Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


gsi.tamás

Recommended Posts

Jelenleg ugye én egy 1.2ST D kadettet hajtok.....debrecenben a faraktárhíd előtti lámpánál külsőben állt egy suzuki alto, belül meg én...az altoban 3 kölyök az 1ik hátranézett elkezdett vihogni aztán szólt a többinek és mind nézték a kadettet és röhögtek....na jó fiúk ti akartátok...2 gázfröccsről tudták mit akarok, hát próbálta nyomni a kis szappantartó de nagyon nagyon lemaradtak. Aztán következő lámpánál már én nevettem rájuk.... :D

Link to comment
Megosztás:

Jelenleg ugye én egy 1.2ST D kadettet hajtok.....debrecenben a faraktárhíd előtti lámpánál külsőben állt egy suzuki alto, belül meg én...az altoban 3 kölyök az 1ik hátranézett elkezdett vihogni aztán szólt a többinek és mind nézték a kadettet és röhögtek....na jó fiúk ti akartátok...2 gázfröccsről tudták mit akarok, hát próbálta nyomni a kis szappantartó de nagyon nagyon lemaradtak. Aztán következő lámpánál már én nevettem rájuk.... :)

Azért egy altoban ülve velorexen kívül máson nem igazán kéne neveteni :D Az alto helyből egy vicc... Unokatesóm egyik haverjának az alto kerekét átharapta a kutyája :D :D De szerintem annak az izének a többi része sem komolyabb... El se kezdenék gondolkozni ha egy új alto, vagy egy kocka kadett lenne előttem mint választási lehetőség... :D

Link to comment
Megosztás:

Azért egy altoban ülve velorexen kívül máson nem igazán kéne neveteni :D Az alto helyből egy vicc... Unokatesóm egyik haverjának az alto kerekét átharapta a kutyája :) :D De szerintem annak az izének a többi része sem komolyabb... El se kezdenék gondolkozni ha egy új alto, vagy egy kocka kadett lenne előttem mint választási lehetőség... :D

Havernak amikor meséltem...ő is csak nevetett hogy annál szánalmasabb autó nem nagyon létezik. Jaaa....és a lényeget nem mondtam hogy kb 2-2fél méterrel hátrébb álltam mint ők a kis retekkel. annyit láttam a tükörből hogy az is tapossa neki.....nagyon nagyon tapossa neki de....a kadett 'valahogy' jobban pörög. :D meg a kályhacső pufogóm ( uncsim kocsija ) elnyomja a kis vérszegény szukahangot

Link to comment
Megosztás:

Előre meg kell tervezni azokat a válaszokat amiket ha a barátnőm elolvas akkor nem egy hét "nembeszélekveled"-el jutalmaz :D :D

Egy hét csend.... óóóó hát ez öröm és nem bánat. :) :D

Amúgy meg a többség csak beígéri de 10 percnél tovább úgy sem bírja :D

Csak az enyém. És nem mindig, de volt már hogy idézett olyat amit csak ide írtam, úgyhogy valszeg olvassa

Hát ha ennyi hülyeséget képes végigolvani kis féltékenységből akkor gratula van kitartása a csajnak :D

Csak 3 napot nem olvastam és alig bírtam végigolvasni ezt a kitudja hány 10 oldalt. Kész agymosás ez a sok hülyeség amit összeírttok pár nap alatt.

Érdekes viszont hogy leült kicsit a fórum amióta a két csaj inkább msneznik.

Ja, akkor én is csatlakozom (he eddig nem tettem volna): Üdv a fórumon Purpi és Dita!

Más:

Pénteken szép kis piruettnek voltam szemtanuja Budakeszi határában. Egy srác az alfájával még átslisszant a sárgán és balra kanyarodot mire az kidobta a seggét a nyálkás úton. Küzdött vele de 3 farokcsóválás után csak az árokban kötött ki. Nem csodálkoznék ha a csak elöl téligumis megoldást választók táborából lenne.

Link to comment
Megosztás:

de... neki 20 év múlva kezdődik a hosszú gyerekkora :) :D

De az nem olyan mint nekünk...visszaemlékszünk a régi szép időkre...amikor nagymama sütötte a jó kis kalácsot, vagy amikor apu elsőnek ültetett az ölébe és fiam kormányozd a ladát a határba... Jó az biztos hogy gazdag lesz meg nagy sikere... de azért...nem szokványos nyugis élete :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.