Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Aham, kár hogy senki nem hiszi el. :P :lol:

neked mostanában vannak ilyen korszakaid nem???

nemrég belekötöttél mindenbe, ellenkezőjét magyaráztad, aztán nem fogtál fel semmit, most meg nem hiszel el semmit :lol:

lemezfelni B)

lemezfelni=stahlfelgen=>stahljudit=>juditfelni :) :)

ez ugye valami saját találmány ;)

az oké, hogy külön külön ismert dolgok, de így összerakni :P

vald be hogy saját pihenésed eredménye :lol:

am nekem jobb tetszik a kozmetikázott juditfelnim :D

Link to comment
Megosztás:

ez ugye valami saját találmány :D

az oké, hogy külön külön ismert dolgok, de így összerakni :lol:

vald be hogy saját pihenésed eredménye :lol:

am nekem jobb tetszik a kozmetikázott juditfelnim :)

saját agymenés igen. Márk barátom szokott ilyeneket kitalálni, aztán már nekem is villantani kellett :)

Link to comment
Megosztás:

nemköll kösssz :)

majd ha egyszer bemegyek egy egész napra nekiállok...csak tod van egy csomó minden ami "kell" márknak...

kesztyűtartó nem kell vkinek? abból van vagy 3darab :)

ez a lista arról szólna, mik vannak eladó cuccaid???

lámpára visszatérve:

ha a foncsort lefujod olyan fekete fényáteresztőfestékkel, mint az indexeket, az vajon milyen hatású lenne??

olyan lenne, mint az ebayos, vagy világítani se világítana, és le is égne róla a festék??

Link to comment
Megosztás:

Üdv, az egyik barátomnak spontán kigyulladt az Astrája, de úgy, hogy durván elégett benne minden csak a vas nem. Azt szeretném kérdezni hogy ez a tűz mitől keletkezhetett, mivel nem észlelt semmi hibát mikor ment vele, leállította az udvarba és kb. 10 perc után arra lett figyelmes hogy lángol az autó mint az állat. Kérdeztem tőle, hogy volt e szerelőnél miegymás és azt mondta volt egy hete és a szerelő komplett hátsó fékberendezést cserélt neki, de valami használt alkatrészeket rakott bele elmondása szerint, de máshoz nem nyúlt. Ha valakivel ez előfordult vagy van valami támpontja az legyen oly kedves és írjon, mivel számomra és számára is eléggé érthetetlen az egész dolog. A válaszokat előre is köszönöm.

Sajnos volt alkalmam pár autótüzet végignézni már. Biztosíthatlak, hogy nem "Opel betegségről" lehetett szó. Általában az kocsitüzek elektromos hibából indulnak ki, és általában az elhanyagolt kocsikra jellemző.

Láttam én már a budapesti Kertész utcában parkoló autót, aminek a műszerfala kezdett füstölni és 1 percen belül égett is a kocsi. Pokoli szerencséje volt a tulajnak, hogy a közelben levő gumiszerelő műhelyből kijött egy szerelő, és 10 másodpercen belül egy csavarhúzóval kiemelte törés nélkül a szélvédőt, és már oltották is poroltóval, illetve gyorsan áramtalanították a kocsit (csípőfogóval).

A konkrét esetben valószínű, hogy durva mechanikai hiba nem volt az autón, mert a szerelőnek azt illett volna észlelni és szólni. Inkább olyan helyen keletkezhetett a zárlat mint egy kendácsolt rádió erősitő, vagy az ajtózár, ami gyújtás nélkül is feszültség alatt maradt.

Link to comment
Megosztás:

ez a lista arról szólna, mik vannak eladó cuccaid???

lámpára visszatérve:

ha a foncsort lefujod olyan fekete fényáteresztőfestékkel, mint az indexeket, az vajon milyen hatású lenne??

olyan lenne, mint az ebayos, vagy világítani se világítana, és le is égne róla a festék??

igen, arról szólna

sztem se nem világítana, és még le is égne róla. a fekete lámpa úgy készül, hogy a műanyag ház van feketére festve, nem pedig a foncsor....1órás művelet összerakással együtt :)

Link to comment
Megosztás:

igen, arról szólna

sztem se nem világítana, és még le is égne róla. a fekete lámpa úgy készül, hogy a műanyag ház van feketére festve, nem pedig a foncsor....1órás művelet összerakással együtt :)

most hogy mondod.... megnéztem pár képet, és tényleg csak a foncsor előtti fényes van feketére festve....kössz :lol: csak eléggé foso szétszedni :)

há felrakhatom, csak monnyad h miért mennyit kérsz B)

a 18ast? :D

őőő ez milyen aukciós oldal? :lol:

van pár autós cuccom nekem is....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.