Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Ízléses román tuning

Más:

Gondolkodom egy ilyen beszerzésén. Nagyon gamat szerintetek?

Ez a bacás nagyon jó a kocsi elején, facán le tudja dörzsölni a fényezést ha alá megy a kosz, már pedig olyan nincs, hogy ne menjen alá!!!! Én ilyen szemetet biztos nem tennék a kocsira, inkább ha nagyon gáz a mocitető, kb 10 évessen mondjuk elvinném egy faca fényezőhöz aki ért is hozzá és egy laza javítás polír kombóval oldanám meg.

Ez olyan mint annó a zsigákon meg a sok szoci vizes autón az a maszk ami a melegedést segítette, haszna semmi viszont nagyon undórító volt vele minden vas!

Bocs az öszinte sorok miatt!!!

Link to comment
Megosztás:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=ed3966e50...&aid=150447

nos asszem egy darabig le vagyok tudva az uj szerszámokkal :D

némelyik autón jól néz ki... se F re biztos nem tennék :)

a védőfólia viszinot tényleg nem rossz főleg egy uj autónak.

Ja már látom! :)

Én ezt vettem 50 Eu ért!

? Zoll Knarre mit Auswurf und ergonomisch günstig gestaltetem Griff, 1 Verlängerung, 1 kombinierte Verlängerung / Knebel, 1Gelenk

17 Stecknüsse 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 27, 30, 32 mm

8 Außentorx-Nüsse E10, E11, E12, E14, E16, E18, E20, E24

5 Langnüsse 14, 15, 17, 19, 22 mm

2 Zündkerzen-Nüsse 16 mm, 21 mm

1 Bitadapter 5/16 Zoll

3 Schlitzbits 8, 10, 12 mm

2 Kreuzschlitzbits PH3, PH4

2 Doppelkreuzschlitzbits PZ3, PZ4

5 Innensechskantbits 7, 8, 10, 12, 14 mm

5 Torxbits T40, T45, T50, T55, T60

? Zoll Knarre mit Auswurf und ergonomisch günstig gestaltetem Griff, 2 Verlängerungen, 1 Knebel, 1 Handgriff mit Möglichkeit, Knarre aufzusetzen, 1 Gelenk

13 Nüsse 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14 mm

5 Außentorx-Nüsse E4, E5, E6, E7, E8

8 Langnüsse 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm

3 Schlitzbit-Nüsse 4, 5.5, 6.5 mm

2 Kreuzschlitzbit-Nüsse PH1, PH2

2 Doppelkreuzschlitzbit-Nüsse PZ1, PZ2

4 Innensechskantbit-Nüsse 3, 4, 5, 6 mm

7 Torxbit-Nüsse T8, T10, T15, T20, T25, T27, T30

3 kleine Innensechskantschlüssel 1.5, 2, 2.5 mm

Link to comment
Megosztás:

kiba sokan cigiznek, ettől az jó dolog? ;)

nagy az Isten ...

Nem, de nem is értem mire gondolsz most.. :lol: Csak azt irtam, hogy nem tetszik...meg előtte, hogy az pl. a fényszórót sem védi és még csak nem is esztétikus(tudom, ez szubjektiv) ..tehát én nem húznék rá olyan bugyit, ha az én véleményemre is kiváncsi a cartársunk B) - mert ugyebár úgy végződött a hsz-e hogy "szerintetek?" :P

Én ezt vettem 50 Eu ért!

.. :) ...egy képből jobban érteném, hogy mik is ezek :lol: ...tudom, többet kellett volna tanulnom.. :D :)

Link to comment
Megosztás:

Nem, de nem is értem mire gondolsz most.. :lol: Csak azt irtam, hogy nem tetszik...meg előtte, hogy az pl. a fényszórót sem védi és még csak nem is esztétikus(tudom, ez szubjektiv) ..tehát én nem húznék rá olyan bugyit, ha az én véleményemre is kiváncsi a cartársunk B) - mert ugyebár úgy végződött a hsz-e hogy "szerintetek?" :P

.. :) ...egy képből jobban érteném, hogy mik is ezek :lol: ...tudom, többet kellett volna tanulnom.. :D :)

hát igen egy képpel én is többre mennék ;)

arra, hogy írtad, hogy egyre több autón van

az már legyen az ő bajuk:)

Link to comment
Megosztás:

Kavics felverődés ellen véd. Fóliával a közelemben senki nem foglalkozik szal egyelőre ez lenne a megoldás. Nekem tetszik.

De mit véd a kavics ellen? A lámpát, ablakot biztos nem. A fényezésnek meg úgy is tök mindegy, ha ráragasztjuk ezt a xart nem?

Ha olyan jó fényezésem van, akkor inkább egy átlátszó biztonsági fólia a kasztnira és akkor nem csúfítjuk el az autót ezzel a kutyabőrrel.

Ha valakinek ez tetszik, azt elfogadom (nem értem, de elfogadom), de azt nem hiszem el, hogy ennek van valami értelme is.

Link to comment
Megosztás:

De mit véd a kavics ellen? A lámpát, ablakot biztos nem. A fényezésnek meg úgy is tök mindegy, ha ráragasztjuk ezt a xart nem?

Ha olyan jó fényezésem van, akkor inkább egy átlátszó biztonsági fólia a kasztnira és akkor nem csúfítjuk el az autót ezzel a kutyabőrrel.

Ha valakinek ez tetszik, azt elfogadom (nem értem, de elfogadom), de azt nem hiszem el, hogy ennek van valami értelme is.

elvileg TUNING cucc lenne :)

én is a fóliát mondtam, azt lehet venni méterben is, nem is csúfít, és a moci tetőt azért legalább védi!

(persze az astrámra már nem tennék, annak már úgyis mindegy, de a Fábiára fogok rakatni... :)

mellesleg gondolom olcsóbban jön ki mint ez a bőrszerű cuccos :D

Link to comment
Megosztás:

Jó munkahely, mennyit lehet tapizni közben! :lol:

Reeckatee!

miért nem tetetsz átlátszó fóliát rá?? az nem is drága, és nagyon sokat véd a motorháztetőn kavicsfelverődés ellen!

mellesleg nem is látszik, hogy van rajta... Uncsim rengeteget elad belőlle (matricázással foglalkozik) ! A fábiára lehet én is rakatok :)

Neked megérné, hisz még vadi új az autó... B)

Ott a pont! És énis úgy hallottam, ha a kutyabőrnek alámegy a por, többet árt mint használ, és a fényezés sem fakul alatta, látszik az eltérés ha leveszed.

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=ed3966e50...&aid=150447

nos asszem egy darabig le vagyok tudva az uj szerszámokkal :lol:

némelyik autón jól néz ki... de F re biztos nem tennék :D

a védőfólia viszinot tényleg nem rossz főleg egy uj autónak.

Megjött a Jézus? :)

Link to comment
Megosztás:

ez a bőr a mocitető elején ez némelyik autón tetszik, de nagyon kevésnek áll jól (szerintem) Egy ismerősömnek van egy qrva szép előző generációs mondeója. Vakító fehér az autó, fekete fólia körbe, fekete angel, és rajta ez a fekete bőr. Nagyon ütős lett. Tudom saját vélemény :) de nekem bejön rajta. Mondta hogy 2 féle van, van az amelyiknek ilyen fülek vannak a tetején, és vannak a fül nélküliek. Egyik márkatársának a fül nélküli van, az akármilyen feszes alapjáraton, 120 körül már lobogtatja a szél. Az cseszi a fényezést is. Az övé amin fülek vannak, még nem lobogott, de már kibróbálta hogy 240-nél hogy viselkedik a gépe B) :lol: De ősszel leveszi és csak nyár elején teszi vissza és mosásonként is leveszi kitörölgetni alatta. Nekem bejön. Azon legalábbis. :D De nem nagyon láttam még autót a mondeón kívül aminek jól áll :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez a bőr a mocitető elején ez némelyik autón tetszik, de nagyon kevésnek áll jól (szerintem) Egy ismerősömnek van egy qrva szép előző generációs mondeója. Vakító fehér az autó, fekete fólia körbe, fekete angel, és rajta ez a fekete bőr. Nagyon ütős lett. Tudom saját vélemény :) de nekem bejön rajta. Mondta hogy 2 féle van, van az amelyiknek ilyen fülek vannak a tetején, és vannak a fül nélküliek. Egyik márkatársának a fül nélküli van, az akármilyen feszes alapjáraton, 120 körül már lobogtatja a szél. Az cseszi a fényezést is. Az övé amin fülek vannak, még nem lobogott, de már kibróbálta hogy 240-nél hogy viselkedik a gépe B) :lol: De ősszel leveszi és csak nyár elején teszi vissza és mosásonként is leveszi kitörölgetni alatta. Nekem bejön. Azon legalábbis. :D De nem nagyon láttam még autót a mondeón kívül aminek jól áll :) :lol:

Tényleg az a fül minek van rajta?

Link to comment
Megosztás:

Ott a pont! És én is úgy hallottam, ha a kutyabőrnek alámegy a por, többet árt mint használ, és a fényezés sem fakul alatta, látszik az eltérés ha leveszed.

Jaja :) láttam már 4-es pócvágenen tunyingnak ("mert jól néz ki rajta" alapon) és egy fél év múlva mintha drótkefével dörzsölte volna a mocitető arra eső felét nagylol_www.kepfeltoltes.hu_.gif na mondom hulye kocsog.gif pócvágenes, annyi az esze mint egy fél raktér szárított lepkének.. bohoc.gif

Link to comment
Megosztás:

Tényleg az a fül minek van rajta?

a levegő nem alá megy, hanem lenyomja a végét is. Így nem lobogtatja hanem még jobban ráfeszíti a MHT-re. Eleinte nagyon hülyén néztem rá hogy mi az a miaz, de minél tovább néztem azt az autót annál jobban bejött :) :D F-an nem tudnám elképzelni :)

Link to comment
Megosztás:

Jaja :) láttam már 4-es pócvágenen tunyingnak ("mert jól néz ki rajta" alapon) és egy fél év múlva mintha drótkefével dörzsölte volna a mocitető arra eső felét nagylol_www.kepfeltoltes.hu_.gif na mondom hulye kocsog.gif pócvágenes, annyi az esze mint egy fél raktér szárított lepkének.. bohoc.gif

A hülye, legalább kihúzta volna szilóval az illesztésnél. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.