Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Megjöttem a kis Allianzos előadásról. Szomszéddal lesz elintézve inkább az újrakötés, valamint a lakásbiztosítást is áthozzuk, így azon is spórolunk egy ezrest, valamint több szolgáltatást is tartalmaz, mint a jelenlegi KnH-s. Nagyjából 26 ezer forintot spórolunk a jövő évben így a kötelező+lakásbiztosításon. :)

Link to comment
Megosztás:

Megjöttem a kis Allianzos előadásról

Hogyan is megy ez a lemondás meg átkötés? :) Mert ahogy az asszonyét számolgatjuk legalább egy 10-est megfogunk jövőre a kötelezőn ha átvisszük az allijanzgruphoz, a káendháá meg más pénzén támogassa a gazdagokat.. :D

P.Ü.-ben is jöhet.. :)

Link to comment
Megosztás:

Ha megrendezem akkor legalább fényképezőtt leviszem és nem zajos képet csinálok telóval :D

Ugyan-ugyan, csak egy amatőr csinált vona képet fényképezőgéppel. Az túl átlátszó. :) Viccet félretéve a multkor én is láttam egy szitut, amit le akartam fényképezni, de mire elővettem a telót már elment. De már nem emlékszem mi volt az. :) Asszem vmi tuning Suzuki vasalódeszkával, meg frappáns szöveggel a hátulján.

Link to comment
Megosztás:

Viccet félretéve a multkor én is láttam egy szitut, amit le akartam fényképezni, de...

Mikor még (pár éve) Debrecenben nagy volt a háborgás a szutyukisok meg az opelesek közt? Na az volt egy nem semmi :lol: Egyszer a Malompark parkolójában melléálltam egy fehér caravannak, sacc majd 1 órát bent lézengtünk az asszonnyal majd mikor kijöttünk 6 caravan állt egymás mellett (köztük az enyém) szemben pedig 7-8 szusi :) :D az olyan szintű volt, hogy megért egy fotót -csak hát akkoriban nem volt gépem amire feltehettem volna, később a telót is eladtam szal nincs bizonyíték :lol: akkor még a hajdú naplóban is kemény ócsárlások mentek a 2 autóstábor közt.. :)

Link to comment
Megosztás:

Hogyan is megy ez a lemondás meg átkötés? :) Mert ahogy az asszonyét számolgatjuk legalább egy 10-est megfogunk jövőre a kötelezőn ha átvisszük az allijanzgruphoz, a káendháá meg más pénzén támogassa a gazdagokat.. :D

P.Ü.-ben is jöhet.. :)

megkötöd a netrisken és cső

azok majd intézik

Link to comment
Megosztás:

Mikor még (pár éve) Debrecenben nagy volt a háborgás a szutyukisok meg az opelesek közt? Na az volt egy nem semmi :P Egyszer a Malompark parkolójában melléálltam egy fehér caravannak, sacc majd 1 órát bent lézengtünk az asszonnyal majd mikor kijöttünk 6 caravan állt egymás mellett (köztük az enyém) szemben pedig 7-8 szusi :) :D az olyan szintű volt, hogy megért egy fotót -csak hát akkoriban nem volt gépem amire feltehettem volna, később a telót is eladtam szal nincs bizonyíték :lol: akkor még a hajdú naplóban is kemény ócsárlások mentek a 2 autóstábor közt.. :)

éleszd ujra :lol:

én várom, hogy mikor szolnak be a W jelrea horgon B)

4esgolfoshaver nevetett rajta ;)

Link to comment
Megosztás:

Mikor még (pár éve) Debrecenben nagy volt a háborgás a szutyukisok meg az opelesek közt? Na az volt egy nem semmi B) Egyszer a Malompark parkolójában melléálltam egy fehér caravannak, sacc majd 1 órát bent lézengtünk az asszonnyal majd mikor kijöttünk 6 caravan állt egymás mellett (köztük az enyém) szemben pedig 7-8 szusi :) :D az olyan szintű volt, hogy megért egy fotót -csak hát akkoriban nem volt gépem amire feltehettem volna, később a telót is eladtam szal nincs bizonyíték :lol: akkor még a hajdú naplóban is kemény ócsárlások mentek a 2 autóstábor közt.. :)

Mult pénteken bementem az asszony elé a kórházrhoz még ott voltak a fiúk a tali után, ha jól rémlik 5-6 Astra állt egymás mellett a parkoló közepén. Az asszony kijött, nem álltam a szokott helyen, egyből csörget, hol vagy? Nézz körül, mégis hol lehetek???? ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Oszt mit he? :D Én este 7-től a Cobra 11-et nézem, utána meg felrepül a pözsó -izé, pizsi :) mert általában korán van nekem a reggel ;) no meg vannak házastársi kötelességeim is... :P :) :P :lol:

Meg amúgy sem Debrecen, onnan még vagy 35-40 km ahol lakok... :D

mosogatnod kell mi? :lol: :lol: B) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Ugyan-ugyan, csak egy amatőr csinált vona képet fényképezőgéppel. Az túl átlátszó. B) Viccet félretéve a multkor én is láttam egy szitut, amit le akartam fényképezni, de mire elővettem a telót már elment. De már nem emlékszem mi volt az. :) Asszem vmi tuning Suzuki vasalódeszkával, meg frappáns szöveggel a hátulján.

Na na :lol: Vigyázzunk azzal a vasalódeszkával :)

személyes sértésnek veszem :D :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is láttam már "az élet 180 fölött kezdődik" raginyát wagonR+ hátulján. :) De a kedvencem egymás mellett volt egy swift amin a kissrác egy karikás villámot pisilt le, mellette egy corsa, amin meg ugyanaz a kissrác a suzi S-t :) legközelebb fényképezek majd, ha látok okosakat :D

Stefan? :lol:

Link to comment
Megosztás:

2 napja gondoltuk haverommal nyomunk egy pörgőt. neki régi swift 1.3 16v 85 le nekem astra f 1.4 16v 90 le. ő állította az övé megy jobban én mondtam hogy szerintem az astra nyomatékosabb. na beálltunk egymás mellé 70-nél 3. fokozatban, 1,2,3 majd padló. elkezdtem elhúzni szépen lassan (nagyon lassan) majd lett köztünk úgy 2 méter előny az én javamra. ezt tartottam is egészen 170-ig. ott elkezdett jönni rám, majd 185-nél elment mellettem. hozzáteszem a suzuki 4-be volt és 4.-ikben is kisebb fordulaton ment mint az astra 5.-ben! nah mondom így jártam :). gondoltam megosztom ezt veletek. üdv.

Link to comment
Megosztás:

2 napja gondoltuk haverommal nyomunk egy pörgőt. neki régi swift 1.3 16v 85 le nekem astra f 1.4 16v 90 le. ő állította az övé megy jobban én mondtam hogy szerintem az astra nyomatékosabb. na beálltunk egymás mellé 70-nél 3. fokozatban, 1,2,3 majd padló. elkezdtem elhúzni szépen lassan (nagyon lassan) majd lett köztünk úgy 2 méter előny az én javamra. ezt tartottam is egészen 170-ig. ott elkezdett jönni rám, majd 185-nél elment mellettem. hozzáteszem a suzuki 4-be volt és 4.-ikben is kisebb fordulaton ment mint az astra 5.-ben! nah mondom így jártam :). gondoltam megosztom ezt veletek. üdv.

4benneked is többet ment volna :D

170etmég a 60 lovasom is megy :)

na meg van +5 lovad+3-4 száz kgra...

Link to comment
Megosztás:

ha lesznek többen akkor megyek

elvileg:

Sanci

Te

Dáw

Dita

meg gondolom ott lesz Mackósajt

akkor elképzelheő, hogy én

na meg ha nem arat, akkor Lalee

ez nem kis létszám már.

Ha ennyien lesztek, akkor én is megyek, de szerintem csak úgy 2-3 körül érkeznék, de az is jobb mint a semmi, én is melózom sajna :)

Link to comment
Megosztás:

20091005_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ilyen váltógombot valaki tudja hogy honnen lehet szerezni? :) Nekem jobban tetszik mint bármelyik ( a gömböt, meg a gumitömböt ismerem még) de eltört a plexi benne, és nem találok ilyet. Vettem egy gömböt mert az volt, de szeretnék majd megint ilyet :) Valaki okosat tud?

Link to comment
Megosztás:

2 napja gondoltuk haverommal nyomunk egy pörgőt. neki régi swift 1.3 16v 85 le nekem astra f 1.4 16v 90 le. ő állította az övé megy jobban én mondtam hogy szerintem az astra nyomatékosabb. na beálltunk egymás mellé 70-nél 3. fokozatban, 1,2,3 majd padló. elkezdtem elhúzni szépen lassan (nagyon lassan) majd lett köztünk úgy 2 méter előny az én javamra. ezt tartottam is egészen 170-ig. ott elkezdett jönni rám, majd 185-nél elment mellettem. hozzáteszem a suzuki 4-be volt és 4.-ikben is kisebb fordulaton ment mint az astra 5.-ben! nah mondom így jártam :) . gondoltam megosztom ezt veletek. üdv.

Azért ez a fokozatok és fordulatok nekem kicsit nem hihető. Nekem pl 140 olyan 3500 körül van ötödikben. Suzukik ahogy néztem, 120-nál már 4000 felett szoktak lenni.

Link to comment
Megosztás:

Ilyen váltógombot valaki tudja hogy honnen lehet szerezni? :) Nekem jobban tetszik mint bármelyik ( a gömböt, meg a gumitömböt ismerem még) de eltört a plexi benne, és nem találok ilyet. Vettem egy gömböt mert az volt, de szeretnék majd megint ilyet :) Valaki okosat tud?

miért nem cseréled le face-sra??

csak le kell húzni a gombot :D

Link to comment
Megosztás:

Azért ez a fokozatok és fordulatok nekem kicsit nem hihető. Nekem pl 140 olyan 3500 körül van ötödikben. Suzukik ahogy néztem, 120-nál már 4000 felett szoktak lenni.

suzuki 100-nál 5.-ben forog 2600-t. 3.-ba 155-nél 6800-t. astra 100-nál forog 3000-t, 180-nál 5500-t. a 8 szelepes swift az lehet hogy nagyobb fordulaton megy,de a 16 szelepes az ennyit forog.

ja és a swift 820 kg forgalmija szerint. :) az f astra az enyém 1030 kg.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.