Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ez eléggé kényes kérdés. Ugyanis ha németországban írják, és

megkapod, akkor fulladj bele alapon, azon már nem lehet változtatni. :)

Viszont ha itt találsz egy megbízható jó szakit, aki fékpadon kihozza

az adott konfigból a legtöbbet, az a legjobb megoldás. Ugyanis ha nem

tetszik, vagy bármi bajod van vele, mehetsz vissza hozzá, még garit

is szoktak adni rá. Sajna Én most csak Hidason tudnék ajánlani ilyet,

az jó messze van. De kérdezd meg Lacit erről, lehet hogy tud segíteni.

Link to comment
Megosztás:

aztec: Olajcsere: nekem is "kölcsönböl" van meg, meg csak 10w40 es gyárit kapott..de sokan mondták hogy jó az bele..

Tényleg Uhuhu te mit mondasz?

Atommanó.. uhh látom beindúlt a gépezet :wink:

Most nekem a tuning, egy kuplungbowden cserét, meg fékbetét(esetleg tárcsa) cseréket jelent :wink:

Erre futja, és sajna ez kell...

Amugy racing: a 8szelepes nagyon ment a 16osok se voltak rosszak, de azthittem csunyébban otthagynak :wink:

Teljesen más téma... hol lehet kapni vajh olyan bizbazt, amivel pl belsötükröt meg egyebet szoktak felragasztani. Tudjátok, aminek mindkét oldara ragad..öntapis...

Link to comment
Megosztás:

Teljesen más téma... hol lehet kapni vajh olyan bizbazt, amivel pl belsötükröt meg egyebet szoktak felragasztani. Tudjátok, aminek mindkét oldara ragad..öntapis...

TESCO-ban van úgynevezet 'tükürragasztó', kétoldali ragasztószalag...

lehet, hogy ez kicsit vastag... tény, hogy bmelyik nagyobb áruházban (Praktiker, Baumax, stb.) lehet kapni kétoldali ragsztószalagot...

ha nem is 'tükörragasztó'-nak hívják...

Link to comment
Megosztás:

Üdv.

Na végre tudom az árat. :) Ki is fizettem.

Volt egyszer egy vezérműszij csere, 3 feszítőgörgö csere.

Vizpumpa csere.Hengerfej javítás sikba húzás,nyomáspróba.

Hengerfejtömítés és ami még kell...stb.

A gumicsöveket én szereztem be.

75.000 huf

Én sem hittem el.És garancialt válaltak.

Ja. És super a járgány.

Reggel nem kopognak a hidrotökék, még az az enyhe zaj sem halatszik alapjáraton ami eddig volt. 8) (a feszítőgörgök voltak ki)

Még a vízrendszerrel sok bajom lesz, gyakran kellesz átmosni a rendszer mert az olajat nem olyan egyszerü csak kiszedni belőle. :)

Link to comment
Megosztás:

Két oldalu ragi sok helyre nem megy fel belül astrában!!!én is vettem anno egy tekercset(1000 ft) és basz6om mer mindenhonnan le esik....kárpitra nem ragad fel, müanyag részekre sem, üvegre nem próbáltam de gyanitom oda sem....én irószer boltban vettem amugy.....hali

Link to comment
Megosztás:

Bevallom még karira kaptam egy neont, azt szeretném felaplikálni a lábtér fölé...alul..szal vágjáátok..mint ahogy már sokaknak van....csak nem akartam csavarozni...gondoltam hátha megfogja..

Sajna csak egy van...a másik eltört... :evil: :evil: Pedig kedves ajándék ... nah mind1 majd holnap vhogy megalkotom..meg kitalálom hova kössem egyátalán.. (betáp)

De jó is lenne egy akus, vagy gázos páka... 8)

Link to comment
Megosztás:

Bevallom még karira kaptam egy neont, azt szeretném felaplikálni a lábtér fölé...alul..szal vágjáátok..mint ahogy már sokaknak van....csak nem akartam csavarozni...gondoltam hátha megfogja..

Sajna csak egy van...a másik eltört... :evil: :evil: Pedig kedves ajándék ... nah mind1 majd holnap vhogy megalkotom..meg kitalálom hova kössem egyátalán.. (betáp)

De jó is lenne egy akus, vagy gázos páka... 8)

én anno egy Marutin haszáltam a csomagtartósín burkolatának rögzítésére (fém-müa között), mert elengedte a gyári rögzítés... tehát nem is belül...

egy 25x5 mm-es darab kb. fél évig fogta esô, nap, szél, stb. ellenére...

Link to comment
Megosztás:

Egy picit izgulok meg remeg a lábam.... :)

Bárkire lehet szavazni vagy megvannak a fix emberek???

Most hülyeséget kérdeztem???

:oops: :oops: :oops:

Üdv.: Atommanó

bárkire lehet szavazni, de megvannak rá már az emberek :)

amugy bárkire, aki a klubelnökséget el tudja látni.

A mi jelöltünk a Szenárot -Admirális Sanyi bácsi, tapasztalt öreg róka, és vágja hogy mit kő csinálni...

Link to comment
Megosztás:

én is neonhoz vettem Laci4

és nem volt jó.....csavarozd fel szépen ugy lesz a kira! ugy is pici a csavar...nem marad nyoma igazán....utána meg kösd rá a biztositék táblán pl a világitásra a szálat!(csak elötte szed le müanyag végét bontsd 2é + meg - ra a szálat és bizti egyik fogára kösd rá + -t minuszt meg nyomd vlmi fém részhez testnek)...oszt kész...de lehet h forditva kell szal + - t forditsd meg...ezt elfelejtettem már....de ezt nem nehéz kikisérletezni....hi

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.