Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

én is tudtam egyből, hogy kadi, de zotya egyből beugatott... el kéne már porolni,mostanában sokat osztja az eszet :)

Mert egyböl modtad, hogy szar a kép. Aki ismeri a típusokat ez így is felismer, aki meg nem az ne az optikámra fogja. :D Különbenis csak abból tudok osztogatni, amiből sok van. :)

Jut eszembe EPK. Megint gyűlik a trutyim elég rendesen, neked is? A nyáron kiszáradt az üveg, most meg már majdnem tele a hideg óta.

Link to comment
Megosztás:

Mert egyböl modtad, hogy szar a kép. Aki ismeri a típusokat ez így is felismer, aki meg nem az ne az optikámra fogja. :D Különbenis csak abból tudok osztogatni, amiből sok van. :)

Jut eszembe EPK. Megint gyűlik a trutyim elég rendesen, neked is? A nyáron kiszáradt az üveg, most meg már majdnem tele a hideg óta.

de mondtam is hogy kadi....

EPKnak is telik, nemrég írta is :)

Link to comment
Megosztás:

de tényleg írd már oda, hogy ledpanellal működik

am nekem nincs is olyanom hé :lol:

Na nekem van olyaaan de olyaaaaaaan, hogy majdnem elsírtam magam :D :lol: épp itt volt a villamosmérnök nagybátyám aki az utóbbi időben ilyen ledes technológiával foglalkozik és mutattam neki a kis kapott szerzeményem ami így néz ki:

_BigPanel1.jpg

_BigPanel2.jpg

_BigPanel7.jpg

Szal nekem ez egy kapott cucc -azt mondja, hogy 1(!) darab panel nagyjából olyan 100 ezer forint körüli értékű..

Csak pislogtam rá, hogy mi van :) hát engem se az utcán fognak kirabolni.. :)

Link to comment
Megosztás:

Anyuék akarnak venni kocsit, és az egyik választás a B Corsa, olyan 250-300ropit akarnak rá szánni. Mert ugye majd én szerelem úgyis értek az Opelhez felkiáltással. Nem vagyok túl boldog, ennyi pénzért kétlem, hogy jó álapotut találnak, meg már azzal kezdték, hogy pár évig ne is keljen költeni rá. Én meg lerohanom őket olaj-szűrők-vezérlés cserével, aztán majd fintorognak. :) Meg új gumi kéne, de nem, mert ez még jó, meg hasonlók. Rá kéne beszélni őket egy Tico-ra, az is tetszik nekik, de nem értek hozzá. :) Aztán hozzányulok a Corsához, utánna valahol lerohadnak vele, teljesen más okból tuti én leszek a hibás. Főleg ha valami nagyokos szerelő be is szól: Hát a gyerök bügykölte? Oszt ért is hozzá he? :D

Link to comment
Megosztás:

Na nekem van olyaaan de olyaaaaaaan, hogy majdnem elsírtam magam :lol: :P épp itt volt a villamosmérnök nagybátyám aki az utóbbi időben ilyen ledes technológiával foglalkozik és mutattam neki a kis kapott szerzeményem ami így néz ki:

Szal nekem ez egy kapott cucc -azt mondja, hogy 1(!) darab panel nagyjából olyan 100 ezer forint körüli értékű..

Csak pislogtam rá, hogy mi van :D hát engem se az utcán fognak kirabolni.. :)

hát akkor te csúnyán...i ;)

am mit mutat ez akütyü? B)

Anyuék akarnak venni kocsit, és az egyik választás a B Corsa, olyan 250-300ropit akarnak rá szánni. Mert ugye majd én szerelem úgyis értek az Opelhez felkiáltással. Nem vagyok túl boldog, ennyi pénzért kétlem, hogy jó álapotut találnak, meg már azzal kezdték, hogy pár évig ne is keljen költeni rá. Én meg lerohanom őket olaj-szűrők-vezérlés cserével, aztán majd fintorognak. :) Meg új gumi kéne, de nem, mert ez még jó, meg hasonlók. Rá kéne beszélni őket egy Tico-ra, az is tetszik nekik, de nem értek hozzá. :lol: Aztán hozzányulok a Corsához, utánna valahol lerohadnak vele, teljesen más okból tuti én leszek a hibás. Főleg ha valami nagyokos szerelő be is szól: Hát a gyerök bügykölte? Oszt ért is hozzá he? :P

hát ez már csak így van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na nekem van olyaaan de olyaaaaaaan, hogy majdnem elsírtam magam :lol: :lol: épp itt volt a villamosmérnök nagybátyám aki az utóbbi időben ilyen ledes technológiával foglalkozik és mutattam neki a kis kapott szerzeményem ami így néz ki:

Szal nekem ez egy kapott cucc -azt mondja, hogy 1(!) darab panel nagyjából olyan 100 ezer forint körüli értékű..

Csak pislogtam rá, hogy mi van :D hát engem se az utcán fognak kirabolni.. :)

Ne haragudj de mire használod azt a mátrix kijelzőt? :)

Link to comment
Megosztás:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=6fff64969...&aid=150447

nos ezen anyagok felhasználásával megálmodtam km óra számalapomat :)

már csak keresni kell egy olyan illetőt, akinek van ilyen vágófejjel ellátott plotter nyomtatója, és nem drágán kivágja a dolgokat.

egy próblémám sajnos van...

mégpedig az, hogy több rétegben kell használni a krómhatásút, mert átvilágít a 3 rétegen(kék, króm fehér) is a led...

DE!!!!

nekem volt, meg van is olyan öntapadós cucc, ami alumíniumból van, csak ezek már mattak, és gyűröttek kicsit.

ilyet hol lehet venni?

matávnál használták régebben árnyékolásra...

ebből ugyanis egy réteg bőven elég, mert semmi fényt nem enged át!!

Link to comment
Megosztás:

Ne haragudj de mire használod azt a mátrix kijelzőt? :)

Nem azért-vagy ezért, én nem vagyok mai zene-meleg, de ha jó látom előadók-számok vannak rajta, gondolom lejátszó van rákötve. :)

:D

Link to comment
Megosztás:

http://xfree.hu/kep_show.tvn?SID=6fff64969...&aid=150447

nos ezen anyagok felhasználásával megálmodtam km óra számalapomat :)

már csak keresni kell egy olyan illetőt, akinek van ilyen vágófejjel ellátott plotter nyomtatója, és nem drágán kivágja a dolgokat.

egy próblémám sajnos van...

mégpedig az, hogy több rétegben kell használni a krómhatásút, mert átvilágít a 3 rétegen(kék, króm fehér) is a led...

DE!!!!

nekem volt, meg van is olyan öntapadós cucc, ami alumíniumból van, csak ezek már mattak, és gyűröttek kicsit.

ilyet hol lehet venni?

matávnál használták régebben árnyékolásra...

ebből ugyanis egy réteg bőven elég, mert semmi fényt nem enged át!!

Plotteres vágást sokhelyen csinálnak, olyan ezüst öntapadósat meg papirboltban vettem amikor csináltam a gyereknek jelmezt.

Link to comment
Megosztás:

Plotteres vágást sokhelyen csinálnak, olyan ezüst öntapadósat meg papirboltban vettem amikor csináltam a gyereknek jelmezt.

ez eddig oké is, csak nem aranyárban akarom megoldani, meg nekem nem ilyen ezüst kell, hanem az árnyékolástechnikában használt alu cucc.

Link to comment
Megosztás:

Monitor már divatjamúlt? :lol: B) ;)

Még szép, retro feelingben vagyok néha.. :D :lol:

Tudod mint a viccben:

-Apa! Vennél nekem mp4 lejátszós 16M kijelzős.. Csak 100 rugó.. :)

-Fiam! Nem lehetne, hogy te is csak szimplán drogoznál mint a többiek? :)

nagylol_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Link to comment
Megosztás:

szó mi szó elég szép darab, bár felesleges, de ha kapta :D

meg a lejátszót lehet könyebben rákötötte erre, mint a monitorra.

vagy milyen lejátszó? winamp? :lol:

Viszont ha megfelelően helyezi el a kert végéből is látni kapállás közben éppen milyen szám szól. Egyszer voltam felfurkálni dolgokat ismerősnél, és az volt a kívánság, hogy a faliórát úgy helyezzem el, hogy a kertből is lehessen látni mennyi idő van. :) Kérdezték valami ötlet? Mondom neki vegyen fel karórát. :lol:

Már most marha nagy köd van 8-ra megyek a kiscsajért valami Heloween-bulin van, lenyúlják a szomszéd nyugdíjasokat csokira. Ezek a mai gyerekek azt sem tudják ki volt a Kis-Jézus, de töklámpás az kell nekik. Tavaly is beesik a muki vágot sebbel, kérdik mit csinált? Tököt faragtam. Ja persze, és a lábával? Láncfűrész. :)

Link to comment
Megosztás:

hát én nemigen kapálok többet életemben csak virágoskeretet :) azt meg aligha lehet szántani :D

Nekünk jó nagy kertünk volt, aztán minden évben feleztük, mert a rossebb kapálja-ássa. Most van olyan 10X10-es ha jó számolom 2015-re már csak a fűnyíró után ballagok. :lol: A Robit meg beépítem a kocsiba segédhajtóműnek. :lol: Beépítem a csomitartóba, aztán ha bemondja a moci az unalmas berántom, és hazajövök 10-el vészvillogóval. Vagy hülyeség? Egyik hátsókereket hajtaná láncal, vagy dörzskerékkel. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekünk jó nagy kertünk volt, aztán minden évben feleztük, mert a rossebb kapálja-ássa. Most van olyan 10X10-es ha jó számolom 2015-re már csak a fűnyíró után ballagok. :) A Robit meg beépítem a kocsiba segédhajtóműnek. :D Beépítem a csomitartóba, aztán ha bemondja a moci az unalmas berántom, és hazajövök 10-el vészvillogóval. Vagy hülyeség? Egyik hátsókereket hajtaná láncal, vagy dörzskerékkel. :)

most nem mondom, hogy mi ez az ötlet, mert már mára megvan a dádá... de szerintem hasznosabb lenne egy fűnyíró toldatot venni hozzá, és a robival nyírni majd a füvet :lol:

Link to comment
Megosztás:

most nem mondom, hogy mi ez az ötlet, mert már mára megvan a dádá... de szerintem hasznosabb lenne egy fűnyíró toldatot venni hozzá, és a robival nyírni majd a füvet :)

Mit csináljak két fűnyíróval? Van egy önjáró is. Egyszer ki akartam próbálni mint a sörreklámban, beragasztottam szigetelőszallaggal a gázt meg a kuplungot, de eltanyáztam, és mire felkeltem elment. Szerencsére elakadt a harmadik szomszéd kukoricásában. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.