Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

11fok, és most kezd szemetelni az eső, pedig éppen azon gondolkodtam, hogy elmegy lemosatni a kocsit. Tegnap vettem szilikont, és az összes ajtókédert, zárat, kilincset, zsanért befújtam vele, meg kiporszívóztam a kocsit, még az utastérszűrő alól is kiszívattam a faleveleket. Most azon tűnödök mit tudnék még szerelni rajta. :)

Az enyém olyan dzsuvás, hogy a színe sem látszik.

Link to comment
Megosztás:

Nagyon közel álltam ahoz, hogy elboruljon az agyam. Főleg, hogy nem egyedül voltam a kúton! :) Ciki volt! :)

a ciki az mikor a fodrásszalonból kérsz hajcsattot, mert bezártad a kocsit, és azzal nyitod ki, nappal csúcsforgalomban, és a fodrszok ott szurkolnak hogy sikerüljön

na az ciki :D

Link to comment
Megosztás:

Nagyon közel álltam ahoz, hogy elboruljon az agyam. Főleg, hogy nem egyedül voltam a kúton! :D Ciki volt! :)

Akkor képzed miyen volt amikor megvettem a kocsit, és carakodott az imdítómotor, kiskalapáccsal kellett kocogtani, hogy behúzzon. Néztek rám páran furcsán amikor kalapáccsal a kezemben a motor fölé hajoltam. :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sanya nem teszek bele szervót, én bírom csavarni, menetközben nem is érzem, álló helyben meg erős vagyok :)

Én is akartam tenni bele szervót, de miután kipróbáltam több szervós astrát, úgy döntöttem nem teszek bele. Észrevehető különbséget csak álló helyben tapasztaltam. Úgy hallottam, hogy az f astráké a legkönnyebb kormány, szervó nélkül. Ja és nem egy elhanyagolandó szempont, hogy egyel több hibaforrás...

Na mi a téma emberek? Itt szánsájn van 19 fok.

Itt 10fok és esik az eső. :)

Link to comment
Megosztás:

Én is akartam tenni bele szervót, de miután kipróbáltam több szervós astrát, úgy döntöttem nem teszek bele. Észrevehető különbséget csak álló helyben tapasztaltam. Úgy hallottam, hogy az f astráké a legkönnyebb kormány, szervó nélkül. Ja és nem egy elhanyagolandó szempont, hogy egyel több hibaforrás...

Itt 10fok és esik az eső. :)

Ez így van! Mikor havernak odaadtam hogy próbáld ki milyen is az enyém. ( neki van a 9n-es VW Poloja ) Akkor megkérdezte hogy ebbe van szervó? mondom nincsen. Erre mondta hogy de biztos hogy van benne, hát olyan könnyű tekerni. Aztán ott győzködtem hogy nincs benne szervó. Ahoz a polohoz képest tényleg baromi könnyű. Poloval míg birkozok addig az astráét tenyérrel tekerem :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ez így van! Mikor havernak odaadtam hogy próbáld ki milyen is az enyém. ( neki van a 9n-es VW Poloja ) Akkor megkérdezte hogy ebbe van szervó? mondom nincsen. Erre mondta hogy de biztos hogy van benne, hát olyan könnyű tekerni. Aztán ott győzködtem hogy nincs benne szervó. Ahoz a polohoz képest tényleg baromi könnyű. Poloval míg birkozok addig az astráét tenyérrel tekerem :) :D

Én is tenyérrel tekerem, ki is kopott a szivacsig a kormányom teteje :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

a ciki az mikor a fodrásszalonból kérsz hajcsattot, mert bezártad a kocsit, és azzal nyitod ki, nappal csúcsforgalomban, és a fodrszok ott szurkolnak hogy sikerüljön

na az ciki B)

:)

Akkor képzed miyen volt amikor megvettem a kocsit, és carakodott az imdítómotor, kiskalapáccsal kellett kocogtani, hogy behúzzon. Néztek rám páran furcsán amikor kalapáccsal a kezemben a motor fölé hajoltam. :) ;)

Tegnap előtt tapasztaltam. eljöttek a hugomék este hozzánk és kitalálták anyámmal, hogy elmennek a boltba. Majd egy óra múlva csörög a telefon, hogy nem indul a munkáshatárjáró terepjáró. Sógorral elmentünk a bolthoz, ami gyalog kb. 10 perc-re van, majd feleségükre várakozó emberkék előtt nekiestünk ütögetni az indítómotort. Még jó, hogy ki van emelve az autó, így elég volt a kerékjáratnál benyúlni. Persze ők a művelet alatt az autóban voltak. Beindult, hazamentek, mi meg akik jól végezték dolgukat, bementünk a boltba. :D Hazasétáltunk, az autó a ház előtt, ők sehol, majd a barátosném mondja, hogy elmentek a zöldségeshez, ami messzebb van tőlünk, mint a bolt! Gyalog! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

:)

Tegnap előtt tapasztaltam. eljöttek a hugomék este hozzánk és kitalálták anyámmal, hogy elmennek a boltba. Majd egy óra múlva csörög a telefon, hogy nem indul a munkáshatárjáró terepjáró. Sógorral elmentünk a bolthoz, ami gyalog kb. 10 perc-re van, majd feleségükre várakozó emberkék előtt nekiestünk ütögetni az indítómotort. Még jó, hogy ki van emelve az autó, így elég volt a kerékjáratnál benyúlni. Persze ők a művelet alatt az autóban voltak. Beindult, hazamentek, mi meg akik jól végezték dolgukat, bementünk a boltba. :) Hazasétáltunk, az autó a ház előtt, ők sehol, majd a barátosném mondja, hogy elmentek a zöldségeshez, ami messzebb van tőlünk, mint a bolt! Gyalog! :D :lol:

örülj neki

mehettetek volna da is :lol:

de am hantázol öcsi!!! ugye hogy találkozol sógoroddal

és a dobbetétem? B)

Link to comment
Megosztás:

nekem ilyen hoishíják van rajta...ez a kormányvédő biszbasz.

Ilyen

http://kep.ivpicture.hu/222775.jpg

Nem tecc :) Volt egy ráhúzós bőr, nem zsinóros, hanem ráhúzós, rászorulós, de azt is leszedtem :)

inkább a kormány legyen rendben :lol:

Nekem is dettó... ;)

Mostmár nekem is kell tennem rá valamilyet.

Vegyél egy kormányt :P :lol: (és csinálj te is egy videót a levételről, mint mi. Haverral szétröhögtük az agyunkat mire leszedtük :D B)

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem, nincsen lyuk az antennán. Akkor valószínűleg elektromos?

nem tuti... de lehet...

vagy szétszedeted vkivel, és ha van ott vmi dobozszerű, akkor az... vagy megpróbáljátok csavarhúzóval kihúzni óvatosan, ha megindul, aztán kézzel kihúzható, akkor nem, de hacsak nehezen akkor az :)

Lalee jólenne ha jövőhéten elintéznéd, mert 15.én szándékomban állt elmenni érte....

Link to comment
Megosztás:

Nem tecc :D Volt egy ráhúzós bőr, nem zsinóros, hanem ráhúzós, rászorulós, de azt is leszedtem :)

inkább a kormány legyen rendben :lol:

ez még 2002es 'fatertuning'. Ő vette rá amikor bejött németországból a kocsi. :lol: Vannak még neki ilyen 'tuningjai'...a legjobban viszont a tejszinhab kupak a vonóhorgon 'tuningot' utálom :) Mindíg lehajigáltam róla...Szerencsére 1 ideje már normális kupak van rajta amit oldalt 1 csavarral rá lehet húzni hogy ne lopják le B)

Link to comment
Megosztás:

Vegyél egy kormányt ;) :lol: (és csinálj te is egy videót a levételről, mint mi. Haverral szétröhögtük az agyunkat mire leszedtük :) B)

már gondoltam rá, majd meglátom. De ha veszek és cserélem, akkor megörökítem azt a pillanatot is, mikor mellbevág a kormány, mikor húzom lefelé! :)

áááá! ez ilyen öreguraskalaposretrósvareszosladás fíling! Mindegy, ha egy macskát, vagy egy nyulat tekernél körbe a kormányon! :lol:

Lalee jólenne ha jövőhéten elintéznéd, mert 15.én szándékomban állt elmenni érte....

azért írtam! :P

Link to comment
Megosztás:

ez még 2002es 'fatertuning'. Ő vette rá amikor bejött németországból a kocsi. :) Vannak még neki ilyen 'tuningjai'...a legjobban viszont a tejszinhab kupak a vonóhorgon 'tuningot' utálom :) Mindíg lehajigáltam róla...Szerencsére 1 ideje már normális kupak van rajta amit oldalt 1 csavarral rá lehet húzni hogy ne lopják le róla :lol:

nekem is ilyen ráhúzós van

nekem a tiéd is tetszik...

jó a fogása :D

Link to comment
Megosztás:

ez még 2002es 'fatertuning'. Ő vette rá amikor bejött németországból a kocsi. :D Vannak még neki ilyen 'tuningjai'...a legjobban viszont a tejszinhab kupak a vonóhorgon 'tuningot' utálom :) Mindíg lehajigáltam róla...Szerencsére 1 ideje már normális kupak van rajta amit oldalt 1 csavarral rá lehet húzni hogy ne lopják le :lol:

A barátosném tesójának meg egy sárga gumikacsa van ráhúzva. :)

Link to comment
Megosztás:

nálam meg mindenki csak megtűrt személy a kocsiban. ha azt mondom h kapaszkodni kell akkor kapaszkodni kell :)

most ez mire is jött? :)

am ha cserélni fogok kormányt, csak a 3 ágúra fogom.. ha kopott lehet behúzatom bőrrel, van itt egy bútorkárpitos... gondolom ezzel is megbírkózik...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.