Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

az meglehet, de a karosszéria egyetlen pontja sincs szerintem olyan erős, mint két 10es csavar

Egyetértek, ha az a rögzítés nem bír el valamit azt az autó egyébként sem bírná el. Nem 18-kerekű hogy nagypótra kelljen méretezni a horgot. Biztos hogy erősebb a fix, de azt a pluszt nem lehet kihasználni mert a horgon kívül semmi más nem bírná el.

Link to comment
Megosztás:

Egyetértek, ha az a rögzítés nem bír el valamit azt az autó egyébként sem bírná el. Nem 18-kerekű hogy nagypótra kelljen méretezni a horgot. Biztos hogy erősebb a fix, de azt a pluszt nem lehet kihasználni mert a horgon kívül semmi más nem bírná el.

riszpekt :)

Link to comment
Megosztás:

az meglehet, de a karosszéria egyetlen pontja sincs szerintem olyan erős, mint két 10es csavar

Egyetértek, ha az a rögzítés nem bír el valamit azt az autó egyébként sem bírná el. Nem 18-kerekű hogy nagypótra kelljen méretezni a horgot. Biztos hogy erősebb a fix, de azt a pluszt nem lehet kihasználni mert a horgon kívül semmi más nem bírná el.

Most nem azt mondom, hogy nem bírna el akár 2 tonnát, csak nem szabad annyira terhelni. A kocsim is elbírna két tehenet, de nem azért nem rakom bele őket, mert nem tudom bekötni az övet, hanem mert megvan a max. összsúly nem?

Link to comment
Megosztás:

Visszatérve a vonóhorogra és a visszajelzőjére..ott tulajdonképpen csak egy vezetéket kell húzni a vonóhorog csatiról a műszerfalba vagy az már benne van/lehet valahol a kötegben gyárilag?

neked tuti nem lesz benne :)

mint ahogy nekem sincs, de egyébként se a vonóhorog csatitól kell húzni.

az előbb le is írták, hogy a "C" lábra kell a relénél.

Link to comment
Megosztás:

neked tuti nem lesz benne :D

mint ahogy nekem sincs, de egyébként se a vonóhorog csatitól kell húzni.

az előbb le is írták, hogy a "C" lábra kell a relénél.

Milyen relénél, minek a reléjénél? Van a horognak is reléje? Azt hittem, hogy rákötik a hátsó fényekre oszt "csókol anyád Matild"... :)

...meg mittoménmiazaCláb.. :)

Link to comment
Megosztás:

Indexreléről kell egy vezeték a műszeregység kisebbik csatijának egyik lábára.

De magát a vonóhorgot csak a hátsó lámpákról(is) köt(het)ik be, ugye? És az a relé akkor is ad jelet a visszajelzőnek hogy csatlakoztatták az utánfutót? Érdekes, nekem tudatlannak, de valójában úgyis szakihoz viszem ha rászánom magamat a felszerelésére... :) :)

Link to comment
Megosztás:

De magát a vonóhorgot csak a hátsó lámpákról(is) köt(het)ik be, ugye? És az a relé akkor is ad jelet a visszajelzőnek hogy csatlakoztatták az utánfutót? Érdekes, nekem tudatlannak, de valójában úgyis szakihoz viszem ha rászánom magamat a felszerelésére... :) :)

Én se vágom, de asszem a relének az a lába csak akkor kapcsolgat, ha nagyobb teljesítmény van rajta ugye a több izzó miatt. Ha tévedek javítsatok, vagy moderáljatok, vagy töröljetek. :D

Link to comment
Megosztás:

De magát a vonóhorgot csak a hátsó lámpákról(is) köt(het)ik be, ugye? És az a relé akkor is ad jelet a visszajelzőnek hogy csatlakoztatták az utánfutót? Érdekes, nekem tudatlannak, de valójában úgyis szakihoz viszem ha rászánom magamat a felszerelésére... :) :)

vehetnéd a fáradozást,hogy elektromosba is visszaolvasol

egyébként:

a lámpákat hátulról

a visszajelzőhöz meg van egy univerzális szet is, és azt fogják betenni neked, ha nem szólsz.

a gyárihoz pedig kell egy elég drága relé, és annak az egyik lábáról viszik a veztéket a kisebbik csati megfelelő lábára.

Link to comment
Megosztás:

vehetnéd a fáradozást,hogy elektromosba is visszaolvasol

egyébként:

a lámpákat hátulról

a visszajelzőhöz meg van egy univerzális szet is, és azt fogják betenni neked, ha nem szólsz.

a gyárihoz pedig kell egy elég drága relé, és annak az egyik lábáról viszik a veztéket a kisebbik csati megfelelő lábára.

:) jóuvannmámilyenvagyú :D Még fogjátok rám, hogy sokat offolok! :lol:

Egyébként úgy látom, hogy ma valahogy morcos vagy...ki cseszte fel az agyadat? Kosarat kaptál? "Gyere sirj a vállamon!" :lol: :) B)

Link to comment
Megosztás:

:lol: jóuvannmámilyenvagyú B) Még fogjátok rám, hogy sokat offolok! ;)

Egyébként úgy látom, hogy ma valahogy morcos vagy...ki cseszte fel az agyadat? Kosarat kaptál? "Gyere sirj a vállamon!" :P :lol: :lol:

nem vok morocs, csak megvok lepődve rajtad, te vissza szoktál olvasni, most miért nem? :D

sztem hening az aki morocso :)

bocs hening :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.