Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

bővebben?

szétszedhetnéd az enyémet isakkor, hogy visszarkajam azt a csavart...

leveszed a 2-3vasat ami odafogja a műanyaghoz, utána melegíted hőlégfúvőval az illesztést, először körbe, majd nekiállsz finoman körbefeszegetni, a ragasztóanyagot nem bántod, nem kaparod le...és akkor vissza tudod rakni tök jól

Link to comment
Megosztás:

nekem is szét van esve egyiknek a bele... a jobbra blara dőlését állító csavar esett ki

de kézzel beállítottam, és úgymaradt.

nem mertem nekiállni feszegetni a búrát, mert első feszítésre lepattant egy szilánk, bele az arcomba :S

ha jól átmelegítenéd, akkor lehet szép lassan óvatosan szét lehet szedni, Sp biztos tudja a tutit.

Nálam csak annyi baj van, hogy a foncsor ki van ugorva a helyéről és a tekerővel nem lehet állítani függőleges irányban a lámpát. A motor tudja mozgatni.. :D

Link to comment
Megosztás:

leveszed a 2-3vasat ami odafogja a műanyaghoz, utána melegíted hőlégfúvőval az illesztést, először körbe, majd nekiállsz finoman körbefeszegetni, a ragasztóanyagot nem bántod, nem kaparod le...és akkor vissza tudod rakni tök jól

tehát az a ragasztó hőre lágyul, és oldható? és többször felhasználható ugyan az?

Nálam csak annyi baj van, hogy a foncsor ki van ugorva a helyéről és a tekerővel nem lehet állítani függőleges irányban a lámpát. A motor tudja mozgatni.. :D

nekem is, csak nekem a csavar is kiugrott a helyéről.

Link to comment
Megosztás:

lágyul, a fényszórónál, indexnél nem!

többször felhasználható, hát felmelegíted utána kihűl és tömít :)

oké köcc :D

Majd holnap szétkapom, mint foxi a lábtörlőt.

Amúgy tuskóban lehet kapni krokodil emelőt 6 rugóért.

6ért majdnem duplája, mint mait ráköltenék.

ha sanya hoz 4 ért,akkor az jó, drágábban nem veszek.

haverom 4 ért vett két bakkal egybe!

max lemegyek nyíregyre, és akkor a piacon veszek.

haverom vesz egy 10éves 4es golfot, egy 1.9tdit- 1,5 milláért.

hát ki hogy van erről?

mert én ugyan nem adnék ki annyi pénzt egy 10éves autóért, és az is csak egy 4es golf.

komolyankinek mi a véleménye erről? :D

Link to comment
Megosztás:

oké köcc :)

6ért majdnem duplája, mint mait ráköltenék.

ha sanya hoz 4 ért,akkor az jó, drágábban nem veszek.

haverom 4 ért vett két bakkal egybe!

max lemegyek nyíregyre, és akkor a piacon veszek.

haverom vesz egy 10éves 4es golfot, egy 1.9tdit- 1,5 milláért.

hát ki hogy van erről?

mert én ugyan nem adnék ki annyi pénzt egy 10éves autóért, és az is csak egy 4es golf.

komolyankinek mi a véleménye erről? :D

Megbízható autó, nem egy bajnok a hátsó hely tekintetében, de amúgy szerintem nem rossz. A motor régi darab, már 10 éve is elavult volt, de legalább egyszerű, és olcsó hozzá az alkatrész. Az összeg kicsit sok érte. 1,2 reálisabb lenne. Persze ez attól is függ milyen a felszereltség, futásteljesítmény, állapot..stb.

Link to comment
Megosztás:

oké köcc :D

6ért majdnem duplája, mint mait ráköltenék.

ha sanya hoz 4 ért,akkor az jó, drágábban nem veszek.

haverom 4 ért vett két bakkal egybe!

max lemegyek nyíregyre, és akkor a piacon veszek.

haverom vesz egy 10éves 4es golfot, egy 1.9tdit- 1,5 milláért.

hát ki hogy van erről?

mert én ugyan nem adnék ki annyi pénzt egy 10éves autóért, és az is csak egy 4es golf.

komolyankinek mi a véleménye erről? :)

sztem sok, de nem én veszem :D

Link to comment
Megosztás:

szerintem meg fogok én még nevetni rajta

eddig volt 3 kocsija, ebből egyet tudott eladni,a többi mind bontóba végezte...

nem is értemminek neki ilyen kocsi... de az 1,5 szerintem is sok

azért dupla áron megvenni, egy jóval fiatalabb astrától...

de majd ha szervizelni kell neki, majdrájön :D

Link to comment
Megosztás:

Először is szeretnék elnézést kérni tőletek, hogy beleOFFolok a csetelésetekbe.

Megvettem a két Tungsram Megalight Ultra +90%-ot. Véleményem: B*ZDMEG.

Nagyon brutális fényereje van, látok már éjszaka is normálisan. :D

Mégegyszer bocs az OFF-ért. :D

Akkor te is megerősíted a fotók valódiságát :D

Ma hazafelé kipróbáltam őket esőben. Nagyon jól lehet látni velük, még a kopott felezővonalat is, ami nappal is alig látszik.

Asszony meg hazafelé kipróbálta a sárgás osramokat ködben. Azt mondta félt , mert annyi autó jött mögötte, hogy nem látta a tükörben a sor végét a kétsávos úton. Máskor alig tud besorolni a belső sávba ahol szűkül az út most meg senki se akarta megelőzni :D

Azért megnéztem volna a sok letolllakazútrólmerénvagyokazerősebb fejét, mikor beérve kerepesre rájöttek, hogy a méregdrága vasat a feneke alatt egy pocok vezette át a ködön :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor te is megerősíted a fotók valódiságát :)

Ma hazafelé kipróbáltam őket esőben. Nagyon jól lehet látni velük, még a kopott felezővonalat is, ami nappal is alig látszik.

Asszony meg hazafelé kipróbálta a sárgás osramokat ködben. Azt mondta félt , mert annyi autó jött mögötte, hogy nem látta a tükörben a sor végét a kétsávos úton. Máskor alig tud besorolni a belső sávba ahol szűkül az út most meg senki se akarta megelőzni :D

Azért megnéztem volna a sok letolllakazútrólmerénvagyokazerősebb fejét, mikor beérve kerepesre rájöttek, hogy a méregdrága vasat a feneke alatt egy pocok vezette át a ködön :D

Egyre többen jönnek rá, hogy komoly ez az izzó. Rendesen beállított fényszóróval kifogásolhatatlan teljesítményt nyújt szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Akkor te is megerősíted a fotók valódiságát :D

Ma hazafelé kipróbáltam őket esőben. Nagyon jól lehet látni velük, még a kopott felezővonalat is, ami nappal is alig látszik.

Asszony meg hazafelé kipróbálta a sárgás osramokat ködben. Azt mondta félt , mert annyi autó jött mögötte, hogy nem látta a tükörben a sor végét a kétsávos úton. Máskor alig tud besorolni a belső sávba ahol szűkül az út most meg senki se akarta megelőzni :D

Azért megnéztem volna a sok letolllakazútrólmerénvagyokazerősebb fejét, mikor beérve kerepesre rájöttek, hogy a méregdrága vasat a feneke alatt egy pocok vezette át a ködön :D

A fotód csak arról tettek tanúbizonyosságot számomra, hogy azonnal be kell szerezni ilyet. :D Invictus is sokat mondott róla MSN-n, akkor épp beszéltük is hogy mit kéne, aztán kipróbálta azt és mondta, hogy vegyek ilyet. :D

Amúgy mikor kipróbáltam menet közben, tök olyan, mintha a lámpák rosszul lennének beállítva. Oda is világít már, ahol eddig nem. :D Pl tökéletesen látni a fényvetés határát, nálam egy elég durva él látszik. ;) Szóval, megérte a 4200Ft-ot, mert sajnos ennyiért vesztegették gyári Tungsram márkakereskedésben. :D Mindegy, ha bírja legalább egy évig, simán megéri. :P Kíváncsi vagyok hármunk közül melyikünké hal meg előbb. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát nem látod, hogy fordulatszámmérő van ráhekkelve? Hallgassátok a motor hangját és figyeljetek... :)

sztem meg csak simán emelőn van az autó

Egyre többen jönnek rá, hogy komoly ez az izzó. Rendesen beállított fényszóróval kifogásolhatatlan teljesítményt nyújt szerintem.

ha élettartamban is hozza az elvárást, soha többé rá se nézek másfajtára :D hacsak kinem hozza a tungi a +110%-ost :D

Link to comment
Megosztás:

sztem meg csak simán emelőn van az autó

ha élettartamban is hozza az elvárást, soha többé rá se nézek másfajtára :) hacsak kinem hozza a tungi a +110%-ost :D

De amúgy venni kell egy pót megalájtot is, mert ha egyik meghó és berakod a normált, elég durva különbség lesz. :D

Link to comment
Megosztás:

De amúgy venni kell egy pót megalájtot is, mert ha egyik meghó és berakod a normált, elég durva különbség lesz. :)

Nekem még régen volt ez. Amikor betettem az Osram silverlightokat és kiégtek 3 hónap múlva 2-3 nap különbséggel. Érdekes volt egyik oldalon egy erősebb, másikon egy gyengébb és sárgább izzóval közlekedni. :D

Link to comment
Megosztás:

Csak a tiedé mennyire műszaki vizsga kompatibilis? :D :D

Mondjuk műszakin a kék csillogás miatt biztos beszólnak ezzel is...csak ugye akkor egy laza mozgulattal kiveszed és mutatod hogy leszarod, hogy kék, ott van az E1 jelzés, és hogy tungsram halogén...és mindenki boldog. Zolika meg szerelget. :)

Link to comment
Megosztás:

Csak a tiedé mennyire műszaki vizsga kompatibilis? :D :D

Mondjuk műszakin a kék csillogás miatt biztos beszólnak ezzel is...csak ugye akkor egy laza mozgulattal kiveszed és mutatod hogy leszarod, hogy kék, ott van az E1 jelzés, és hogy tungsram halogén...és mindenki boldog. Zolika meg szerelget. :)

há most se nézték meg a lámpám, am meg mondom, d2s helyett befigyel egy sima h7 halogen...a búrán ott az E jelzés. miről is beszélünk? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.