Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

:lol: B) ;)

én csak jövöre nősülök, de az opelos ágynemű jöhet :D :D

Helló! :lol: Én nemrég nősültem úgyhogy várom az Opeles nászajándékokat! :D

Lehet, hogy félúton valahol meghalt az a dugó/csati/aljzat és azért van ez? :) [

Nem kizárt, egy jack dugóval meg kéne piszkálni :D nekem a samsung hifim csinált ilyent.. :P

csak simán szerelmes vagyok, ez van :) :D :lol:

Majd elmúlik.. :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

szerintem egy samara is lehet frankó

annak meg tuti vákumos baja volt, mert az még vákumosan állítja az előgyujtáts sztem

annak az volt a baja, hogy xarrá volt kopva, full padlón sem ment többet 100 nál, és alig indúlt már be :)

mellesleg gázos volt, bementünk debrecenig kiba..tt gázszaggal, 1. szerelőhöz be, erre ő azt mondja, mikor felnyitja a mocitetőt, hogy GYORSAN ÁLLÍTSD LE, mert ÖMLIK A GÁZ!!! :lol: az oktató meg cigizett odáig bent :)

szóval az egy halom végtermék volt :D

Persze itt is van egy öregnek csili-vili szamarája, első tulaja, alig ment vele, minden hétem mossa, pasztázza... az tényleg csodaszép :lol:

Link to comment
Megosztás:

annak az volt a baja, hogy xarrá volt kopva, full padlón sem ment többet 100 nál, és alig indúlt már be :)

mellesleg gázos volt, bementünk debrecenig kiba..tt gázszaggal, 1. szerelőhöz be, erre ő azt mondja, mikor felnyitja a mocitetőt, hogy GYORSAN ÁLLÍTSD LE, mert ÖMLIK A GÁZ!!! :lol: az oktató meg cigizett odáig bent :)

szóval az egy halom végtermék volt :D

Persze itt is van egy öregnek csili-vili szamarája, első tulaja, alig ment vele, minden hétem mossa, pasztázza... az tényleg csodaszép B)

gyujtással volt azon baj nyugi :lol:

azért nem indult, meg azért nem is birt menni

itt van egy piros samara, egy fiatal srácc rakta magának rendbe, na az king ;)

Link to comment
Megosztás:

annak az volt a baja, hogy xarrá volt kopva, full padlón sem ment többet 100 nál, és alig indúlt már be :)

mellesleg gázos volt, bementünk debrecenig kiba..tt gázszaggal, 1. szerelőhöz be, erre ő azt mondja, mikor felnyitja a mocitetőt, hogy GYORSAN ÁLLÍTSD LE, mert ÖMLIK A GÁZ!!! :lol: az oktató meg cigizett odáig bent :)

szóval az egy halom végtermék volt :D

Persze itt is van egy öregnek csili-vili szamarája, első tulaja, alig ment vele, minden hétem mossa, pasztázza... az tényleg csodaszép :lol:

Én amin suzuki swiften tanultam vezetni ( 7 éves volt akkor ), az se ment többet 100nál. ha nyomtam neki, inkább még lassult. Ja és úgy rángatott hogy elviselhetetlen volt. Amikor megvolt a jogsim és vezettem az astrát, akkor az 1 luxuskocsinak tűnt a suzihoz képest.

Link to comment
Megosztás:

gyujtással volt azon baj nyugi ;)

azért nem indult, meg azért nem is birt menni

itt van egy piros samara, egy fiatal srácc rakta magának rendbe, na az king :lol:

ki tudja, lehet :P

de tudom, hogy fél év múlva a bontóba vitték, mert kifingot, de akkor már kit érdekelt, beültem a jó kis Wareszba friss jogsival, és első utamon vagánykodva letolatta haverék előtt a kerékvetőkövet :D

Alig mertem hazajönni, azt hittem anyám kinyír majd :) :P

szerencsére az öregem volt itthol, hamar beálltunk a garázsba, és kiegyenesítettük a hátsó lökös tartólemezét :) :lol: B) anám csak fél év múlva vette észre, hogy van egy kis csík a hátsó lökösön, mire én: ott volt az már mikor vettük is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én amin suzuki swiften tanultam vezetni ( 7 éves volt akkor ), az se ment többet 100nál. ha nyomtam neki, inkább még lassult. Ja és úgy rángatott hogy elviselhetetlen volt. Amikor megvolt a jogsim és vezettem az astrát, akkor az 1 luxuskocsinak tűnt a suzihoz képest.

általában ez egy tanulóautó sorsa.. :)

de lehet jobb, ha egy "rosszabb" autón tanulsz meg vezetni, mint ha egy űrhajóból kéne átülj egy trabantba :)

Link to comment
Megosztás:

Dita! Neked meg sok örömet, és sok-sok kellemesen eltöltött időt kívánok az "új" autódda! B) :lol:

(én szamarán vizsgáztam, de valahogy azok az emlékek nem szépek... :lol: az lefulladt minden fékezésnél, utánna meg nem indult, és nem is ment...)

biztosan a tied jó, és megbecsült volt, nem olyan amilyenen én vizsgáztam, de azért egy F Astra sokkal kényelmesebb autó :) ;)

Köszönöm Neked is! :)

Én nagyon szerettem a szamaramat, hálás volt, nekem kényelmes is, és meglepően jól ment 1.3-as létére.

Mindenki aki beleült, azt mondta, hogy kellemes csalódás volt. :D

Link to comment
Megosztás:

ki tudja, lehet :P

de tudom, hogy fél év múlva a bontóba vitték, mert kifingot, de akkor már kit érdekelt, beültem a jó kis Wareszba friss jogsival, és első utamon vagánykodva letolatta haverék előtt a kerékvetőkövet :lol:

Alig mertem hazajönni, azt hittem anyám kinyír majd :D :D

szerencsére az öregem volt itthol, hamar beálltunk a garázsba, és kiegyenesítettük a hátsó lökös tartólemezét :) B) ;) anám csak fél év múlva vette észre, hogy van egy kis csík a hátsó lökösön, mire én: ott volt az már mikor vettük is :lol:

Amikor először elvihettem az autót, mikor hazaértem apám szinte nagyítóval nézte körbe a toyotát :D Jah, anyám meg az ablakból nézte hogy parkolok :D (nem törtem össze :P )

Egy 3 éves 1.5 dci clión tanultam :) klíma-tempomat-villanyminden, 16-os alufelnik :lol: De az oktatóm se volt gyenge... ha valami nemtetszett neki akkor zsibbasztó jobblábra. Hazaértem, apám már látta hogy megint gyorsan mentem :D :P (viszont megtanított kátyút kerülgetni, mert féltette a felniket :lol: )

Link to comment
Megosztás:

ki tudja, lehet :lol:

de tudom, hogy fél év múlva a bontóba vitték, mert kifingot, de akkor már kit érdekelt, beültem a jó kis Wareszba friss jogsival, és első utamon vagánykodva letolatta haverék előtt a kerékvetőkövet :D

Alig mertem hazajönni, azt hittem anyám kinyír majd :) :P

szerencsére az öregem volt itthol, hamar beálltunk a garázsba, és kiegyenesítettük a hátsó lökös tartólemezét :) B) ;) anám csak fél év múlva vette észre, hogy van egy kis csík a hátsó lökösön, mire én: ott volt az már mikor vettük is :lol:

egyszer az astra alol majdnem kiütötem az egész hátsó futóművet

van egy hely ahol a parkoló ilyen L alakú

na én a husszó szárán ekezdtem tolatni majdnem tiltásig, és megálltam... aztán meg levert a víz,hogy mi van ha még tovább tolatok...

kb 20cm es járdaszéle ott volt mögöttem sztem pár 10cmre :lol:

Link to comment
Megosztás:

általában ez egy tanulóautó sorsa.. :)

de lehet jobb, ha egy "rosszabb" autón tanulsz meg vezetni, mint ha egy űrhajóból kéne átülj egy trabantba :)

Ez így igaz!

Amióta a kadettet vezetem, teljesen el is felejtettem mi az hogy 120al megyek, és mi az hogy visszaváltok és nyomom neki. Na de sajna el is felejthetem 1 darabig amíg bejáratós lesz az én kicsimkém :D

Link to comment
Megosztás:

általában ez egy tanulóautó sorsa.. :)

de lehet jobb, ha egy "rosszabb" autón tanulsz meg vezetni, mint ha egy űrhajóból kéne átülj egy trabantba :P

hát én 1.7 td astrán tanultam, aztán átultema 2T wareszunkba :lol:

semmi gondom nem volt

Köszönöm Neked is! :)

Én nagyon szerettem a szamaramat, hálás volt, nekem kényelmes is, és meglepően jól ment 1.3-as létére.

Mindenki aki beleült, azt mondta, hogy kellemes csalódás volt. :D

volt egy széria, ami 1.3masokból nagyo szar volt, meg egy olyan ami nagyon jó :D

dehá neked még én is jó lennék.... talán :lol:

Amikor először elvihettem az autót, mikor hazaértem apám szinte nagyítóval nézte körbe a toyotát :D Jah, anyám meg az ablakból nézte hogy parkolok :D (nem törtem össze B) )

Egy 3 éves 1.5 dci clión tanultam :lol: klíma-tempomat-villanyminden, 16-os alufelnik ;) De az oktatóm se volt gyenge... ha valami nemtetszett neki akkor zsibbasztó jobblábra. Hazaértem, apám már látta hogy megint gyorsan mentem :D :P (viszont megtanított kátyút kerülgetni, mert féltette a felniket :lol: )

nekem nem volt ilyen, első pár utamra se jött velm, aztánmeg mikor jött, mindenért baszogatott :P

Link to comment
Megosztás:

hát én 1.7 td astrán tanultam, aztán átultema 2T wareszunkba :lol:

semmi gondom nem volt

volt egy széria, ami 1.3masokból nagyo szar volt, meg egy olyan ami nagyon jó B)

dehá neked még én is jó lennék.... talán :D

nekem nem volt ilyen, első pár utamra se jött velm, aztánmeg mikor jött, mindenért baszogatott ;)

Én kb. 3-4 hónapig nem kaptam meg az autót, csak ha együtt mentünk valahova. (mondjuk valamikor késő ősszel lett meg a jogsim, és a sperr-es hátsókeres Hiace-t nem akart odaadni hóba :P :lol: nem is értem miért.. :P De addig tanított elég sokat :) mire 1 éves lett a jogsim már túl voltam az első 40e km-en :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.