Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mi a baj a sárga indexekkel??? Én pl azon gondolkodom nem néz-e ki azzal jobban. :)

Szem fehér autóhoz jobban néz ki a fehér index. Nekem legalábbis jobban bejön. Nekem is annó sárga volt, de láttam több fehér astrán fehér indexet és megtetszett. Valahogy jobb. Hozzáteszem, ez az én véleményem. :) a sárga az olyan régimódi. :D

Link to comment
Megosztás:

nah lehet cserélni

indexet égőstül foglalatostul :D

meglesz...:lol: Bár még most sincs kész....el nem tudom képzelni mi a lóf*szt csinálnak már eddig vele..Pedig már össze van rakva,a hengerfejet is összerakták...minden kész van. Erre amikor a szervizest hívjuk mindíg csak azt az 1 szót mondja már lassan 1 hete...."HOLNAP"..... :) :)

Link to comment
Megosztás:

meglesz...B) Bár még most sincs kész....el nem tudom képzelni mi a lóf*szt csinálnak már eddig vele..Pedig már össze van rakva,a hengerfejet is összerakták...minden kész van. Erre amikor a szervizest hívjuk mindíg csak azt az 1 szót mondja már lassan 1 hete...."HOLNAP"..... :) :)

Úgy készül, mint a lucaszék! :D Nézz a körmére a szerelőnek! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy készül, mint a lucaszék! :) Nézz a körmére a szerelőnek! :D :lol:

a szerelő szégyenére legyen mondva szombaton délután faterom unalmában elment a szervizbe ( én nem voltam itthon pedig mentem volna :lol: na meg b*szott szólni a szándékáról.. ) aztán ő segített a szerelőnek tenni összefelé.... :)

Link to comment
Megosztás:

a szerelő szégyenére legyen mondva szombaton délután faterom unalmában elment a szervizbe ( én nem voltam itthon pedig mentem volna :) na meg b*szott szólni a szándékáról.. ) aztán ő segített a szerelőnek tenni összefelé.... :)

ennyi huzavona után már gyanús lehet a minőség is:(

Link to comment
Megosztás:

ennyi huzavona után már gyanús lehet a minőség is:(

Hát...az itt a baj hogy vállalkozónál van. Az meg arra fogja hogy "nem csak az astra van nála". Meg elküldi a hengerfejet csinálni...erre az akinek csinálnia kéne nem dolgozik rajta, meg késve szállítja vissza, meg ilyesmi. Minőséggel nem lesz gond hiszen azért folyamatosan ellenőrizve voltak. Csak a megbízhatóság, az hogy szarnak rá hogy csinálni kéne..ezzel van a baj. :) Nagyon bízok benne hogy vasárnapra kész lesz.:)

Na meg elégsokba kerül. Próbáljon meg valamit elrontani benne vagy rosszul megcsinálni...

Link to comment
Megosztás:

a szerelő szégyenére legyen mondva szombaton délután faterom unalmában elment a szervizbe ( én nem voltam itthon pedig mentem volna :D na meg b*szott szólni a szándékáról.. ) aztán ő segített a szerelőnek tenni összefelé.... :)

Akkor ha a faterod is segített neki, akkor a végén az fizetnivalóból is faragjatok le... :lol:

ennyi huzavona után már gyanús lehet a minőség is:(

Valszeg ne a legtutibb szerelő... :) Gizit nem vinném hozzá! Nekem a szerelő a komlett kuplungcserére azt mondta, hogy leviszem reggel 8-ra, délkörül mehetek érte. A munkadíj az 10pezó.

Link to comment
Megosztás:

Akkor ha a faterod is segített neki, akkor a végén az fizetnivalóból is faragjatok le... :)

Valszeg ne a legtutibb szerelő... :) Gizit nem vinném hozzá! Nekem a szerelő a komlett kuplungcserére azt mondta, hogy leviszem reggel 8-ra, délkörül mehetek érte. A munkadíj az 10pezó.

Hát mindenképp :D Nem úgy működik az ahogy móricka elképzeli. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Akkor ha a faterod is segített neki, akkor a végén az fizetnivalóból is faragjatok le... :D

Valszeg ne a legtutibb szerelő... :) Gizit nem vinném hozzá! Nekem a szerelő a komlett kuplungcserére azt mondta, hogy leviszem reggel 8-ra, délkörül mehetek érte. A munkadíj az 10pezó.

ablakos váltónál nem is csoda, hogy csak ennyi :)

de igazából még ha ki kell venni a váltót... még akkor is megoldható 8-12 ig

Link to comment
Megosztás:

de minek zártad le a végét? :)

Hát mert csak 5 méter hosszú, és ha lezárom a végét akkor legalább onnan nem ver be az eső. Csináltam egy felhajtható ajtót, hátra tudok menni ha kell. Majd lezárom az elejét is, van egy csomó nádam azzal akarom megcsinálni.

ennyi huzavona után már gyanús lehet a minőség is:(

Jó munkához idő kell. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát mert csak 5 méter hosszú, és ha lezárom a végét akkor legalább onnan nem ver be az eső. Csináltam egy felhajtható ajtót, hátra tudok menni ha kell. Majd lezárom az elejét is, van egy csomó nádam azzal akarom megcsinálni.

Jó munkához idő kell. :lol:

jaa alét ház közt állsz akkor??

értem

akkor nemszóltam :)

szarhoz megmégtöbb :)

mert azt vkinek megint meg kell csinálni jól :D

Link to comment
Megosztás:

jaa alét ház közt állsz akkor??

értem

akkor nemszóltam :)

szarhoz megmégtöbb :)

mert azt vkinek megint meg kell csinálni jól :D

Ott-ott, majd dobok fel képet. Végülis spóroltam két falat, meg csak egyik oldalra kellett oszlop, mert a másikon befúrtam a falba. Öszesen nem volt 30ropi. Ennél olcsóbban nem lehet. Csak a csillaggarázs. :lol: De le kéne még köveznem , mert télen bentragadok.

Link to comment
Megosztás:

Novy!

Jóltudom hogy Te benne vagy ebben az autószerelő szakmában? Így mint hozzáértő ember, Te 350ezer Forintra mit mondasz? Túl drága, túl olcsó, vagy megfelel egy generálnak?

hát még igencsak kezdő voltam benne, és ott is hagytam... egyenlőre.

de ahogy emlékszem kb reális

drága a gépműhely is

az alaktrész is

nincs rajta ahhozképest sok munkadíj, attól, hogy 350

Link to comment
Megosztás:

hát még igencsak kezdő voltam benne, és ott is hagytam... egyenlőre.

de ahogy emlékszem kb reális

drága a gépműhely is

az alaktrész is

nincs rajta ahhozképest sok munkadíj, attól, hogy 350

Csak maga a hengerfej volt 70ezer... :) :) Nemtudom munkadíjnak mennyit számol fel. Akiknek mondtam ( nem igazán hozzáértő emberek ) mind azt mondták 1ből hogy miért nem vettél 1 újat inkább...Hát mondom mert talán lehet h abba is szar a motor.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.