Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Központis és be volt zárva a hátulja? :) Nálam a hátsó csak akkor záródik be ha szándékosan kulccsal, vagy elől a központival... :)

Ez úgy indult, hogy kihoztuk a gumikat a lakásból és csak a csomagtartó ajtaját nyitottam ki, kulccsal. Mielött kivettem volna a kulcsot visszazártam, mert vásárolni akartunk menni, ne legyen nyitva...aztán raktam le a csomagtartóban, mint utóbb kiderült.

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Akkor nem jössz? :lol: B) de kár. ;) Jobbulást kivánok! a kulcs...hát...előfordul az ilyen :lol: Én régebben ladába zártam be kulcsot :D

Minket is szivatott régen a határjárósmunkásautó! :) (L200) Egyik reggel kinthagytuk a gépeket a földön, hogy ne keljen sokat mászkálni reggel. Vittünk gázolajat, megtankoltuk a gépeket, mennénk a cuccunkért az autóhoz, de meglepődve tapasztaltuk, hogy le van zárva az autó. :) Benne volt szinte mindenünk. Mondanom se kell, hogy a kulcs is. Hiába voltak ott a gépek, azoknak a szerszámosába nemigen volt olyan eszköz, amivel roncsolásmentesen ki lehetett volna nyitni az autót. Reggeli kezdésként gyenge 2 órát coptunk vele, mire ki tudtuk nyitni. Azóta orvosolva lett a probléma. :P

Link to comment
Megosztás:

Tévedés :D illetve csak részben, az autópályásoknak van olyan ami 2.3-2.6 km-ről már gyönyörű fotót csinál.. :lol: :)

Jóó, autópályán egyenesben, tiszta időben stb..., de a "kiállunk a szélvédő mögé állított ketyerével fényképezgetni egy kicsit a rakparton a lépcső mögé" rendszerekkel nem hiszem hogy 2 km-eket ellőnek :)

Link to comment
Megosztás:

de ha be van zárva központival, és kinyitod csak a csomit kulccsal, majd bennhagyod a kulcsot, és becsukod az ajtót, akkor simán beszívod :)

Ez úgy indult, hogy kihoztuk a gumikat a lakásból és csak a csomagtartó ajtaját nyitottam ki, kulccsal. Mielött kivettem volna a kulcsot visszazártam, mert vásárolni akartunk menni, ne legyen nyitva...aztán raktam le a csomagtartóban, mint utóbb kiderült.

Jahát én mindig központival nyitom ki a csomiajtót is, biztos ami tuti alapon... :)

Link to comment
Megosztás:

Jahát én mindig központival nyitom ki a csomiajtót is, biztos ami tuti alapon... ;)

Hát látszik, hogy nekem egy központizárnélküli szamaram volt, egymás után érnek a meglepetések...

Azt hittem a központi zár nem vonatkozik a csomitartóra. :D Sőt, kétségbe voltam esve, hogy miért nincs zár a tanksapkán. :lol:

Ma már tudom. :)

Mindig tanulok valamit.

Akkor kérdezek. Hogy "jön" ki a rádióantenna? :) Komolyan. Asse tudom. :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

Minket is szivatott régen a határjárósmunkásautó! :) (L200) Egyik reggel kinthagytuk a gépeket a földön, hogy ne keljen sokat mászkálni reggel. Vittünk gázolajat, megtankoltuk a gépeket, mennénk a cuccunkért az autóhoz, de meglepődve tapasztaltuk, hogy le van zárva az autó. :) Benne volt szinte mindenünk. Mondanom se kell, hogy a kulcs is. Hiába voltak ott a gépek, azoknak a szerszámosába nemigen volt olyan eszköz, amivel roncsolásmentesen ki lehetett volna nyitni az autót. Reggeli kezdésként gyenge 2 órát coptunk vele, mire ki tudtuk nyitni. Azóta orvosolva lett a probléma. :lol:

Hát igen van ilyen... :D életre megmaradó emlékek :lol:

Lalee akkor Te jössz debrecenbe?

Link to comment
Megosztás:

Hát látszik, hogy nekem egy központizárnélküli szamaram volt, egymás után érnek a meglepetések...

Azt hittem a központi zár nem vonatkozik a csomitartóra. :lol: Sőt, kétségbe voltam esve, hogy miért nincs zár a tanksapkán. :lol:

Ma már tudom. :)

Mindig tanulok valamit.

Akkor kérdezek. Hogy "jön" ki a rádióantenna? :) Komolyan. Asse tudom. B) ;)

Lehet hogy elektromos antennád van. Akkor elvileg ha bekapcsolod a rággyót, akkor kitolja az antennát. Ha nem akkor bele kell kapaszkodni és kihúzni manuálisan :D

Link to comment
Megosztás:

A rádió bekapcsolásával..persze, ha motoros és jó. :D

Hát ez az most úgy tűnik nem jó, de még azért megnézetem. Semmire sem reagál. :)

Ha az antenna jó, bármilyen rádióval üzemel, ha esetleg ki kéne cserélni a gyárit?

Bocsi, ha nagyon buta vagyok... :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy elektromos antennád van. Akkor elvileg ha bekapcsolod a rággyót, akkor kitolja az antennát. Ha nem akkor bele kell kapaszkodni és kihúzni manuálisan :)

Már próbáltam, de nem találok rajta "fogást". :) Úgyhogy míg ki nem derül, hogy elektromos-e, inkább békén hagyom.

Link to comment
Megosztás:

Hát látszik, hogy nekem egy központizárnélküli szamaram volt, egymás után érnek a meglepetések...

Azt hittem a központi zár nem vonatkozik a csomitartóra. :D Sőt, kétségbe voltam esve, hogy miért nincs zár a tanksapkán. :lol:

Ma már tudom. :)

Mindig tanulok valamit.

Akkor kérdezek. Hogy "jön" ki a rádióantenna? :) Komolyan. Asse tudom. :lol: B)

Múltkorában néztek nagyot rajtam, mikor megálltam tankolni, de a központi zár nem nyitotta ki a fedelet. ;) Csomagtartó felnyit, jobb oldali hátsó lámpa belső burkolat lepattint, az égőfoglalatos panel kiemel, jól benyúl és én húztam meg a kart, ami a központi zárnak lett volna a feladat. elkezdett szorulni, de megcsináltam. :P

Link to comment
Megosztás:

Hát igen van ilyen... :) életre megmaradó emlékek :D

Lalee akkor Te jössz debrecenbe?

Ha esik az eső, akkor igen, ha jó idő van, akkor nem. :lol: Még van egy pár száz hektár, amit le kellene vágni, de az idő nem engedi... :) Az vigasztal, hogy a miénk már le van! :lol: A többi az bérmunka. Ha most nem, akkor a legközelebbire tuti! Majd elválik! Remélem összejön!

Link to comment
Megosztás:

Ha esik az eső, akkor igen, ha jó idő van, akkor nem. :lol: Még van egy pár száz hektár, amit le kellene vágni, de az idő nem engedi... :) Az vigasztal, hogy a miénk már le van! :D A többi az bérmunka. Ha most nem, akkor a legközelebbire tuti! Majd elválik! Remélem összejön!

igen...nekem is beb.szott ez a rossz idő. Ezen a hétvégén lett volna favágás... De elmaradt. :) aztán lehet áttevődik jövőhét hétvégére. De remélem délután 3-4 körül végzek vele ha lesz.

Link to comment
Megosztás:

ííí... jobbulást. :) Nem jó szokás letenni a kulcsot :)

csak bennehagyni :P

Szia!

Akkor nem jössz? :lol: B) de kár. ;) Jobbulást kivánok! a kulcs...hát...előfordul az ilyen :lol: Én régebben ladába zártam be kulcsot :D

őőő izé

ha dáwid arrol jön, lehozhatná ditát is ha meggyógyul addigra :P

Sanya nem teszek bele szervót, én bírom csavarni, menetközben nem is érzem, álló helyben meg erős vagyok :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mindenkinek csak rossz napja van. :) Ne mérgelődj, jó? :)

Jó. :D

Nekem annyira kopott a csomitartó záram, hogy fél perc nyomogatás után be tudom nyomni a gombot akkor ha a közponit zár bezárta, és kinyitom az ajtót. Bár ez csak a kulcs bezárás ellen véd, ha elhagytam akkor még a gyujtáskapcsolót is szét kell szednem.

Link to comment
Megosztás:

Múltkorában néztek nagyot rajtam, mikor megálltam tankolni, de a központi zár nem nyitotta ki a fedelet. :) Csomagtartó felnyit, jobb oldali hátsó lámpa belső burkolat lepattint, az égőfoglalatos panel kiemel, jól benyúl és én húztam meg a kart, ami a központi zárnak lett volna a feladat. elkezdett szorulni, de megcsináltam. :D

Hát igen, aki tud az tud! :lol:

Én vagy sírógörcsöt kaptam volna, vagy elönt a "harci ideg". :lol: Hangulattól függően. :)

Link to comment
Megosztás:

csak bennehagyni :D

őőő izé

ha dáwid arrol jön, lehozhatná ditát is ha meggyógyul addigra :P

Sanya nem teszek bele szervót, én bírom csavarni, menetközben nem is érzem, álló helyben meg erős vagyok :lol:

Detto. :) már tök megszoktam én is.

Ha megbeszéljük beugrok érte a nagyfaluba :lol: Majd csináltatok egy "opel-tali-taxi" feliratot haverral B) Aztán csak pipálgatom majd egy lapon, hogy kik vannak már a kocsiban ;) Dita pipa, Laci pipa, még valaki? 5személyes az autó :)

Link to comment
Megosztás:

Na mi a téma emberek? Itt szánsájn van 19 fok.

11fok, és most kezd szemetelni az eső, pedig éppen azon gondolkodtam, hogy elmegy lemosatni a kocsit. Tegnap vettem szilikont, és az összes ajtókédert, zárat, kilincset, zsanért befújtam vele, meg kiporszívóztam a kocsit, még az utastérszűrő alól is kiszívattam a faleveleket. Most azon tűnödök mit tudnék még szerelni rajta. :)

Link to comment
Megosztás:

11fok, és most kezd szemetelni az eső, pedig éppen azon gondolkodtam, hogy elmegy lemosatni a kocsit. Tegnap vettem szilikont, és az összes ajtókédert, zárat, kilincset, zsanért befújtam vele, meg kiporszívóztam a kocsit, még az utastérszűrő alól is kiszívattam a faleveleket. Most azon tűnödök mit tudnék még szerelni rajta. :)

reggel óta szakad

Link to comment
Megosztás:

dita ha nem elektromos, akkor az antenna végében vagy egy lyuk , a kulcs melett meglennie kellene egy kis füles csővek.

azt kell beakasztani a végébe, ha olyan.

Hogy lyuk van-e azt nemtom, de kulcsom nincs hozzá az biztos.

Mindjárt meg is nézem

Link to comment
Megosztás:

Detto. :) már tök megszoktam én is.

Ha megbeszéljük beugrok érte a nagyfaluba :lol: Majd csináltatok egy "opel-tali-taxi" feliratot haverral B) Aztán csak pipálgatom majd egy lapon, hogy kik vannak már a kocsiban ;) Dita pipa, Laci pipa, még valaki? 5személyes az autó :)

még a végén lehet én is veled megyek le :P

:D

tervbe van véve az egyik hűhám(Ági tod a nagy... :lol: :lol: :P ) mivel debrecenben tanul, és vasárnap megy vissza, de amilyen hibbant, lehe Novy pipa lesz a vége :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.