Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

így minjá más B)

de akkor is hirtelen tüntek el

Lehet hogy más is szokott ebédelni rajtam kívül? :lol: :D Amúgy meg OFF.... ezaz fogd rá a nyuszira :)

Szerintem dieselnél is ugyanúgy felszereltségfüggő, mint a benzinesnél.

jaja. Enyémbe se van. Nem mintha annyi extra lenne benne :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Én azzal kezdtem, hogy a tecsóban vettem a kocsihoz kormányvédőt, mert nagyon vékonynak találtam a kormányt. Le akartak beszélni róla, merthogy ha hirtelen kormánymozdulatot teszek, akkor elcsúszik a kormányon, és megnézhetem magam! Ehhez képest úgy rászorul, hogy alig lehet leszedni, és gumis a belseje és egyáltalán nem tud elcsúszni. Unalomképpen összeraktam a régi műszeregységet, meg kicsit pakolásztam az Opeles szekrényemben.

Nálunk is így volt. Megjött németből, már tettünk is rá. Régen az 1es Golfon volt olyan kamionos izé amit Novy említett...Errefelé ( lehet máshol ) úgy hívják hogy csocsó. :lol: Aztán 1 ellenőrzésnél a rendőrök azt mondták hogy sürgősen vegyük le mert valamiért szabálytalan...Akkor úgy ahogy van idegességből ki lett bacva az ablakon. :)

Szerintem dieselnél is ugyanúgy felszereltségfüggő, mint a benzinesnél.

GL felszereltség...( fogalmam sincs mi ) sztem fapad... és dizel az enyém. Nincsen benne szervó. Viszont az érzet az olyan mintha lenne :D :lol:

( MIÉRT CSINÁLTA MEG MEGINT UGYANAZT A HOZZÁSZÓLÁST?! ) :)

Link to comment
Megosztás:

Két órát voltam el, baszki, és négy oldalt teleirtatok már megint... :lol:

Amire felfigyeltem, az a szervós fejtegetés...Én eddig teljes mértékben meg voltam róla győződve, hogy a dieselekben alapból benne van, ezek szerint mégsem!? :lol: Ez csak a "mostani" kocsikban alap? :)

:) A benzinest mivel könnyebb kormányozni a dízelnél? :D A haver dizilében pl van szervó. Ez felszereltségfüggő.

Link to comment
Megosztás:

Én is akartam tenni bele szervót, de nem egy elhanyagolandó szempont, hogy egyel több hibaforrás...

Itt 10fok és esik az eső. :)

Hát én most megmentettem az ékszíjától, a tárcsát tekergetve úgy tűnik csapágyas pöppet :D úgyhogy szalonnaszervó rulez :P úgyis jobban csúszkál a nedves aszfalton úgyhogy szükségtelen.. B) ;)

Itt is ne aggódj... :lol:

Há én nemtom de mindenki eltűnt... :lol:

Jah, én spec míg feltettem a winfos 7-et mert nyekkelt a betonystabil pistasp2 meg vele együtt a livemesszendzser (előbbi néhány perc múlva halál :P utóbbi totál halál amint szabadra váltok -úgyhogy ezentúl hanyagolom, a yahu msg mégiscsak stabilabb :) :lol: ) köözben leszedtem azt a műanyag védőt a kerékívtől, hogy leszaggassam az ékszíjat úgyhogy került ez-az hirtelen.. :lol:

Szerintem dieselnél is ugyanúgy felszereltségfüggő, mint a benzinesnél.

Jaja.. :D

Link to comment
Megosztás:

:) A benzinest mivel könnyebb kormányozni a dízelnél? :D A haver dizilében pl van szervó. Ez felszereltségfüggő.

A nyomatéknak súlya van :lol: :P :lol:

3kor? ;)

:P

am meg nemtom észreveheő e a különbség:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=a0782eb77...&aid=150447

:lol:

ha most jutottam oda... :)

Miért mosod mosógépben szerencsétlen kutyát? De ha már mosógépben mosod, legalább ne a szárítóban szárítsd B)

Link to comment
Megosztás:

GL felszereltség...( fogalmam sincs mi ) sztem fapad... és dizel az enyém. Nincsen benne szervó. Viszont az érzet az olyan mintha lenne :) :)

Nekem is GL. indításgátló, riasztó, állítható ülésmagasság... Én is álló helyben egy kézzel simán tekerem úgy a kormányt, mintha szervó lenne benne.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is GL. indításgátló, riasztó, állítható ülésmagasság... Én is álló helyben egy kézzel simán tekerem úgy a kormányt, mintha szervó lenne benne.

Nekem nincs benne indításgátló, se riasztó gyárilag, pedig GL. :) az ülésmagasságállítás az megvan :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem is GL. indításgátló, riasztó, állítható ülésmagasság... Én is álló helyben egy kézzel simán tekerem úgy a kormányt, mintha szervó lenne benne.

Állítható ülésmagasság az megvan, de riasztó nincs, és mi az az indításgátló? :D olyan sincsen sztem benne

Jah, én spec míg feltettem a winfos 7-et mert nyekkelt a betonystabil pistasp2 meg vele együtt a livemesszendzser (előbbi néhány perc múlva halál :lol: utóbbi totál halál amint szabadra váltok -úgyhogy ezentúl hanyagolom, a yahu msg mégiscsak stabilabb :) B) ) köözben leszedtem azt a műanyag védőt a kerékívtől, hogy leszaggassam az ékszíjat úgyhogy került ez-az hirtelen.. :)

Legalább lefoglaltad magad ;) Én kíndózhoz nem nyúlok mert az félnap míg ezen az ürüléken újrateszem...kint semmi dolgom nem akad, ha akadna se csinálnám mert reggel óta szakad az eső és már szürkül...Pedig olyan mintha nemrég virradt volna :lol:

Link to comment
Megosztás:

A nyomatéknak súlya van B) :lol: :)

ha most jutottam oda... :)

Miért mosod mosógépben szerencsétlen kutyát? De ha már mosógépben mosod, legalább ne a szárítóban szárítsd :D

valamiért annyira összegubancolódott a szőre, hogy nem tudtu kifésülni, és úgy meg nem maradhtott, le kellett vágni neki :lol:

kajak mint egy szönyeg, úgy össze volt állva a szőre.

Link to comment
Megosztás:

3kor? :)

:lol:

am meg nemtom észreveheő e a különbség:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=a0782eb77...&aid=150447

:)

A baoldali kutyát miért nem eteted? :D Én tegnap vettem a kiskutyának nyakörvet, meg pórázt, mert az assony majd úgy akarja vinni jövő héten állatorvoshoz, hogy majd szépen sétál. Aham, ahogy rácsatolom a pórázt egy lépést sem jön tovább. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Állítható ülésmagasság az megvan, de riasztó nincs, és mi az az indításgátló? :) olyan sincsen sztem benne

Legalább lefoglaltad magad :lol: Én kíndózhoz nem nyúlok mert az félnap míg ezen az ürüléken újrateszem...kint semmi dolgom nem akad, ha akadna se csinálnám mert reggel óta szakad az eső és már szürkül...Pedig olyan mintha nemrég virradt volna :)

Mostmár nekem sincs benne, mert kiszedtem! Idegesített... :D

OFF! Én már vagy 4 napja a win7 ultimate-et használom! Bakker! Nagyon ott van, stabil. Ez a végleges, most megjelent verzió. Nekem bejött... :lol:

Link to comment
Megosztás:

A baoldali kutyát miért nem eteted? :) Én tegnap vettem a kiskutyának nyakörvet, meg pórázt, mert az assony majd úgy akarja vinni jövő héten állatorvoshoz, hogy majd szépen sétál. Aham, ahogy rácsatolom a pórázt egy lépést sem jön tovább. B)

meg kell szoktani, aztán csak úgy fogja már húzni, mondjuk a miénk másnap már csak úgy indult akapufelé a nyakörvvel.

tudta, hogy ha csörög a lánc, akkor séta :)

Mostmár nekem sincs benne, mert kiszedtem! Idegesített... :D

OFF! Én már vagy 4 napja a win7-et használom! Bakker! Nagyon ott van, stabil. Ez a végleges, most megjelent verzió. Nekem bejött... :lol:

akkor kopizzad átfelé, és csomagold a dobbetét mellé :lol:

Link to comment
Megosztás:

OFF! Én már vagy 4 napja a win7-et használom! Bakker! Nagyon ott van, stabil. Ez a végleges, most megjelent verzió. Nekem bejött... :lol:

Tudnál dobni a mailemre valami offlány aktivátort 32 biteshez? :) az emesenem kimeredt.. Nekem valami ungarisse verzió van, haver szerint eredeti, kéri is a licenszét..

akkor kopizzad átfelé, és csomagold a dobbetét mellé :D

Jól beszélsz! :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

És egy olyat lemásoltatni ( természetesen chipestől ) igaz hogy 30ezer vagy még több? :)

Nem. A zafirába 25-ből megvolt az új :D :) (jó az távrányítós is, meg nem is mi fizettük :lol: )

ja

hé Dáwidka

amiket bont a csákó.

azokközzü egyiknek se olyan a kulcsa, hogy meg lehet nyomni a jelet, mint egy gombot???

ha olyan, akkor az kellene

megnézem majd.

Link to comment
Megosztás:

És egy olyat lemásoltatni ( természetesen chipestől ) igaz hogy 30ezer vagy még több? :)

10 körül fáj.. :D helye válogatja, nézz el a corába.. :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor nem is olyan sok. Ott van kulcsmásoló? :) Látszik hogy ritkán járok Coraba.

Télen amikor leesik az első hó,a körforgalomban...ott a BMW-sek meg Zsigások hú de csapják :lol:

Hogyne lenne :lol: az én bicskakulcsos kócomba ők csinálták a chipet meg a kulcsszárat..

Én meg a parkoló végében izgatom a kéziféket -esetenként :D egyik oldalról át a másikra.. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.