Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Amit leírtatok az természetes jelenség, de nálam a rángatás valamiféle fulladásból ered, mert megtorpan a motor ilyenkor. És nem a motorfék az oka, mert, -mint írtam- a rángatás pontosan akkor "jön" amikor gyorsítanék, tehát gázt adok.

A kormos kipufogóvég valóban lehet attól, hogy nyomom a szemét. DE mit csináljak, ha nem szeretek lassan menni, amikor lehet gyorsan is?!?! :)

EGR??

vagy gujytásmodul, vagy miaz sose tom bocs :)

gyertyák, gyertyakábelek

ilyenekre kell első körben gondolni

esetleg benzinszűrő...

Link to comment
Megosztás:

Amit leírtatok az természetes jelenség, de nálam a rángatás valamiféle fulladásból ered, mert megtorpan a motor ilyenkor. És nem a motorfék az oka, mert, -mint írtam- a rángatás pontosan akkor "jön" amikor gyorsítanék, tehát gázt adok.

A kormos kipufogóvég valóban lehet attól, hogy nyomom a szemét. DE mit csináljak, ha nem szeretek lassan menni, amikor lehet gyorsan is?!?! :)

Mintha "darabos" lenne a benzin??? :) Benzinszűrő...?? Az csinált ilyen rántásokat unokatesó kadettjában..

Más téma...amúgy a nap legaktívabb hozzászólói...Első három...:D na az igazi off-mesterek :lol: Már csak Laleekirály kéne

Link to comment
Megosztás:

Amit leírtatok az természetes jelenség, de nálam a rángatás valamiféle fulladásból ered, mert megtorpan a motor ilyenkor. És nem a motorfék az oka, mert, -mint írtam- a rángatás pontosan akkor "jön" amikor gyorsítanék, tehát gázt adok.

A kormos kipufogóvég valóban lehet attól, hogy nyomom a szemét. DE mit csináljak, ha nem szeretek lassan menni, amikor lehet gyorsan is?!?! :)

Használd a jobb oldali pedált ahogy eddig is :lol: :lol: Azért tették bele B)

Mintha "darabos" lenne a benzin??? :lol: Benzinszűrő...?? Az csinált ilyen rántásokat unokatesó kadettjában..

Más téma...amúgy a nap legaktívabb hozzászólói...Első három...;) na az igazi off-mesterek :P Már csak Laleekirály kéne

Az első 3 mind te vagy? :lol: :P

fenébe, pedig megfogadtam hogy visszafogom magam :D jóvan akkor mára kikapcsoltam magam :)

Link to comment
Megosztás:

Használd a jobb oldali pedált ahogy eddig is ;) :lol: Azért tették bele :lol:

Az első 3 mind te vagy? :D :P

fenébe, pedig megfogadtam hogy visszafogom magam :) jóvan akkor mára kikapcsoltam magam :)

az már nagyon megtisztelő lenne :lol: B) Mármint ha én lennék az első 3.

Link to comment
Megosztás:

amúgy a nap legaktívabb hozzászólói :) na az igazi off-mesterek :D

Hát nem tudom hogyan lehet 9 oldalt telefirkászni egy délután alatt de ennek a tartalma elfér kb 3-4 oldalon is.. :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Bakker volt vagy fél óra mire végignyálaztam a 10 oldalt. :)

Hát nem tudom hogyan lehet 9 oldalt telefirkászni egy délután alatt de ennek a tartalma elfér kb 3-4 oldalon is.. :lol: :)

Pedig ez még nem is volt durván offolás. Amúgy hétvégén vagy nagyon max hétfőn kész a kocsi :D

Link to comment
Megosztás:

Tán Te is ott leszel?:lol: Ha más nem, délután kinézek. Legalábbis nagyon remélem úgy alakul. :lol: Lehet hogy faterom is kijönne :) :)

ha lesznek többen akkor megyek

elvileg:

Sanci

Te

Dáw

Dita

meg gondolom ott lesz Mackósajt

akkor elképzelheő, hogy én

na meg ha nem arat, akkor Lalee

ez nem kis létszám már.

kadifórumon mutatták: :D

Link to comment
Megosztás:

ha lesznek többen akkor megyek

elvileg:

Sanci

Te

Dáw

Dita

meg gondolom ott lesz Mackósajt

akkor elképzelheő, hogy én

na meg ha nem arat, akkor Lalee

ez nem kis létszám már.

kadifórumon mutatták: :)

Nagyon király társaság lenne!!!!!!!!!!!!!!!!! Úgyérzem kötelező ott lennem. Úgy olvastam hogy fél 1kor kezdődik, meddig tart 1 ilyen találkozó?

Link to comment
Megosztás:

ha lesznek többen akkor megyek

Ha innen jönnek többen is akkor megyek én is :D ha nem akkor menek máshova -persze ha nem dolgozok.. :)

Úgy érzem kötelező ott lennem. Úgy olvastam hogy fél 1kor kezdődik, meddig tart 1 ilyen találkozó?

Legalábbis illendő :lol:

A legutóbbi olyan este 6-7 környékéig, ha nem tovább... :)

Link to comment
Megosztás:

Ha innen jönnek többen is akkor megyek én is :lol: ha nem akkor menek máshova -persze ha nem dolgozok.. :lol:

Legalábbis illendő B)

A legutóbbi olyan este 6-7 környékéig, ha nem tovább... :)

Ez az...hogy a meló nekemis megszabja, de én nagyon nagyon reménykedek, és vágyok is. :)

Ja, de gondolom a távolabbi látogatók már nem lennének addig ott. Vagy igen? Mert akkor már én is ráérek..:D

Link to comment
Megosztás:

Ez az...hogy a meló nekemis megszabja, de én nagyon nagyon reménykedek, és vágyok is. :)

Ja, de gondolom a távolabbi látogatók már nem lennének addig ott. Vagy igen? Mert akkor már én is ráérek..:D

vasárnap meló???

polgári hivatalosok már pénteken s dolgoznak :lol:

én viszek pizsit is, hátha Sanyiéknál alszok :)

Link to comment
Megosztás:

vasárnap meló???

polgári hivatalosok már pénteken s dolgoznak :D

én viszek pizsit is, hátha Sanyiéknál alszok :)

Az ipar nem áll meg kéremszépen. :) amúgy jah sajnos sokszor előfordul hogy szombaton vagy vasárnap szükség van rám. De délután 3-4 környékén már igencsak ráérek.

Link to comment
Megosztás:

vasárnap meló??? polgári hivatalosok már pénteken s dolgoznak ;)

én viszek pizsit is, hátha Sanyiéknál alszok :D

Jah, remélem nálunk is elfelejtik lassan a vasárnapi melót :) bár az útépítésben már minden esőmentes nap ajándék.. B)

Hát ha te ezt komolyan gondoltad akkor szólj előre mert ugyan van vendégszobánk de ott össze kell pakolni mert ruhásraktárnak van használva.. :P :)

Ja, nőt azt magadnak kell biztosítanod az íccakára.. mf1.gif :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah, remélem nálunk is elfelejtik lassan a vasárnapi melót :) bár az útépítésben már minden esőmentes nap ajándék.. :lol:

Hát ha te ezt komolyan gondoltad akkor szólj előre mert ugyan van vendégszobánk de ott össze kell pakolni mert ruhásraktárnak van használva.. ;) :)

Ja, nőt azt magadnak kell biztosítanod az íccakára.. mf1.gif :D :lol:

hát eccer voltam Debrecenben... akkor is hajnali 3kor indultam haza izéről... ahol az akvapark van mijazról... na mindegy

hazataláltam, szal csak úgy alszom ott, ha csinálsz vmi olyan programot B)

Link to comment
Megosztás:

csak úgy alszom ott, ha csinálsz vmi olyan programot :lol:

Oszt mit he? :D Én este 7-től a Cobra 11-et nézem, utána meg felrepül a pözsó -izé, pizsi :) mert általában korán van nekem a reggel :lol: no meg vannak házastársi kötelességeim is... :P :) B) ;)

Meg amúgy sem Debrecen, onnan még vagy 35-40 km ahol lakok... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.