Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nekem is ilyen ráhúzós van

nekem a tiéd is tetszik...

jó a fogása :)

:) Nekem sincs vele semmi bajom. vagyis...nyáron ha nagyon meleg van és túlságosan izzad az ember tenyere akkor kicsit csúszós. De az sem olyan vészes. Mikor mentem vele nyáron a nagy melegbe pestre, akkor volt hogy 1 párszor megtörölgettem a tenyeremet mert éreztem hogy kissé mintha csúszna. De mondom tényleg nem olyan gáz.

Link to comment
Megosztás:

:D Nekem sincs vele semmi bajom. vagyis...nyáron ha nagyon meleg van és túlságosan izzad az ember tenyere akkor kicsit csúszós. De az sem olyan vészes. Mikor mentem vele nyáron a nagy melegbe pestre, akkor volt hogy 1 párszor megtörölgettem a tenyeremet mert éreztem hogy kissé mintha csúszna. De mondom tényleg nem olyan gáz.

a gyárival is izzadna

ezért szoktam egyesen járatni a ventit, és odatartom néha

apropó venti

a középső befújóktól lehet meg fogok válni... és kap egy lcdkijelzőt... valamelyik nap láttam egy megoldást rá, és nekem tetszik :)

vagy egy kétdines dvds fejet, aminek már kijelzője is van :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem vehetne, de csak azt amire rámutatok hogy azt. :) :)

ébredjééé fel :D

:lol:

mondjuk...

faterom is az mondta, hogy amiért most megfelezi a fizumat... majd nyáron bepótol a kocsiba... vagy sikkasztanom kellessz, és később fognak előjönni nagyobb összegek... vagy egy az egyben azt a pénzt fogom költeni olyanra, hogy: GSI ülés, rugó, hátsó krist lámpa stb stb :lol:

Link to comment
Megosztás:

vezérlőpultban van az is avatar aláírás vagy micsoda

van külön ilyen aláírás meg avatar beállítások. Az aláírásnál a hozzászólás alatti szöveget tom állítani, az avatar beállításnál pedig csak a képet ami megjelenjen. :) Nah, mindegy nemfontos, de azért köszi :lol:

Na hogy tetszik a felni? :) :D occsób így..

Link to comment
Megosztás:

van külön ilyen aláírás meg avatar beállítások. Az aláírásnál a hozzászólás alatti szöveget tom állítani, az avatar beállításnál pedig csak a képet ami megjelenjen. :) Nah, mindegy nemfontos, de azért köszi :lol:

Na hogy tetszik a felni? :) :D occsób így..

ott van az pedig

a felnni meg látszik hogy szerkeszette :lol:

de hol vannak a többiek?

Link to comment
Megosztás:

Van jobb dolgom is, minthogy szétoffoljam a fórumot és szerintem a többieknek is. :)

off?

te mindig ezzel az offal jössz

sztem a kormány az autóhoz tatozik

dita kulcsbezárása is, téligumija is az antennája is a talik is

csak pár dolog, amit ma délután beszéltünk :)

egyébként meg Dáwid az egyik fő offoló, ha már ragaszkodsz, hogy minden off, és ő sincs

Link to comment
Megosztás:

off?

te mindig ezzel az offal jössz

sztem a kormány az autóhoz tatozik

dita kulcsbezárása is, téligumija is az antennája is a talik is

csak pár dolog, amit ma délután beszéltünk :)

egyébként meg Dáwid az egyik fő offoló, ha már ragaszkodsz, hogy minden off, és ő sincs

Végülis....Nem véletlenül Egyéb csevegés a téma címe...:) Tehát minden ami autóval kapcsolatos ide tartozik. Ha elkezdenénk pl pc játékokról beszélni az lenne off...vagy a horgászat...na meg ez...ez hogy beszélünk az offról ez is off.

Link to comment
Megosztás:

off?

te mindig ezzel az offal jössz

sztem a kormány az autóhoz tatozik

dita kulcsbezárása is, téligumija is az antennája is a talik is

csak pár dolog, amit ma délután beszéltünk :)

egyébként meg Dáwid az egyik fő offoló, ha már ragaszkodsz, hogy minden off, és ő sincs

Nem érdekel, hogy miről volt szó, csak jeleztem, hogy mindenkinek van jobb dolga, mint itt csevegni... :)

Link to comment
Megosztás:

Végülis....Nem véletlenül Egyéb csevegés a téma címe...:) Tehát minden ami autóval kapcsolatos ide tartozik. Ha elkezdenénk pl pc játékokról beszélni az lenne off...vagy a horgászat...na meg ez...ez hogy beszélünk az offról ez is off.

offolunk is ez tény, de már unom, hogy Day mindig azzal jön(sz) hogy nem érsz rá offolni velünk.

akkor nem kell még ennyit se írni.

de visszaolvasgattam pár oldalt, és még Lalee történetében is van autóstéma, sőt azért írta, mert az önindítót a mezőjáró autón is kocogtatni kellett.

na ennyit erről, le kellene venni az OFF szemüveget, és a témákhoz hozzászólni, nem csak leszólni mindig mindent.

:)

Link to comment
Megosztás:

offolunk is ez tény, de már unom, hogy Day mindig azzal jön(sz) hogy nem érsz rá offolni velünk.

akkor nem kell még ennyit se írni.

de visszaolvasgattam pár oldalt, és még Lalee történetében is van autóstéma, sőt azért írta, mert az önindítót a mezőjáró autón is kocogtatni kellett.

na ennyit erről, le kellene venni az OFF szemüveget, és a témákhoz hozzászólni, nem csak leszólni mindig mindent.

:)

így van! :) :D

Link to comment
Megosztás:

nekem ilyen hoishíják van rajta...ez a kormányvédő biszbasz.

Ilyen

Én azzal kezdtem, hogy a tecsóban vettem a kocsihoz kormányvédőt, mert nagyon vékonynak találtam a kormányt. Le akartak beszélni róla, merthogy ha hirtelen kormánymozdulatot teszek, akkor elcsúszik a kormányon, és megnézhetem magam! Ehhez képest úgy rászorul, hogy alig lehet leszedni, és gumis a belseje és egyáltalán nem tud elcsúszni. Unalomképpen összeraktam a régi műszeregységet, meg kicsit pakolásztam az Opeles szekrényemben.

Link to comment
Megosztás:

Két órát voltam el, baszki, és négy oldalt teleirtatok már megint... :D

Amire felfigyeltem, az a szervós fejtegetés...Én eddig teljes mértékben meg voltam róla győződve, hogy a dieselekben alapból benne van, ezek szerint mégsem!? :) Ez csak a "mostani" kocsikban alap? :)

Link to comment
Megosztás:

Két órát voltam el, baszki, és négy oldalt teleirtatok már megint... :D

Amire felfigyeltem, az a szervós fejtegetés...Én eddig teljes mértékben meg voltam róla győződve, hogy a dieselekben alapból benne van, ezek szerint mégsem!? :) Ez csak a "mostani" kocsikban alap? :)

Szerintem dieselnél is ugyanúgy felszereltségfüggő, mint a benzinesnél.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.