen nincs! Asszony hozott egy kistévét, mondván 3 éve ott áll, nem működik, hozza el alkatrésznek.

Elszórakoztam vele vagy 15 percet, jéééé ez müxik, gyorsan bevittem a gyerekhez, jó lesz neki, úgyis rágja már a fülem saját tévéért. Erre asszonykám mit mond??? Hétfőn visszaadja :) :)

Kezd el csapkodni a tetejét, közben rántsd ki a konnektorból, hogy baccameg mégse jó! :lol: Ha közben füstőt is eregetne hátulról még hitelesebb lenne. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.