Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Vagyok olyan ideges, majdnem szétrobbanok! :) Most hoztam haza a gyereket óriás köd alig látni, kanyargós út, ráadásul a megye egyik leghírhedtaebb útja balesetek szempontjából, útjelző pózna szinte semmi, mindet kidöntötték már. Jövök haza 50-60-al+ ködzárófény, utolér valami eszement mögémáll olyan 10 méterre! Na mondom ha hirtelen kell fékezni tuti eltol, villogatok a féklámpával, semmi reakció kicsit fékezek többször, erre felbaca a refit, nem tudom lehet én vagyok hülye, ha valaki féklámpával villogat nem azért, hogy maradj le? A követési távolság mióta 10 méter??? Meguntam vészvillogó be le az út szélére, mellémjön már húztam le az ablakot ,kinyalt család gondolom temetőből apuci anyósülésem kisfia vezet és néznek olyan furcsán, hogy mi bajom??? Mielőtt elkezdtem volna üvölteni meg elhúzták a csíkot és nem mentek ők sem gyorsabban mint én. Hát tényleg ilyen hülyék az emberek????

Link to comment
Megosztás:

Vagyok olyan ideges, majdnem szétrobbanok! :) Most hoztam haza a gyereket óriás köd alig látni, kanyargós út, ráadásul a megye egyik leghírhedtaebb útja balesetek szempontjából, útjelző pózna szinte semmi, mindet kidöntötték már. Jövök haza 50-60-al+ ködzárófény, utolér valami eszement mögémáll olyan 10 méterre! Na mondom ha hirtelen kell fékezni tuti eltol, villogatok a féklámpával, semmi reakció kicsit fékezek többször, erre felbaca a refit, nem tudom lehet én vagyok hülye, ha valaki féklámpával villogat nem azért, hogy maradj le? A követési távolság mióta 10 méter??? Meguntam vészvillogó be le az út szélére, mellémjön már húztam le az ablakot ,kinyalt család gondolom temetőből apuci anyósülésem kisfia vezet és néznek olyan furcsán, hogy mi bajom??? Mielőtt elkezdtem volna üvölteni meg elhúzták a csíkot és nem mentek ők sem gyorsabban mint én. Hát tényleg ilyen hülyék az emberek????

és még mennyivel hülyébbek... :)

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, mi volt itt már megint!? :P Hening bőven szerkesztgetett megint!

Sanci, honnen kapsz te olyan kijelzőket, basszuskulcs!? :) Az alkalmas képek megjelenitésére, netán mozgókép megjelenitésére is?

Lassan szerintem kiakad Karcsi barátom ettől a sok hülyeségtől.. :D

Egy volt (bár ugyan most is az, visszajött a céghez) munkatársamtól, valahonnan leszerelték ő meg elhozta a kacatjaival együtt :lol: szerintem ő sem volt képben, hogy mire is jó a cucc, főleg milyen értékű.. :lol: :lol: :D

Egyébként RGB display, processzorvezérelt, kijelzőként 16x16 ledes mittudoménhány színű (asszem 265 színt tud kikeverni) a cumó.. :P :D :D

Hening neve alá ki lehetne írni a "moderátor" szó mellé a "FŐszerkesztő" szót is B) :D

Majd kiszerkeszt az téged! ;) :P Még lehet engem is.. :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Egy volt (bár ugyan most is az, visszajött a céghez) munkatársamtól, valahonnan leszerelték ő meg elhozta a kacatjaival együtt :) szerintem ő sem volt képben, hogy mire is jó a cucc, főleg milyen értékű.. :) :D :lol:

Egyébként RGB display, processzorvezérelt, kijelzőként 16x16 ledes mittudoménhány színű (asszem 265 színt tud kikeverni) a cumó.. :P :lol: B)

Nem semmi cucc! Jövőre felszerelheted a kocsi tetejére és reklámozhatod vele a Blitzet! ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem semmi cucc! Jövőre felszerelheted a kocsi tetejére és reklámozhatod vele a Blitzet! :lol:

Nem is rossz ötlet :) max leszakítaná a tetőcsomit tetőstől egy légrohamtól.. :)

--------------------------------------------

Apropó, tudom nem a témába vág de az Intel Core 2 Duo T2310 proci az 32 vagy 64 bites processzor? Nem találok a neten rá utalást sehol sem, a papírját meg elhánytam valahol :lol: vagy az asszony.. :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :D :D Ez csúnya vót! B)

Az. ;) :D (de azé' tetszett :) ) Reggel a Ribivel dobtam haza barátnémat, aztán a zafirával mentünk családtranszportálni. Ééés nem csak hogy az én motoromban óra szerint 400 km-el kevesebb van :P de a váltóm (már) kevésbé lötyög mint a zafiráé :lol: :lol: ezt volt pofám megjegyezni apámnak. Pfúú de csúnyán nézett :lol: (jah, és az új váltókar, új gumikarikával még benne sincs :P :D ) újra beleszerettem a gépbe :)

Link to comment
Megosztás:

Hening neve alá ki lehetne írni a "moderátor" szó mellé a "FŐszerkesztő" szót is :lol: :P

Lassan szerintem kiakad Karcsi barátom ettől a sok hülyeségtől.. :D

Majd kiszerkeszt az téged! B) ;) Még lehet engem is.. :lol: :)

Kikaptok! :) Aztán megint "udvarolhatok" napokig, míg megbékél... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Kicsit offolok. :lol:

Ma az egyik haverral beszélgetve szóba került a vonóhorog téma. Én is úgy gondolom, hogy néha hasznos lenne. Valamelyik, talán az elektromos, topicban volt szó a visszajelzőről is...fontos az? Mi annak a szerepe, pusztán csak az, hogy tudjam hogy húzom magam után az utánfutót? :) Nem létfontosságú azt arra vagy azon keresztül bekötni, ugye? :D :)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit offolok. B)

Ma az egyik haverral beszélgetve szóba került a vonóhorog téma. Én is úgy gondolom, hogy néha hasznos lenne. Valamelyik, talán az elektromos, topicban volt szó a visszajelzőről is...fontos az? Mi annak a szerepe, pusztán csak az, hogy tudjam hogy húzom magam után az utánfutót? :) Nem létfontosságú azt arra vagy azon keresztül bekötni, ugye? :lol: :D

Én pedig azóta hogy van, úgy gondolom hogy hasznosabb 2x fordulni, vagy hívni horgos ismerőst, mint naponta 15x kék-zöldre rúgni a lábamat pakolásnál :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Kicsit offolok. :lol:

Ma az egyik haverral beszélgetve szóba került a vonóhorog téma. Én is úgy gondolom, hogy néha hasznos lenne. Valamelyik, talán az elektromos, topicban volt szó a visszajelzőről is...fontos az? Mi annak a szerepe, pusztán csak az, hogy tudjam hogy húzom magam után az utánfutót? :) Nem létfontosságú azt arra vagy azon keresztül bekötni, ugye? :D :)

Műszakin kérik. Amikor felteszed a horgot, le kell műszakiztatni a kocsit, utána jegyzik be a forgalmiba. A visszajelző elvileg infót ad a futó világításának működőképességéről. Lehet utólagos penellel, vagy gyári egy méregdrága relével is.

Link to comment
Megosztás:

Én pedig azóta hogy van, úgy gondolom hogy hasznosabb 2x fordulni, vagy hívni horgos ismerőst, mint naponta 15x kék-zöldre rúgni a lábamat pakolásnál :) :)

Koccanáskor viszont hasznos lehet, meg nem mernek rádparkolni. Visszajelző? Nem tudom minek kell, érdekes lenne ha a műszerfalra pillantgatnál, meg van-e még az utánfutó.

Link to comment
Megosztás:

Én pedig azóta hogy van, úgy gondolom hogy hasznosabb 2x fordulni, vagy hívni horgos ismerőst, mint naponta 15x kék-zöldre rúgni a lábamat pakolásnál :) :)

Milyen igaz, ráadásul ált.-ban térdmagasságban van :D

Link to comment
Megosztás:

Koccanáskor viszont hasznos lehet, meg nem mernek rádparkolni. Visszajelző? Nem tudom minek kell, érdekes lenne ha a műszerfalra pillantgatnál, meg van-e még az utánfutó.

belváros ;) és annyira nem zavar ha rámállnak :lol: a negatív hatását sűrűbben érzem :)

Milyen igaz, ráadásul ált.-ban térdmagasságban van :lol:

kisebbeknek. Nekem pont sípcsont... :) B) :D

Link to comment
Megosztás:

Műszakin megbuktam a Wartburggal én is a visszajelző miatt :) úgyhogy azt kérik alapból!!!

Semmi más probléma nem volt, csak nem volt bekötve a visszajelző! eliatt buktam 4.000 Ft-ot (előzetes vizsgának írták ki), majd mikor visszamentem megnézte a kis ledecskét (univerzálist vettem, amit a relénél kellett bekötni asszem) rádugta a lámpákat (a falon az utánfutó próbalámpáit) és azt mondta menjek be fizetni, megvan a vizsga! :) azt hittem megfejelem, ezért képes volt szívózni!

Úgyhogy ha viszed műszakiztatni kösd csak be a visszajelzőt!!!! Főleg, ha még nem volt rajta horog, mert akkor tuti megnézik!!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.