Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Mondjuk műszakin a kék csillogás miatt biztos beszólnak ezzel is...csak ugye akkor egy laza mozgulattal kiveszed és mutatod hogy leszarod, hogy kék, ott van az E1 jelzés, és hogy tungsram halogén...és mindenki boldog. Zolika meg szerelget. :)

:D Ha végre meglesznek a lámpáim ezek lesznek az elsők amiket beletekerek :D

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk műszakin a kék csillogás miatt biztos beszólnak ezzel is...csak ugye akkor egy laza mozgulattal kiveszed és mutatod hogy leszarod, hogy kék, ott van az E1 jelzés, és hogy tungsram halogén...és mindenki boldog. Zolika meg szerelget. :D

Majd kitesztelem, ezzel az izzóval viszem oda, csak nem bukik meg rajta. :)

Link to comment
Megosztás:

De neked is kékes fény látszik a búrában? :D

őszintén szólva nemtudom... sose figyeltem, de ugyan az az izzó, csak 60as nem 90es.. és ugyan úgy látok durva fénytöréseket a kocsi kétoldalán, ahogy te mondtad.

megkeresema dobozát, hátha megvan...

Link to comment
Megosztás:

őszintén szólva nemtudom... sose figyeltem, de ugyan az az izzó, csak 60as nem 90es.. és ugyan úgy látok durva fénytöréseket a kocsi kétoldalán, ahogy te mondtad.

megkeresema dobozát, hátha megvan...

Te télleg erősen gyűjtögető életmódot élsz ha egy olyan izzónak a doboza lehet hogy megvan ami már egy éve benne van az autóban. :) :D

Link to comment
Megosztás:

őszintén szólva nemtudom... sose figyeltem, de ugyan az az izzó, csak 60as nem 90es.. és ugyan úgy látok durva fénytöréseket a kocsi kétoldalán, ahogy te mondtad.

megkeresema dobozát, hátha megvan...

Nem a kocsi oldalán, hanem a vetített fény élei látszanak. :)

Nem egyszerűbb, ha kimész, kapcsolsz egy tompítottat és megnézed a búrát? :D

Link to comment
Megosztás:

Te télleg erősen gyűjtögető életmódot élsz ha egy olyan izzónak a doboza lehet hogy megvan ami már egy éve benne van az autóban. :D :)

ritkán dobom ki a dobozokat...leginkább postán adom fel vmi cuccal benne :D

Nem a kocsi oldalán, hanem a vetített fény élei látszanak. :D

Nem egyszerűbb, ha kimész, kapcsolsz egy tompítottat és megnézed a búrát? :D

jaa hát az nekem a régiekkel is látszot :D

és kétoldalon ltszik nekem még fénytörés, valószínűleg az indexeken törik meg a fény

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk műszakin a kék csillogás miatt biztos beszólnak ezzel is...csak ugye akkor egy laza mozgulattal kiveszed és mutatod hogy leszarod, hogy kék, ott van az E1 jelzés, és hogy tungsram halogén...és mindenki boldog. Zolika meg szerelget. :D

Ne is mond! 2 nap alatt 2 és félszer állítottak meg a szervek. Szombaton a helyiek, tegnap este a pestiek. Még a mocitetőt is kinyittatták, keresve a xenon trafókat, aztán egyikük halkan megjegyezte, hogy k.va jó lámpák :)

A fél meg a pestiek után 10 percre ismét a helyiek, csak megismerték az autót és továbbintettek :D

Link to comment
Megosztás:

Ne is mond! 2 nap alatt 2 és félszer állítottak meg a szervek. Szombaton a helyiek, tegnap este a pestiek. Még a mocitetőt is kinyittatták, keresve a xenon trafókat, aztán egyikük halkan megjegyezte, hogy k.va jó lámpák :D

A fél meg a pestiek után 10 percre ismét a helyiek, csak megismerték az autót és továbbintettek :D

nah, akkor az első olyan doboz lesz amit elteszek... :D Engem így is állandóan csesztetnek, ha még ez is hozzájön, kevesebbet megyek mint amennyit állok... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ne is mond! 2 nap alatt 2 és félszer állítottak meg a szervek. Szombaton a helyiek, tegnap este a pestiek. Még a mocitetőt is kinyittatták, keresve a xenon trafókat, aztán egyikük halkan megjegyezte, hogy k.va jó lámpák :)

A fél meg a pestiek után 10 percre ismét a helyiek, csak megismerték az autót és továbbintettek :D

:D Nem gondoltam volna. Pedig ez se nem kék, se nem erős túlságosan. De végülis secperc kikapod az izzót, ami van jelzés, márkajel, látszik hogy halogén. Nem lehet belőle gond.

Link to comment
Megosztás:

:D Nem gondoltam volna. Pedig ez se nem kék, se nem erős túlságosan. De végülis secperc kikapod az izzót, ami van jelzés, márkajel, látszik hogy halogén. Nem lehet belőle gond.

ennyire nem bonyolították meg, elég volt benézniük a lámpák mögé, látva a normál csatikat nem problémáztak rajta. Azóta beraktam a dobozt a kocsiba. Egyszerűbb azt mutogatni :)

Link to comment
Megosztás:

Egy hét csend.... óóóó hát ez öröm és nem bánat. :D :D

Amúgy meg a többség csak beígéri de 10 percnél tovább úgy sem bírja ;)

Hát ha ennyi hülyeséget képes végigolvani kis féltékenységből akkor gratula van kitartása a csajnak :D

Csak 3 napot nem olvastam és alig bírtam végigolvasni ezt a kitudja hány 10 oldalt. Kész agymosás ez a sok hülyeség amit összeírttok pár nap alatt.

Érdekes viszont hogy leült kicsit a fórum amióta a két csaj inkább msneznik.

Ja, akkor én is csatlakozom (he eddig nem tettem volna): Üdv a fórumon Purpi és Dita!

Más:

Pénteken szép kis piruettnek voltam szemtanuja Budakeszi határában. Egy srác az alfájával még átslisszant a sárgán és balra kanyarodot mire az kidobta a seggét a nyálkás úton. Küzdött vele de 3 farokcsóválás után csak az árokban kötött ki. Nem csodálkoznék ha a csak elöl téligumis megoldást választók táborából lenne.

Ez rám nem vonatkozik, csak egyikőtök vett fel a listájára. Valószínűleg mindenki Anitával beszélget. :D

Eleinte Novynak is nagy volt a szája, de miután kiderült, hogy öreg is vagyok és gyermekem is van, már nem tartozom az érdeklődési körébe! :P :D

Köszönjük az üdvözlést! :)

Jut eszembe, hol vagy Anita? :D :D

Link to comment
Megosztás:

és am az szabálytalan??

az oké, hogy nem tesz jót a lámpának...

Az nem kifejezés! Nekem nem gyengén bemattult mind a két lámpa a 120/130-astól. Viszont volt olyan fénye, hogy megláttam a 100m-re repülő szúnyogot is. :D Most 90/100-as van benn, ez se jobb, de ha cserélem a lámpákat akkor nem ilyen erőset teszek bele.

Link to comment
Megosztás:

Ez rám nem vonatkozik, csak egyikőtök vett fel a listájára. Valószínűleg mindenki Anitával beszélget. :D

Eleinte Novynak is nagy volt a szája, de miután kiderült, hogy öreg is vagyok és gyermekem is van, már nem tartozom az érdeklődési körébe! ;) :D

Köszönjük az üdvözlést! :)

Jut eszembe, hol vagy Anita? :D :D

:D :D :D

Mert ahogy a kép is mutatja, ő még nem érzi magát felnőttnek! ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Ez rám nem vonatkozik, csak egyikőtök vett fel a listájára. Valószínűleg mindenki Anitával beszélget. :D

Eleinte Novynak is nagy volt a szája, de miután kiderült, hogy öreg is vagyok és gyermekem is van, már nem tartozom az érdeklődési körébe! :D :D

Köszönjük az üdvözlést! :)

Jut eszembe, hol vagy Anita? :D :D

ezt azért kikérem magamnak, nem olvastad mit írtam Maya nevű ismerősömről? :D

kérdezd meg purpit, hogy vele mennyit msneztem... :D

Link to comment
Megosztás:

Ez rám nem vonatkozik, csak egyikőtök vett fel a listájára. Valószínűleg mindenki Anitával beszélget. :D

Eleinte Novynak is nagy volt a szája, de miután kiderült, hogy öreg is vagyok és gyermekem is van, már nem tartozom az érdeklődési körébe! ;) :D

Köszönjük az üdvözlést! :)

Jut eszembe, hol vagy Anita? :D :D

2.-nak még beértem? :D De mindegy, mert akkor se nem vagy fönt. :D vagy csak előlem rejtőzködsz? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.