Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

nem csak az számít h mekkora a váltó hanem az áttétel a lényeg....de látom gondolkodni most se sikerül...

f10,13,15...rakjatok utána egy 0át és annyi nm visel el tartósan...

Nah ezt is jó tudmni róla :) Nekem régi vagy nemtom milyen gomb van--> http://img0.tar.hu/dani89rk/img/39149397.jpg#3

Úgylátom sikerült jól beragasztanom a szelepfedél és o gyűrűt, mert teljesen száraz! Mostmár ha lessz időm lefogom mosni rendesen a mocsoktól a motort, mert elv ha minden igaz mostmár sehol sem ereszt!

Előtte; http://img0.tar.hu/dani89rk/img/39076899.jpg#3

Utána; http://img0.tar.hu/dani89rk/img/39149421.jpg#3

De a váltón nem találtam sehol a kapcsolót Novy, de mejad ha takaritom a motorteret lehet megtalálom mert most nem nagyon nyúlkáltam mert nem akartam redvás lenni.

Link to comment
Megosztás:

nem csak az számít h mekkora a váltó hanem az áttétel a lényeg....de látom gondolkodni most se sikerül...

f10,13,15...rakjatok utána egy 0át és annyi nm visel el tartósan...

kevesebb beszólással is meglennénk :)

Nah ezt is jó tudmni róla :) Nekem régi vagy nemtom milyen gomb van--> http://img0.tar.hu/dani89rk/img/39149397.jpg#3

Úgylátom sikerült jól beragasztanom a szelepfedél és o gyűrűt, mert teljesen száraz! Mostmár ha lessz időm lefogom mosni rendesen a mocsoktól a motort, mert elv ha minden igaz mostmár sehol sem ereszt!

De a váltón nem találtam sehol a kapcsolót Novy, de mejad ha takaritom a motorteret lehet megtalálom mert most nem nagyon nyúlkáltam mert nem akartam redvás lenni.

ott lesz az :D

Link to comment
Megosztás:

nonstop nyomjátok a ######ságot, ugyh sztem nem lesz kevesebb :)

most se tudod miről fecsegsz :)

szerinted miért írtam, hogy az F13al is az a vége nekem?(bár lehet nem nekem szólt a mostani beszólásod)

gondolkodni nem sikerült?? :D

Szerintem nem beszólás volt a részéről hanem tényközlés. :lol:

keresd meg a fogalomszótárban a tényközlés, és a beszólás jelentését szerintem :lol:

Link to comment
Megosztás:

most se tudod miről fecsegsz :)

szerinted miért írtam, hogy az F13al is az a vége nekem?(bár lehet nem nekem szólt a mostani beszólásod)

gondolkodni nem sikerült?? :)

keresd meg a fogalomszótárban a tényközlés, és a beszólás jelentését szerintem :D

kifejtettem h nem az a lényeg végsebességnél h fxx milyen, hanem az áttétel...majd szólj ha odaért az infó, és fel is dolgoztad

Link to comment
Megosztás:

kifejtettem h nem az a lényeg végsebességnél h fxx milyen, hanem az áttétel...majd szólj ha odaért az infó, és fel is dolgoztad

úgylátom neked ér oda nehezebben :)

azért mondtam, hogy F13 al is ugyanannyi, amiért te cseverészel feleslegesen. :D

az az , hogy félre ne érts ujra: az hogyF10 stb stb nem határozza meg magában a végsebességet, az áttétel, dönt a végsebességek alkulásában :)

ezért is mondta Gabi, hogy az 5. fogaskerekeit is elégkicserélni, ahhoz, hogy pályán ne pörögjön annyira.

Link to comment
Megosztás:

úgylátom neked ér oda nehezebben :)

azért mondtam, hogy F13 al is ugyanannyi, amiért te cseverészel feleslegesen. :D

az az , hogy félre ne érts ujra: az hogyF10 stb stb nem határozza meg magában a végsebességet, az áttétel, dönt a végsebességek alkulásában :)

ezért is mondta Gabi, hogy az 5. fogaskerekeit is elégkicserélni, ahhoz, hogy pályán ne pörögjön annyira.

ahhh, ehhez most túl fáradt vagyok. most írtad le az áttételt nem mikor "nekem is ezt csinálja f13al"

Link to comment
Megosztás:

Más kérdés:

Mi van az évekénti vizsga x év felett pletykáról? Állítólag a vizsgaközpontok már fel vannak rá készülve, a szigorítást már tudom.

A poén az hogy nekem 12.12 én jár le a műszaki, a zkari is kb....utána két nappal, most akkor a 2 hét miatt kell zöldkártya???? Mi van ha nem járok vele addig...?

Link to comment
Megosztás:

Más kérdés:

Mi van az évekénti vizsga x év felett pletykáról? Állítólag a vizsgaközpontok már fel vannak rá készülve, a szigorítást már tudom.

A poén az hogy nekem 12.12 én jár le a műszaki, a zkari is kb....utána két nappal, most akkor a 2 hét miatt kell zöldkártya???? Mi van ha nem járok vele addig...?

Még nincs "bevezetve". Terv szól csak róla, az egy dolog, hogy egyesek már felkészültek. Valószínűleg lesz belőle vmi, csak még a régi szerint kell csinálni.

Link to comment
Megosztás:

Más kérdés:

Mi van az évekénti vizsga x év felett pletykáról? Állítólag a vizsgaközpontok már fel vannak rá készülve, a szigorítást már tudom.

A poén az hogy nekem 12.12 én jár le a műszaki, a zkari is kb....utána két nappal, most akkor a 2 hét miatt kell zöldkártya???? Mi van ha nem járok vele addig...?

Ezt most nem értem,elmész műszakira+csináltatsz zk-t is.Megkapod a műszakit 2,a zk-t 1 évre és kész is.

Attól,hogy be fogják vezetni valamikor,neked még 2 évre adnak műszakit,legközelebb 2011-ben mész és utána 2012,stb.

Hacsak nem az lesz,hogy amikor majd 2010-ben lejár a zk,akkor csinálnak műszakit is,egy évvel korábban.

Gondolom én ... :)

Link to comment
Megosztás:

Most jöttem meg a melóból, pontosabban maszekoltam a Chio-chips gyárban kábeloztunk kameráknak. Persze az én formám egy deka csipszet nem kaptunk. :) Viszont jó csaj volt egy csomó. Jó csaj...hmm, tudjátok olyan nekem valók. :D Egy BMW-vel mentünk, ment mint golyó, autómata, de ami nem tetszett, hogy az A-oszlop ahogy átment a tetőbe majdnem a fejemnél volt, amikor fogtam a kapaszkodót gyakorlatilag a saját fülembe kapaszkodtam. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem ilyen a gyári váltógomb és pont így van eltörve benne a plexi :D Használatban semmi gond a repedt plexivel csak esztétikailag zavar, bár a kopott váltószoknya mellett elmegy :) Ha tud valalki ilyen plexit az nekem is szóljon!

engem is csak esztétikailag zavar, de úgy nagyon :lol: (és nics még egy éves a röfibőr váltószoknyám :) ) úgyhogy az nem kopott :lol:

Link to comment
Megosztás:

:) akkor az én Elenámmal meg mivan? 1,4 közp injekt 8 szelep de amikor üres volt csak én ültem benne qva hoszzú egyenes 150 a vége!

Mikor pályán jövök megpakolva(4-5fő 65kg átlag+200-350kg cucc, nem is mernémék padra állni olyankor...) kicsit keservesen gyorslus 120-130nál minimum vissza 4 és tűröm a villogást vagy heteket várok amire rendesen tudnék menni

Gyári adat szerint a Sedánnak, és ötajtósak 165 a vége a caravannak 153 mit akarsz egy 60-pacistól?

Fapados alaptípus.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.