Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Műszakin megbuktam a Wartburggal én is a visszajelző miatt :) úgyhogy azt kérik alapból!!!

Semmi más probléma nem volt, csak nem volt bekötve a visszajelző! eliatt buktam 4.000 Ft-ot (előzetes vizsgának írták ki), majd mikor visszamentem megnézte a kis ledecskét (univerzálist vettem, amit a relénél kellett bekötni asszem) rádugta a lámpákat (a falon az utánfutó próbalámpáit) és azt mondta menjek be fizetni, megvan a vizsga! :) azt hittem megfejelem, ezért képes volt szívózni!

Úgyhogy ha viszed műszakiztatni kösd csak be a visszajelzőt!!!! Főleg, ha még nem volt rajta horog, mert akkor tuti megnézik!!!!

szerencsére nekünk sose nézik, nekem csak egyet villan futóval is meg anélkül is :S

Link to comment
Megosztás:

vígan elhúzgálja, akár egy trabanttal megtömve is :)

Persze elhúzza, de így is ha tömve vagyok alig megy felfele, most is amikor Pesten voltunk rááltam a 130-ra, emelkedőn vissza 4-be, sőt egy-két helyen még a 3-ban is gondolkodtam. :) Lett is belőle 8.7.

10 felhasználó: gorbi, Novy, zotya975, Dáwid, astrásgyerek, zocsa001, Sanci, brezsó, dita, mélykék76 :D

Link to comment
Megosztás:

Én pedig azóta hogy van, úgy gondolom hogy hasznosabb 2x fordulni, vagy hívni horgos ismerőst, mint naponta 15x kék-zöldre rúgni a lábamat pakolásnál :) :)

Nálunk már csak olyant lehet felszerelni amelyiknek maga a horog része - ami ugyebár kilóg a kocsi alól és orra esel benne - levehetős. :lol:

Műszakin kérik. Amikor felteszed a horgot, le kell műszakiztatni a kocsit, utána jegyzik be a forgalmiba. A visszajelző elvileg infót ad a futó világításának működőképességéről. Lehet utólagos penellel, vagy gyári egy méregdrága relével is.

műszakin kérik, hogy be legyen kötve a visszajelző a műszeregységben is? :lol: Megnézik, hogy a csatiban megfelelően vannak-e bekötve a dolgok aztán jó utat, nem? :D

Link to comment
Megosztás:

Nálunk már csak olyant lehet felszerelni amelyiknek maga a horog része - ami ugyebár kilóg a kocsi alól és orra esel benne - levehetős. :)

műszakin kérik, hogy be legyen kötve a visszajelző a műszeregységben is? :D Megnézik, hogy a csatiban megfelelően vannak-e bekötve a dolgok aztán jó utat, nem? :)

nem kell a kmórába beenni

csak működjön, és látható helyen legyen

Link to comment
Megosztás:

szerencsére nekünk sose nézik, nekem csak egyet villan futóval is meg anélkül is :S

nekem 1,5 év alatt egyszer volt futó ráakasztva (ki kellett hajtogatni azt a k.csög csatlakozót a lökösből, pedig már olyan szépen beleütöttem mögé hogy ne érjen le járdázásnal... :) ) akkor műkszött minden. :)

Link to comment
Megosztás:

De hamár ott az ikon minek raknád máshova?

Ezt kérdezd attól a drága előző tulajtól aki berakta a plusz ledet a fényszóró-magasságállító kapcsoló helyére, és így sztereóba világít a rendes műszeregységben levővel. világít mind a kettő ahogy kell, de valamiért kettő van belőle :) :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt kérdezd attól a drága előző tulajtól aki berakta a plusz ledet a fényszóró-magasságállító kapcsoló helyére, és így sztereóba világít a rendes műszeregységben levővel. világít mind a kettő ahogy kell, de valamiért kettő van belőle :) :)

mekkora problémád van

kiveszed és csoki

Link to comment
Megosztás:

De csak az újakra nem? Tuti láttam nálatok vonóhorgos Skodákat. :)

Igen, kb. az EU tagság óta, azt hiszem valami uniós követelmény ez is és ezt vezették át az elsők között. Amiket még az előtt raktak fel azok használhatóak, de ha mostanában tenne fel valaki az csak azt a leszedhetőset teheti.

Nekem a Skodámon is volt vonóhorog és abban nem volt semmilyen visszajelzője :) Egyébként meg nem nagy fuvarozásra gondoltam, nyilván, de sokszor jól jönne, na... :D Azt se bánom ha csak 3.-ban húzza el.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igen, kb. az EU tagság óta, azt hiszem valami uniós követelmény ez is és ezt vezették át az elsők között. Amiket még az előtt raktak fel azok használhatóak, de ha mostanában tenne fel valaki az csak azt a leszedhetőset teheti.

Nekem a Skodámon is volt vonóhorog és abban nem volt semmilyen visszajelzője :) Egyébként meg nem nagy fuvarozásra gondoltam, nyilván, de sokszor jól jönne, na... :D Azt se bánom ha csak 3.-ban húzza el.. :lol:

Ha leveszed az enyémről akkor megkapod :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Igen, kb. az EU tagság óta, azt hiszem valami uniós követelmény ez is és ezt vezették át az elsők között. Amiket még az előtt raktak fel azok használhatóak, de ha mostanában tenne fel valaki az csak azt a leszedhetőset teheti.

Nekem a Skodámon is volt vonóhorog és abban nem volt semmilyen visszajelzője :) Egyébként meg nem nagy fuvarozásra gondoltam, nyilván, de sokszor jól jönne, na... :) Azt se bánom ha csak 3.-ban húzza el.. :D

Érdekes, mert úgy tudom a levehető vonóhorgot nem lehet annyira terhelni mint a fixet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.