Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Nem is rossz ötlet :) max leszakítaná a tetőcsomit tetőstől egy légrohamtól.. :)

--------------------------------------------

Apropó, tudom nem a témába vág de az Intel Core 2 Duo T2310 proci az 32 vagy 64 bites processzor? Nem találok a neten rá utalást sehol sem, a papírját meg elhánytam valahol B) vagy az asszony.. :lol:

64bites Klikk :P

Az még jó nem? A törpéket pont tökönvágja.Nekem is jó lenne, de 1.4-re vonóhorog? ;) Hogy így járjak? :lol:

Miért, nekem is van, hasznát vettem már párszor.

Műszakin megbuktam a Wartburggal én is a visszajelző miatt :D úgyhogy azt kérik alapból!!!

Semmi más probléma nem volt, csak nem volt bekötve a visszajelző! eliatt buktam 4.000 Ft-ot (előzetes vizsgának írták ki), majd mikor visszamentem megnézte a kis ledecskét (univerzálist vettem, amit a relénél kellett bekötni asszem) rádugta a lámpákat (a falon az utánfutó próbalámpáit) és azt mondta menjek be fizetni, megvan a vizsga! :lol: azt hittem megfejelem, ezért képes volt szívózni!

Úgyhogy ha viszed műszakiztatni kösd csak be a visszajelzőt!!!! Főleg, ha még nem volt rajta horog, mert akkor tuti megnézik!!!!

Nekem meg rá se néztek műszakin.

Link to comment
Megosztás:

szerencsére nekünk sose nézik, nekem csak egyet villan futóval is meg anélkül is :S

Az nem jó, futóval folyamatosan kell villognia.

Ezt kérdezd attól a drága előző tulajtól aki berakta a plusz ledet a fényszóró-magasságállító kapcsoló helyére, és így sztereóba világít a rendes műszeregységben levővel. világít mind a kettő ahogy kell, de valamiért kettő van belőle :) :)

Nekem meg egy lámpával a fék volt visszajelezve, de hogy minek? Most van egy szép kis lyuk a műanyag borításon a sluszkulcstól nem messze.

vehetnéd a fáradozást,hogy elektromosba is visszaolvasol

egyébként:

a lámpákat hátulról

a visszajelzőhöz meg van egy univerzális szet is, és azt fogják betenni neked, ha nem szólsz.

a gyárihoz pedig kell egy elég drága relé, és annak az egyik lábáról viszik a veztéket a kisebbik csati megfelelő lábára.

Annyira nem drága az a relé, az utángyári háromezer-párszáz Ft.

Link to comment
Megosztás:

64bites Klikk :)

Miért, nekem is van, hasznát vettem már párszor.

Nekem meg rá se néztek műszakin.

Az nem jó, futóval folyamatosan kell villognia.

Nekem meg egy lámpával a fék volt visszajelezve, de hogy minek? Most van egy szép kis lyuk a műanyag borításon a sluszkulcstól nem messze.

Annyira nem drága az a relé, az utángyári háromezer-párszáz Ft.

:)

Link to comment
Megosztás:

Biztosító Gyakoriság szerinti díj Éves díj

Uniqa 13.850 Ft. 13.850 Ft.

Aegon 14.568 Ft. 14.568 Ft.

Posta 17.245 Ft. 17.245 Ft.

Groupama-Garancia 18.360 Ft. 18.360 Ft.

KÖBE 18.559 Ft. 18.559 Ft.

K&H (Argosz) 19.596 Ft. 19.596 Ft.

Genertel 20.072 Ft. 20.072 Ft.

Signal 20.119 Ft. 20.119 Ft.

Allianz 20.280 Ft. 20.280 Ft.

MKB 21.919 Ft. 21.919 Ft.

Generali 22.851 Ft. 22.851 Ft.

Aegon Az Ön jelenlegi biztosítója 24.720 Ft. 24.720 Ft.

Union 26.145 Ft. 26.145 Ft.

AIM 30.284 Ft. 30.284 Ft.

Na ez azért nem mindegy.

Meg az sem, hogy az aegon oldalán kiszámolva, maradt volna minden a régiben. :)

Link to comment
Megosztás:

Biztosító Gyakoriság szerinti díj Éves díj

Uniqa 13.850 Ft. 13.850 Ft.

Aegon 14.568 Ft. 14.568 Ft.

Posta 17.245 Ft. 17.245 Ft.

Groupama-Garancia 18.360 Ft. 18.360 Ft.

KÖBE 18.559 Ft. 18.559 Ft.

K&H (Argosz) 19.596 Ft. 19.596 Ft.

Genertel 20.072 Ft. 20.072 Ft.

Signal 20.119 Ft. 20.119 Ft.

Allianz 20.280 Ft. 20.280 Ft.

MKB 21.919 Ft. 21.919 Ft.

Generali 22.851 Ft. 22.851 Ft.

Aegon Az Ön jelenlegi biztosítója 24.720 Ft. 24.720 Ft.

Union 26.145 Ft. 26.145 Ft.

AIM 30.284 Ft. 30.284 Ft.

Na ez azért nem mindegy.

Meg az sem, hogy az aegon oldalán kiszámolva, maradt volna minden a régiben. :)

Én most még nem néztem, de tavaly nem volt érdemes váltanom.

Link to comment
Megosztás:

Az még jó nem? A törpéket pont tökönvágja.Nekem is jó lenne, de 1.4-re vonóhorog? :) Hogy így járjak? :lol:

Igaz nekem van rajta vonóhorog, de sokkal jobban visszafogja mint ez:

216843.jpg

216844.jpg

Szóval ha már tényleg olyan nagyon nagy dolgot viszünk ami nem fér be...akkor használunk futót. Kb 350-400 kilónyi szőlő volt benne :D és 100 fölé simán ment volna. Csak eléggé billegett előre-hátra :) aztán maradt a 80-90

Link to comment
Megosztás:

Igaz nekem van rajta vonóhorog, de sokkal jobban visszafogja mint ez:

http://kep.ivpicture.hu/216843.jpg

http://kep.ivpicture.hu/216844.jpg

Szóval ha már tényleg olyan nagyon nagy dolgot viszünk ami nem fér be...akkor használunk futót. Kb 350-400 kilónyi szőlő volt benne :lol: és 100 fölé simán ment volna. Csak eléggé billegett előre-hátra :) aztán maradt a 80-90

Jéé! a fehérekben is ennyi hely van? ;) B) :lol: :D Valahol láttam már ilyet :)

Link to comment
Megosztás:

Szégyeljétek magatok. Így megpakolni. ;) :lol:

Jómunkás'ember' ez az autó :)

Te is sharp feliratú dobozokat viszel, meg 4-500 kiló másolópapírt? :) :lol: Akkor de :lol:

Akkor még volt tetősíned, és piros volt az autó. Jobb volt úgy :P B)

:lol: :P

Egy találkozón ha valamire benevezném és Te lennél a zsűri tuti azt a címet kapnám hogy a tetősínnélküli caravan díj. :D

Link to comment
Megosztás:

Igaz nekem van rajta vonóhorog, de sokkal jobban visszafogja mint ez:

http://kep.ivpicture.hu/216843.jpg

http://kep.ivpicture.hu/216844.jpg

Szóval ha már tényleg olyan nagyon nagy dolgot viszünk ami nem fér be...akkor használunk futót. Kb 350-400 kilónyi szőlő volt benne :lol: és 100 fölé simán ment volna. Csak eléggé billegett előre-hátra :) aztán maradt a 80-90

Bazz. Állat ültetés! :) Gyári? :D

Link to comment
Megosztás:

azé caravan nem?

Dehogynem. Ha meg nehezet viszek akkor igyekszem minél előrébb, tengelyek közé tenni a nehezét. 500 kiló fölött csak ritkán megy bele. Akkor már azért megvan az ültetés. :) volt már hogy nem arra mentem amerre akartam, hanem arra amerra az út jobb volt, mert a kátyús-fekvőrendőrös részt meg nem akartam megmutatni neki. Jó akkor 30 doboz volt benne A4-esből :) :lol: :D

;) :P

Egy találkozón ha valamire benevezném és Te lennél a zsűri tuti azt a címet kapnám hogy a tetősínnélküli caravan díj. :lol:

Az tuti. Nem tudom elfelejteni hogy lefelejtették róla B)

Link to comment
Megosztás:

Dehogynem. Ha meg nehezet viszek akkor igyekszem minél előrébb, tengelyek közé tenni a nehezét. 500 kiló fölött csak ritkán megy bele. Akkor már azért megvan az ültetés. :) volt már hogy nem arra mentem amerre akartam, hanem arra amerra az út jobb volt, mert a kátyús-fekvőrendőrös részt meg nem akartam megmutatni neki. Jó akkor 30 doboz volt benne A4-esből :) :lol: :D

Az tuti. Nem tudom elfelejteni hogy lefelejtették róla :lol:

Németből lett hozva...és nem akarták forgalomba helyezni mert az alvázszámba valamit elütöttek. És azt hitték hogy lopott az autó. Belügyminisztérium hívta németországot hogy há ezzel mi van...aztán a gyárba hibásan csaptak bele még 1 számot. Magyarországon akkor ez volt az 1etlen ilyen autó. Azóta lehet több is bekerült B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.