Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

fogok tenni egy próbát...hőlégfúvó és szét lehet húzni.. nem egetverően nehéz... csak eddig még nem volt ezzel jó tapasztalatom :)

előtte vedd le a fémkapcsokat, 2-3db van asszem..utána meg melegíted, szépen, okosan. csavarhúzóval finoman aláfeszítesz, melegíted, feszítesz....aztán lejön

Ezek az spzoli box korporésön kiváló ajánlatai :lol: B) ;)

Pazar.

Még én sem venném meg :) :D :lol:

Nembaj, eláll :P :lol:

:P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pazar.

Még én sem venném meg :) :) :D

Nembaj, eláll :lol: :lol:

mutimármiaz!! B)

előtte vedd le a fémkapcsokat, 2-3db van asszem..utána meg melegíted, szépen, okosan. csavarhúzóval finoman aláfeszítesz, melegíted, feszítesz....aztán lejön

;) :P

fémkapocsokat levettem, csak utána belerepült egy szilánk az arcomba, ott meggondoltam magam :lol:

onnantól meg már darabokra lehet szedni az egészet mi??

Link to comment
Megosztás:

mutimármiaz!! :)

fémkapocsokat levettem, csak utána belerepült egy szilánk az arcomba, ott meggondoltam magam :)

onnantól meg már darabokra lehet szedni az egészet mi??

eladó felnigumi...

úgyahogy szét lehet szedni, a felső csavar necces csak, de asszem kipattintható a foncsor anélkül is

Link to comment
Megosztás:

eladó felnigumi...

úgyahogy szét lehet szedni, a felső csavar necces csak, de asszem kipattintható a foncsor anélkül is

azt gondoltam, hogy ilyesmi, de konkrét link??

az az alsó fényes darab kivehető a házból???, vagy azzal együtt kell festeni??

Link to comment
Megosztás:

Le a dísztárcsamaffiával :P

Fekete felni rulez :D :lol:

:) :lol: B)

azért ennyire nem nehéz, a ps-t még meg is magyaráztam :lol:

Hááát :) ismerve nem is tudom... :D ;) :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

bazzeg, pedig ezt elég sokan levágják...mármint a rozsosat.

a ps-t meg megmagyaráztam :)

ps... legelő ló

a felnit értettem... meg gondoltam erre, de itt fingon sincs...

de ahogy nézema szavakat a ló az vmi pferd...

akkor enyi a nagy trükk? :)

Link to comment
Megosztás:

ps... legelő ló

a felnit értettem... meg gondoltam erre, de itt fingon sincs...

de ahogy nézema szavakat a ló az vmi pferd...

akkor enyi a nagy trükk? :)

vazz, kapcsolok lámpát....

ott egy ps! és azt látod h legel egy ló. ps/hp/lóerő...

rozs meg azért bmw mert Bayerische Motor Werke, azaz bajor rozskenyér :)

Link to comment
Megosztás:

vazz, kapcsolok lámpát....

ott egy ps! és azt látod h legel egy ló. ps/hp/lóerő...

rozs meg azért bmw mert Bayerische Motor Werke, azaz bajor rozskenyér :)

hát ... :)

más az észjárásunk az tuti, motor werke az rozskenyér :D

nem puha :lol:

Link to comment
Megosztás:

neked mostanában vannak ilyen korszakaid nem???

nemrég belekötöttél mindenbe, ellenkezőjét magyaráztad, aztán nem fogtál fel semmit, most meg nem hiszel el semmit :D

Végülis nem, csak kipróbálam én is a fehér betűket, de ha komolyan beszélnék más szmájli lenne a végén nemdebár? :)

Sajnos volt alkalmam pár autótüzet végignézni már. .....

Az öcsém vett egy tuing csávótól Golf II-et, tele volt utólagos bisz-baszokkal, állandóan leszívta az akkut, volt hogy menet közben. Nem tudtam kimérni multiméterrel, a biztosítékkal védett áramkörökben nem mértem számmotevő áramfolyást álló kocsinál. Elvitte szerelőhöz, két szatyor kábelt vett ki belőle, a legtöbbnek le sem volt szigetelve a vége, az előző tulaj csak elcsípte és kivette belőle ami kellett neki. 7-11 A áram folyt szabadon attól függően hogyan mozgatta a kocsit, anélkül hogy bármit is bekapcsolt volna.

hát ... :lol:

más az észjárásunk az tuti, motor werke az rozskenyér :lol:

nem puha B)

Húha ez valami új szleng? :) ;)

Link to comment
Megosztás:

Végülis nem, csak kipróbálam én is a fehér betűket, de ha komolyan beszélnék más szmájli lenne a végén nemdebár? :)

Az öcsém vett egy tuing csávótól Golf II-et, tele volt utólagos bisz-baszokkal, állandóan leszívta az akkut, volt hogy menet közben. Nem tudtam kimérni multiméterrel, a biztosítékkal védett áramkörökben nem mértem számmotevő áramfolyást álló kocsinál. Elvitte szerelőhöz, két szatyor kábelt vett ki belőle, a legtöbbnek le sem volt szigetelve a vége, az előző tulaj csak elcsípte és kivette belőle ami kellett neki. 7-11 A áram folyt szabadon attól függően hogyan mozgatta a kocsit, anélkül hogy bármit is bekapcsolt volna.

Húha ez valami új szleng? :) :lol:

hát nemtom őt kérdezd

az a 7-11A nem rossz :D

Link to comment
Megosztás:

Hát nem, volt olyan, hogy megállt vele, egy óra mulva meg át sem bírta fordítani a motort. Egy akkut ki is nyírt neki, nem bírta gondolom az állandó merülést-töltést.

igazából ha csak elcsíped semmi baja nem lesz

sztem sok vezeték össze volt gubancolódva..lehet kisebb nagyobb rövidzárak is voltak.

am te miért nem szedted ki neki a sok nem odavalót?

Link to comment
Megosztás:

igazából ha csak elcsíped semmi baja nem lesz

sztem sok veeték össze colt gubancolódva..lehe kiseb nagyobb röcidzárak is voltak.

am te miért nem szedted ki neki a sog nem odavalót?

Mert ránézésre nem tudtam melyik a gyári, melyik nem, meg a legtöbb bent volt a műszerfal mögött. Próbáltem letölteni Golf hogyan csináld-pdf-et de nem találtam azóta sem. Azért az astrán már nagyjából tudom mi-micsoda, de más kocsijának nem szivesen esek neki. Tudod átmenő csavar, és társai. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.