Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Hú bakker! A tegnapi nap hosszúra sikeredett, a mai alvás is.! Holnap tuti elintézem! :D Most keltem fel másodjára! :D

hát de azért volt képed felébredni fórumozni? ;)

am a számoddal is mi van jólenne már egy igazit megadni :P

Egy hét csend.... óóóó hát ez öröm és nem bánat. :D :)

Amúgy meg a többség csak beígéri de 10 percnél tovább úgy sem bírja ;)

van egy haverom, az szimplán úgy megharagudott a barátnőjére, hogy mikor egyszer nem volt a csaj otthon, mikor meglátogatta, többet felé se nézett :D

Rákötötték 1 fúróra az órát? vagy mi? :D :D

ilyesmit csináltam már havas úton én is, igaz nem pörgött ki 200ig.. de ez alapból is 40ről indul :D

Link to comment
Megosztás:

hát de azért volt képed felébredni fórumozni? :D

am a számoddal is mi van jólenne már egy igazit megadni :D

van egy haverom, az szimplán úgy megharagudott a barátnőjére, hogy mikor egyszer nem volt a csaj otthon, mikor meglátogatta, többet felé se nézett :D

ilyesmit csináltam már havas úton én is, igaz nem pörgött ki 200ig.. de ez alapból is 40ről indul :)

És váltás nélkül elpörög 190-ig :D biztos elektromos :D :D

Link to comment
Megosztás:

Kicsi a bors, de erős! :D :D

kemény, tiszta én :D

Hűha!!! :) :D

Anita..hm csak a bajom van az anitákkal.. volt bnőm is és hadd ne meséljek róla.. aztán purpi is és már egyből baszogattok érte is , most meg ez a ... :D + ja :D

De az nem olyan mint nekünk...visszaemlékszünk a régi szép időkre...amikor nagymama sütötte a jó kis kalácsot, vagy amikor apu elsőnek ültetett az ölébe és fiam kormányozd a ladát a határba... Jó az biztos hogy gazdag lesz meg nagy sikere... de azért...nem szokványos nyugis élete :D

ja ő arra fog visszaemlékezni, hogy sose verték meg, meg kiskorától híres.. ha normális körülmények között folytatódik az élete, híres lehet... sokra viheti még!

Link to comment
Megosztás:

És váltás nélkül elpörög 190-ig :D biztos elektromos :D :D

mindenképp elektromos a fúró vagy elektromos csavarhúzó amit rákötnek :)

nos... mivel ez 40ről indul...

én pl mikor átváltottam 5 be, akkor visszament 90re, de onnan fel 160ra.

voltam pár boltban, egyikbe se volt krokodil emelő...

kérdeztem, mégis milyen árban, azt mondják 10e

hát én még az 5700at is sajnáltam obiba rá, de 10e :D

mondtam is, hogynekem nem élő krokodil kell, hanem olajos emelő, amit krokodil emelőnek hívnak konyhanyelven.

Link to comment
Megosztás:

Ja ő arra fog visszaemlékezni, hogy sose verték meg, meg kiskorától híres.. ha normális körülmények között folytatódik az élete, híres lehet... sokra viheti még!

Nem mondtam hogy nem viheti sokra.Tuti sokra fogja vinni. Engem se vertek meg sosem amúgy. Általában próbálom kerülni a balhékat. Persze volt hogy nem sikerült, de akkor 1szer sem maradtam alul. Viszont ebből kifolyólag a suli igazgatójánál már alul maradtam.. :D

Link to comment
Megosztás:

Nem mondtam hogy nem viheti sokra.Tuti sokra fogja vinni. Engem se vertek meg sosem amúgy. Általában próbálom kerülni a balhékat. Persze volt hogy nem sikerült, de akkor 1szer sem maradtam alul. Viszont ebből kifolyólag a suli igazgatójánál már alul maradtam.. :D

engm vertek meg... dehát az olyan is volt..

Jó kicsi vagy! Akkor mától csókolom! :) :D

levernék olyat, hogy todkinek csókolod? :D

Link to comment
Megosztás:

Nem mondtam hogy nem viheti sokra.Tuti sokra fogja vinni. Engem se vertek meg sosem amúgy. Általában próbálom kerülni a balhékat. Persze volt hogy nem sikerült, de akkor 1szer sem maradtam alul. Viszont ebből kifolyólag a suli igazgatójánál már alul maradtam.. :D

Mit csinált veled? :) Feljelentetted? :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Jó kicsi vagy! Akkor mától csókolom! :D :D

:D :D

Ez a Rózsaszin Párducban van...igen állat film! :D Végigröhögtem az egészet többszöri megnézés után is. Kiváló a magyar szinkron. :D

Akkor ez kötelező darab lesz számomra. Bírom az ilyen filmeket.

Mit csinált veled? :) Feljelentetted? :D ;) :P

;) :P Nőci volt az igazgató :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.