Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hát igen, a hülyék magukban beszélnek :) :D :lol:

hamár ilyen kötekedős est van...

hogy lehet egy hátsó tárcsás híd 90%ban kész? leveszed a 2kereket, leveszed a 2kerékagyat, felrakod a tárcsásakat, kicseréled a kézifék kötelet, és nem rakod vissza a kerekeket?? vagy hogy? :)

Link to comment
Megosztás:

Hát igen, a hülyék magukban beszélnek :D :lol: :lol:

hamár ilyen kötekedős est van...

hogy lehet egy hátsó tárcsás híd 90%ban kész? leveszed a 2kereket, leveszed a 2kerékagyat, felrakod a tárcsásakat, kicseréled a kézifék kötelet, és nem rakod vissza a kerekeket?? vagy hogy? :)

Kakaskodni sem itt kéne. Ma úgy is nagyon benne van a kezemben a "törölgetés". :)

Link to comment
Megosztás:

Valahogy nekem ez a kadettes visszapillantó jobban tetszik mint a gömbölyű.

Amúgy valaki nem tudja mennyibe kerül lefóliázni az ablakokat?

Az "A" Corsáé sem utolsó :lol: :lol:

Vasárnap kimész a talira a sámsoni útra, kint lesz kocsistól-mindenestől Nagy Tomi alias "Huri" és ad neked egy árajánlatot mivel ő azzal foglalkozik (egy szemüveges srácot keress).. :D

------------------------------------------------------

Ma mindenki balos? ;) Az én napom sem volt zökkenőmentes :P reggel elszúrta az égőt a dobkilépő, rohantam a sloziról mint a veszedelem :) utána megúsztuk kevesebb autóval -hát nem befutott egy fuvar bitumen? :lol: A délutáni Unixolásnak lőttek. Oks, fejtsünk le, az anyag persze nem jön, bedermedt a csőbe valami oknál fogva, jó -gázperzselőt neki (ez minusz 1 óra) erre megindul de a szintjelző sz@r hát nyelhetem a füstjét jó 20 percig :D és mindjárt 12h18m-el zártam :lol: extra, hogy hajnal 2-re mehetek megint... :P :) B)

Link to comment
Megosztás:

Ékezetless testvérem! B) Régen én is ékezetmentes huszár voltam, hasonló okból. ;)

Magyarra állítva is lehet írni ékezetmentesen. :lol:

hát úgy is ír, de pont ez a probléma :P

nehogymá te tudd, majd ő megnézi...én sem tudom, sosem csináltam ilyen átalakítást :lol: :)

:D

Ha, ha, ha........

okostojás :)

le is közölték, ki is lett árgyalva stb... ne a tesód szerelje már a vasadat, hanem te, csak instrukciókat kérj tesódtól, és nem kerülsz ilyen helyzetbe :lol:

Link to comment
Megosztás:

hamár ilyen kötekedős est van...

hogy lehet egy hátsó tárcsás híd 90%ban kész? leveszed a 2kereket, leveszed a 2kerékagyat, felrakod a tárcsásakat, kicseréled a kézifék kötelet, és nem rakod vissza a kerekeket?? vagy hogy? :)

Én az egész hídat cseréltem. :)

Áruld már el, hogyan cseréljem ki a kötelet, ha se az astráé, se a vectráé nem jó!!

Estleg csináltál már ilyet???

A fékcső, a kézifékbowden, se stimmel!!! Ezt vajon ki tudta????

Link to comment
Megosztás:

Én az egész hídat cseréltem. :)

Áruld már el, hogyan cseréljem ki a kötelet, ha se az astráé, se a vectráé nem jó!!

Estleg csináltál már ilyet???

A fékcső, a kézifékbowden, se stimmel!!! Ezt vajon ki tudta????

mondjuk erről mesélhetnél, hogy miért nem passzol egyik se?

az astráé azért nem jó, mert a hídon a tartókonzolok nem ott vannak, de arról Gabi azt mondta, át kell hegeszteni, és jó lesz úgy.

a fékcsövek meg azért nemjók, mert a patronos megoldás nem egyezik meg a veki megoldásával, ami ugye nem fix terhelésre van beállítva, hanem változik terhelésre.

a pótkeréktartón lévő konzolba kell beaggatni azt a fékerőállítószerkezetet, jól gondolom?

Link to comment
Megosztás:

Pont a Te véleményedre nem voltam kiváncsi!!!!

gya he gyerek

vegyél már vissza, ha egy kicsit úgy olvasnád el, hogy a jót is látsd a hszekben, akkor észrevennéd, hogy én támogatólag írtam....

de ha így reagálsz akkor mondhatom azt is hogy bek@phatod.

Link to comment
Megosztás:

Én az egész hídat cseréltem. :)

Áruld már el, hogyan cseréljem ki a kötelet, ha se az astráé, se a vectráé nem jó!!

Estleg csináltál már ilyet???

A fékcső, a kézifékbowden, se stimmel!!! Ezt vajon ki tudta????

zil hidat raktál fel vagy miért nem stimmel? csináltam már ilyet hoppá :)

meg kell mondani a bótba h tárcsás hídhoz kell kézifékkötél, és lám pont jó...

Link to comment
Megosztás:

zil hidat raktál fel vagy miért nem stimmel? csináltam már ilyet hoppá :)

meg kell mondani a bótba h tárcsás hídhoz kell kézifékkötél, és lám pont jó...

bocs, de én nem csináltam ilyet, szóval nézd el nekem:)

bótosbácsitól astrára vagy vekire kell kérni a tárcsás kézifékkötlet? vagy Zilre? :)

mondjuk astráéra gondolnék....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.