Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

A "most-jó-mostnem-jó-mostmegintjó-mámegintnemjó" hibák azok általában kontakthibákra vezethetők vissza. Lehet hogy egy forrasztás elengedett benne, vagy car a végfoka, vagy mittomén. Novy ráér, küldd el neki, ő meg visszaküldi beledezve :) :)

az erősítős rádiómba tettem egy + ledet, az állomásjelzőbe, sztem igencsak jó volt ott az :D

és recsegni nem recseg, mikor elkussol???

bekapcsoláskor meg kéne rázni, hátha elhalgat, akkor tuti kontakt

lehet akár a 220as csati is

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nah, kedves Dita, látom megvan az autó. Örülök neki.Egészséggel, és biztonsággal használd.( Na a biztonságot mondani se kellett volna, hisz körültekintő és okos nő vagy :D ) :lol: A Samarát ne sajnáld. :) Tudom a sok élmény és emlék...Na de ezzel lesz mégtöbb :lol:

Köszönöm! :)

Ugye mondtam már, hogy imádlak? B)

Link to comment
Megosztás:

vagy kirúgják a közveszélyes sofőrt :P B)

:P

Inkább ne reméld mert lesz helyetted másik :D aki meg sem próbál bravúroskodni :lol: manapság könnyen lehet találni rá embert.. :lol:

persze, persze, nem szoktam, megbecsülöm én a melót :D ;)

ilyen melóra főleg :D

igen, és sajnos más lehetőség nem nagyon van itt :)

úgyhogy marad a nyugis, óvatos, és körültekintő vezetés :D

Dita! Neked meg sok örömet, és sok-sok kellemesen eltöltött időt kívánok az "új" autódda! :D :lol:

(én szamarán vizsgáztam, de valahogy azok az emlékek nem szépek... :lol: az lefulladt minden fékezésnél, utánna meg nem indult, és nem is ment...)

biztosan a tied jó, és megbecsült volt, nem olyan amilyenen én vizsgáztam, de azért egy F Astra sokkal kényelmesebb autó :) :P

Link to comment
Megosztás:

;)

persze, persze, nem szoktam, megbecsülöm én a melót :lol: B)

igen, és sajnos más lehetőség nem nagyon van itt :)

úgyhogy marad a nyugis, óvatos, és körültekintő vezetés :D

Dita! Neked meg sok örömet, és sok-sok kellemesen eltöltött időt kívánok az "új" autódda! :D :P

(én szamarán vizsgáztam, de valahogy azok az emlékek nem szépek... :lol: az lefulladt minden fékezésnél, utánna meg nem indult, és nem is ment...)

biztosan a tied jó, és megbecsült volt, nem olyan amilyenen én vizsgáztam, de azért egy F Astra sokkal kényelmesebb autó :) :D

Lehet hogy ki kellett volna sebességből? :P :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

az erősítős rádiómba tettem egy + ledet, az állomásjelzőbe, sztem igencsak jó volt ott az :D

és recsegni nem recseg, mikor elkussol???

bekapcsoláskor meg kéne rázni, hátha elhalgat, akkor tuti kontakt

lehet akár a 220as csati is

A led világit rajta, magnó teker, bekapcsoláskor hallani a hangszórón hogy kap egy kis szuflát vagyis a 220at megkapja. Rákötöttem az erősitőre a fülhallgató csatijáról és ha tökre feltekerem, akkor halkan hallani...már egyébként erre is gondoltam, hogy az a füles csati szarakodik mert gyakran volt igy használva, hogy onnan volt az erősitőre kötve..és az ugyebár akkor kikapcsolja a saját hangszóróit. Lehet, hogy félúton valahol meghalt az a dugó/csati/aljzat és azért van ez? :) Bárcsak ne lennék ilyen hülye a dolgokhoz! :)

Link to comment
Megosztás:

Lehet hogy ki kellett volna sebességből? :P :lol: :D

hínnye de gonosz vagy!! :lol: :lol: :)

az csak simán xar volt!!

mikor meglátta a vizsgabiztos, csak ennyit kérdett: -oszt ez még beindul, vag ez csak egy vicc, és nem ezzel fogunk vizsgázni B) ;) :P

a legrosszabb autósiskolának is volt már akkor suzukija, mi meg égtünk mint állat a szamárral :)

Link to comment
Megosztás:

A led világit rajta, magnó teker, bekapcsoláskor hallani a hangszórón hogy kap egy kis szuflát vagyis a 220at megkapja. Rákötöttem az erősitőre a fülhallgató csatijáról és ha tökre feltekerem, akkor halkan hallani...már egyébként erre is gondoltam, hogy az a füles csati szarakodik mert gyakran volt igy használva, hogy onnan volt az erősitőre kötve..és az ugyebár akkor kikapcsolja a saját hangszóróit. Lehet, hogy félúton valahol meghalt az a dugó/csati/aljzat és azért van ez? :) Bárcsak ne lennék ilyen hülye a dolgokhoz! :)

haa fülhallgatóval se szól, akkor még az előtt vana bibi

lehet nem kap tápot az erősítő áramköre, akkor szokott full hangerőn csak épphogy szólni

Link to comment
Megosztás:

Dáwid! :) :D :lol: :lol: B) hogy-hogy nem tetősínt mondtál??? ;) :P :lol: :P :lol:

Azt egyszer már bekínáltam de nem kellett. Meg csak egy pár szálcsiszolt van (illetve nincs, mert még nincs kész), és nemtom hogy fehéren milyen :)

De ha nemjó akkor nyugodtan hozzáfényeztetetheted az autót. Annyit megér egy szép tetősín nem? :D :D

Link to comment
Megosztás:

hínnye de gonosz vagy!! :D :lol: :)

az csak simán xar volt!!

mikor meglátta a vizsgabiztos, csak ennyit kérdett: -oszt ez még beindul, vag ez csak egy vicc, és nem ezzel fogunk vizsgázni :lol: B) ;)

a legrosszabb autósiskolának is volt már akkor suzukija, mi meg égtünk mint állat a szamárral :)

szerintem egy samara is lehet frankó

annak meg tuti vákumos baja volt, mert az még vákumosan állítja az előgyujtáts sztem

Link to comment
Megosztás:

A házasság olyan mint a kínai kajálda. Kiválasztod, kéred, megkapod, és mikor már a tied rájössz hogy az kellett volna kérni amit a szomszéd asztalnál esznek...

lehet van benne valami, de éhen sem szeretnék maradni :lol: jobb mégiscsak enni, mint ahogy nézed, ahogy más finomat eszik, s jóllakik :lol: (de ugye most nem én leszek a téma? :D vagy ezt is benéztem, mint a vasalódeszkát? :) :) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.